Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
gogolj 17.06.2010 u 23:10:28 profil autora izmijeni

dosad;

one karlovačko reklame su katastrofa, užas, gore od vuvuzela. pa di su lučev mikić i navojec aaaaah

fino iznenadili čile i sjeverna koreja. jedva čekam tekmu španjolske i čilea jea

španjolci podbacili, al nisu ispali još. još su unutra i ako se dignu bit će zajebani, mogli bi i do finala iako je torres u očajnoj formi, jebiga, nije igrao, ozljeda ovo ono
al je iniesta oporavljen i mali je luuuud. čudo od igrača

najgora repka na svitu trenutno - francuska, meksiko ih evo upravo naguzio, guštirao sam. domenech je smiješan, jel on fakat trener... il klaun možda... odma iza njih su najgori grci iako su danas pobjedili nigeriju, nisam gleda, bija na moru, zajebalo buraza na kladari. najgora je i južna afrika, oni su jebeno loši, ono, dosadni

englezi kao kiksali al po meni uz brazil najveći kandidati za osvajanje. samo da im runi bude zdrav. jebiga, ameri nisu loši, dapače, ko je gleda kup konfederacija zna o čemu pričam

aha, brazil. brazil nikad bolji čovječe. svi nešto pričaju razočarali ovo ono. racku razočarali, djeluju moćno. malo im šteka fabiano, a ni za kaku se ne zna još, al virujen da će on proigrat

iz njihove ekipe dolazi, po meni, igrač kola - robinho. isuse, zaboravija san kako je moćan, strašan igrač. strašan. kakav osjećaj za igru, dribling, pass, ona lopta za elana, malo tko na svitu ono ima

argentina svima super, meni ne paše nikako. mislim da neće dalje od četvrtfinala, ne znam kako ide križanje.

nijemci su dobri, kao najviše pokazali, al ni oni neće daleko (moj stari tvrdi da će osvojit, al on ima onu staromodnu spiku -nijemci su nijemci haha)

super mi je bio onaj gol novog zelanda u zadnjoj minuti

i tako

e, da, darko mi je bio rekao da prognozira francuskoj ispadanje u prvom krugu, a ja sam rekao da bi se mogli provuć, ono, jedva. čini se da je bio darko u pravu :)

nikakvo čudo ako sve prognoze fulam :D

17.05.2024 u 04:32:45
 
oblikovanje:
sadržaj: