Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
oak 3 17.10.2010 u 15:20:46 profil autora
bilo je super.
yaya pjeva vrhunski, s toliko lakoće i ljepote, ma baš sam uživao.
bend vrlo skladan, ponekad gitara pretiha, ali to je već ovisilo gdje je tko
stajao.
vrhunac večeri je bio dolazak astronaut daddy-a na stage, neki klinci su vikali
"dado, dado", a dvije kozmičke polovice su izveli duet na nivou milene dravić i dragana nikolića, obraz uz obraz.

puno ljudi voli jinxe, posebno tinejdžeri. naravno da nekada ponestane koncetracije i pažnje, kad se ne zna pjesma, kad se ne poznaju riječi.

daljnje cokijevo istraživanja od disca i funka prema americani i countryju, new orleansu i tenneesseey-u je zanimljivo, zabavno, a najveći hit s novog albuma bi trebao biti "volim me, čuvaj me" (ili slično) koje ima odličan tekst i puno emocije.

vesela večer u boogaloou. pop je još uvijek živ. jinxy su poput cardigans, izvrstan band.
s tim da yaya i bolje pjeva i bolje izgleda od nine persson!



mario 17.10.2010 u 15:55:39 profil autora
.
daddy 18.10.2010 u 16:29:45 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
emile, ovo je politički nekorektan sajt, pače, nekorektan mogu bit samo ja, a ostali ne, he he he...
pa da tebi i drugima kažem;
očajne, očajne su seljačine naselile ovaj grad, bilo da su rođeni ovdje ili drugdje, boli me.
kako oni pričaju za vrijeme spomenute pjesme ("čuvaj me"), to je paorijada prvog stupnja. pjesma je odlična, pače i komercijalna, i da, jako dobro će proći.
bilo mi je, dok su tako srali za vrijeme njenog izvođenja malo lakše...
naime, eto, dokazano da se to ne dešava samo mom bendu.
gogolj 18.10.2010 u 17:10:19 profil autora
bilo mi je, dok su tako srali za vrijeme njenog izvođenja malo lakše...
naime, eto, dokazano da se to ne dešava samo mom bendu.


ma kakvi daddy, pipsi su mila majka... bio jednom na rundekovom koncertu u maya pubu; pjeva rundek enu ekipa u deliriju, pjeva rundek neku svoju kazališnu ekipa nabacila spiku, kao da su na jebenoj parlaonici a ne na koncertu, rundek želi ispričat neku anegdotu ekipa ubacuje u petu u spikanju, rundek pizdi, malo fali da ih ne stera sve u tri pičke materine...sjebano, totalno... ja bi ga volio čut šta priča a ne možeš od njih, na kraju sam otišao doma u pola koncerta. šuplji ljudi.
mario 18.10.2010 u 17:19:40 profil autora
.
mario 18.10.2010 u 17:28:19 profil autora
.
sis 19.10.2010 u 09:01:59 profil autora
još možeš popraviti sve
a ovo je baš super :)

http://www.youtube.com/watch?v=rRGT61W_KXc


Jako je fora. Žao mi je naravno što nisam bila, ali bila sam grozno umorna.
Nego što se zg publike tiče, užasnulo me ponašanje seljačina na koncertu Leonarda Cohena. To se je stalno prešetavalo s faking kokicama, pa đvakalo iste, laprdalo, ma strava. Iskreno me je sram bilo, nadam se da čovjek to nije previše vidio ni čuo.
jelena 19.10.2010 u 09:17:26 profil autora
fino. pored milene dravic i dragana nikolica, sve me skupa podsjeca na skolske priredbe. volim ljude s djetetom u sebi.
gogolj 19.10.2010 u 09:51:28 profil autora

Nego što se zg publike tiče, užasnulo me ponašanje seljačina na koncertu Leonarda Cohena. To se je stalno prešetavalo s faking kokicama, pa đvakalo iste, laprdalo, ma strava. Iskreno me je sram bilo, nadam se da čovjek to nije previše vidio ni čuo.


nego, kakav je bio dragi leonard? ♥
sis 19.10.2010 u 10:43:59 profil autora
još možeš popraviti sve

nego, kakav je bio dragi leonard? ♥


divan. ni uz sav optimizam nisam očekivala toliko prekrasan koncert, čovjek ipak ima jako puno godina, ali bilo je fantastično.
gogolj 19.10.2010 u 11:00:53 profil autora
pojest ću se. :)
sis 19.10.2010 u 12:26:50 profil autora
još možeš popraviti sve
mislila sam te utješiti da još stigneš negdje drugdje, ali sudeći prema ovom http://www.leonardcohen.com/tour.cgi čini se da nema više ništa blizu.
treba se dakle, u računovođe pouzdati :-)
jelena 19.10.2010 u 15:12:14 profil autora
tisina o leonardu, pricajmo malo o jinxima i dadi!
sis 19.10.2010 u 17:46:37 profil autora
još možeš popraviti sve