Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
gogolj 06.10.2010 u 15:56:53 profil autora
nikad mi anketa nije bila jasnija. tako pitka. nikad sigurniji u odgovor. možda je ciljano tako... zatišje pred oluju ;)
gogolj 06.10.2010 u 15:59:18 profil autora
...ali što kad se Primatelj ideje jednostavno ne da kapacitirati i ne da obučiti? ili bude kasno za dekodiranje i kapacitiranje? iako se iz ankete dade naslutiti da je to logičan slijed (prenošenje ideje - kapacitiranje i obuka), nekako me to kopka, kao da mi život podastire dokaze protiv... uvijek ja pesimistično eh
morsky 06.10.2010 u 18:15:03 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
Dragi Nikolaj Vasiljeviču,

Nositelj će biti i kapacitiran i obučen, i sve ostalo što je datost,
-------------
naravno, "Nositelj", ne podrazumijeva da će svaki individualni format imati to svojstvo (obučenosti i kapacitiranosti), već da će dovoljan broj individua koje čine format Nositelja, imati to svojstvo.
------------
Naprosto, tako funkcioniraju stvari u kozmosu.
-------------
Uvijek je poteban određeni broj nečega, dakle količina ili "kavntiteta", da bi postigao neku novu vrijednost odnosno svojstvo, odnosno "kvalitetu".
-----------
-------
Pa tako i u navedenim svojstvima; kapacitiranosti ili obučenosti.
gogolj 06.10.2010 u 18:58:51 profil autora
naravno, "Nositelj", ne podrazumijeva da će svaki individualni format imati to svojstvo (obučenosti i kapacitiranosti), već da će dovoljan broj individua koje čine format Nositelja, imati to svojstvo.


kako sam baš laganini razmišljao o svemu tomu nakon što sam pročitao anketu ovaj tvoj odgovor mi je, logično, bio jedna od misli/opcija koje sam "izvrtio". hvala ti, morsky! :)

evo jedna glazbena numera za mastera i čitače ankete http://www.youtube.com/watch?v=St2dE1sob1w
morsky 06.10.2010 u 19:15:25 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
tnx
------
lijepo
johnnykola 08.10.2010 u 17:58:00 profil autora
sta je bilo!? reci!
kontam. IPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!
:)))))))))
i, da, datost ja zovem kodom.
gogolj 08.10.2010 u 19:26:05 profil autora
na prvu sam pročitao da ti datost zoveš kondom haha :p

disleksija
morsky 08.10.2010 u 21:02:18 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
"dobro došao na čistinu..", johnny.
-----
drago mi je da se družina okuplja.
johnnykola 09.10.2010 u 07:09:22 profil autora
sta je bilo!? reci!
hvala. bolje vas nasao!:)
matea4ever 16.05.2011 u 01:57:15 profil autora
ja uvijek osjecam griznju savjesti i uvijek mislim da sam u pravu.
oboje je netocno.

a) imam jak osjećaj da sam stalno u krivu
b) svi moji postupci su ispravni ili se takvima kad tad pokažu

rolleyes
jelena 16.05.2011 u 12:05:56 profil autora
danas mi u horoskopu (RAK) pise:
prijatelje stavljate po ko zna koji put na svoje mjesto. rasciscavate situaciju. cim se postavlja pitanje koliko ko daje i i sta je ko ucinioda bi neka veza opsatala - najbolje je svemu okrenuti ledja. to je simptom da je partnersko-prijateljski odnos bolestan!

inace mnogo razmisljam o prijateljstvima i uopste o medjuljudskim odnosima i to mi puno znaci, a kad puno razmisljas cesto i sebe preispitujes, stoga a)!
DanMrak 17.05.2011 u 14:33:25 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
c) jer su mi ostali preekstremni i jer zaista u kontkstu prijateljstva mi za krivnju nema mjesta. Puno razmišljam o prijateljstvu (preispitujući prvenstveno sebe) i tražim načine da ga održim što je zapravo sve teže kako starimo, kučimo se, radimo i nemamo više vremena za cjelodnevna lađenja po kafanama. Krivnji nastojim ne dati prostora, jer ako joj dam odnosno ako ona postoji onda znači da ja nisam nešto napravila. Ako mi je stalo pokušat ću ispravit ono za što se krivim, a ako nije neću. Samokritična sam i ako userem to ću otvoreno priznati dok je krivnja tek mala točkica na horizontu. Ne da mi se to vuć za sobom.
johnnykola 16.03.2012 u 13:25:51 profil autora
sta je bilo!? reci!