Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
get 12.05.2010 u 08:24:54 profil autora
Ništa mudro

Danas su bili u Dobro jutro Hrvatska. I to je domet. Ako ne budem lijen, možda i snimim pa puknem na net.

Flafi 12.05.2010 u 20:35:16 profil autora
Pokaži ribaš pod. Pokaži bojaš ogradu.
Je l'' bilo klapskog pjevanja? Taman kad sam upalio TV da i ja to vidim voditeljica je najavljivala neku klapu al nisu bili Pipsi nego neki maslina-more-kamen-ovo-ono. Klapski okršaj. Mortal maslina.
janakis 12.05.2010 u 23:57:54 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
naletio sam točno u 8:08 (jer uvijek piše u kutu ekrana kolko je sati... ko da znaju da kasniš na posao il u školu)... i motore su pjevali... poslije nije bilo niš, a jel prije, ne znam...
get 13.05.2010 u 12:14:43 profil autora
Ništa mudro
Danas sam gledao na snimalici.

Budem to snimio iPod-om, pa stavim na net. Uglavnom nuklearna trkeljanja o bitku i postojanju i nastanku svijeta. Ravnoteža kozmosa i ostale yo-yo fore.
daddy 13.05.2010 u 21:15:13 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
samo ti to stavi. gledala neka familija kardinalova pa javila njegovoj mami - "jako je lijepo ivan pjevao, baš nam se svidjelo"
;))))
get 14.05.2010 u 07:48:08 profil autora
Ništa mudro
Evo, za sat vremena treba biti gore. Ima nekih 150MB.

Ide na youtube.
get 14.05.2010 u 08:46:54 profil autora
Ništa mudro
Evo dobri ljudi.

Nema pljuvanja sada, to je snimljeno iPod-om, sa CRT TV-a. (nemam para za novi :D)

http://www.youtube.com/watch?v=bdsD-jt7tsk
get 14.05.2010 u 08:50:48 profil autora
Ništa mudro

Za nastup mi javila moja trudna djevojka, koja se skoro porodila od smijeha u trenutku bitka :D

I sad se raduje kaj ćemo zajedno na koncert.

Mama je komentirala kako nam se Ripper proljepšao i malo popunio i da liči na nešto.

A ja danas hodajući do posla, slušao ipod, našeg dragog bana, i rekoh, ultimativno u Pips karijeri će biti kada se dogodi duet Bana i Pipsa, ili u najmanju ruku da se zamijene za po jednu pjesmu pa da ju izvode na nastupima.

To bi bio sraz.

Kako je Mišo rekao, "stao sam pred ogledalo i rekao ma ko te j*** i pucao"

midnightmoon 14.05.2010 u 10:23:54 profil autora
uhuuuuuuu! dobra zurka!
odlična izvedba!

- tjelovežba u 5
- vrlo zdravi život

hahahahaha....

gogolj 14.05.2010 u 10:34:31 profil autora
ili u najmanju ruku da se zamijene za po jednu pjesmu pa da ju izvode na nastupima


recimo, ban "poštara" a pipsi "bilu boju" hahahahah :))
DanMrak 14.05.2010 u 10:40:56 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Hahaha! Dobro sam se nasmijala. :))))

Tnx, get. Mene ne bi 3 topa digla na Dobro jutro Hrvatska :D
get 14.05.2010 u 10:44:11 profil autora
Ništa mudro
Hahaha! Dobro sam se nasmijala. :))))

Tnx, get. Mene ne bi 3 topa digla na Dobro jutro Hrvatska :D


Nije ni mene. Radio sam. Ali čuda tehnologije su nam dali snimalicu pa se program može pregledavati do 48 sati u rikverc.

I opet ljudi nemaju vremena.

Ma imao sam ja i nekih starih materijala, Pipsi kod Turkalja, to je tamo devedesetih bilo. Ali mislim da je to sa ovim čišćenjem sve završilo na nama jako poznatom deponiju u Hrvata.

Ali vjerojatno se može doći i do tog materijala.
daddy 14.05.2010 u 23:41:47 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
prvo; buraz ti si genije. dakle, da sam sanjao ne bi zamislio ovakvu snimku na jutjubu. to je upravo to, daleko bolje nego da je normalna slika u ful formatu. za ovo imaš cugu!
drugo; čekaj malo...mi smo prvo izvodili "prvi joint", pa je bio razgovor, pa "motori". (to je sve snimljeno dan ranije)
nemoj, nemoj mi reć da su nam cenzurirali pjesmu i da je uopće nisu pustili. pa jebat ću ima mater, 5 dana prije sam ih upozoravo što mislim izvesti, koji je tekst i da ako neće - nama fakat nije kunst dići se s istočnim horizontom.
i nakon svega da mi izbace pjesmu!
ne, rađe mi reci da nisi snimio....jebat ću im mater.

al ponosan sam, mame mi, ovo je diverzijetina nad diverzijetinama. pogledaj ti te budale i jedna od njih svima u facu bljuje sve kaj mu je na duši.
inače, jebo vas marijan ban ;)))
get 15.05.2010 u 17:28:35 profil autora
Ništa mudro

Ne ovo je sve kaj je bilo. A ja mislio da ide lajv :))))

Nego, sve to spada u ovu kategoriju: http://www.amazon.com/Zen-Zombie-Better-Living-Through/dp/1602391874

Možda tema za next album.

Vidimo se danas, nadam se da je otvorenje sa ljeto 85''

Živjeli

get 15.05.2010 u 18:16:44 profil autora
Ništa mudro

E da, jedino ako do kraja nisu pustili još pokoju. To dalje nisam gledao.
janakis 12.11.2010 u 17:44:31 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
http://www.youtube.com/watch?v=fXb76xpY7uw

uuuuu, ovo je raritetna snimka!!!

koja postava!
coflek 13.11.2010 u 01:08:04 profil autora
http://www.youtube.com/watch?v=fXb76xpY7uw

uuuuu, ovo je raritetna snimka!!!

koja postava!


daaaaaaaa i još meni jedna od najdražih pjesama. ne pratim pcvc koncerte tj. ne pohodim ih pa neznam dali sviraju ovu pjesmu ! ima li netko upuceniji?
DanMrak 13.11.2010 u 12:49:35 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Hahahahahaaaaaaa!!!!! Genijalno :)))))) Pa to je prastaro :D

Što se tiče sviranja ove pjesme na kocertima....bilo je jako puno koncerata od ''98 nadalje tak da mi je malo teško reći. Nemrem sa sigurnošću rećida je nisam nikad čula live, iako je moguće. U svakom slučaju nije uobičajena koncertna pojava.

Ali kad smo kod koncertnih pjesama sam bi štela reć, da mi je prilično drago što se vratio Jedan od nas :)
daddy 13.11.2010 u 22:22:27 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
"bolestan" mi je fora za čut, al mi nije fora za svirat. bar ne u originalnom aranžmanu.
janakis 14.11.2010 u 11:37:59 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
da moram izdvojit pjesmu zašto slušam pipse (ili zašto sam počeo), vjerojatno bih izdvojio bolestan.
nije mi najbolja, možda niti u top5, ali jednostavno ima skoro sve što tražim u glazbi...
coflek 14.11.2010 u 14:07:40 profil autora
da moram izdvojit pjesmu zašto slušam pipse (ili zašto sam počeo), vjerojatno bih izdvojio bolestan.
nije mi najbolja, možda niti u top5, ali jednostavno ima skoro sve što tražim u glazbi...
tak i ja slično.dernjava se slušala stalno i tak sam zavolio pcvc. Šteta za daddy-evu filozofiju :) ma ja bi je rado cuo i u neoriginalnom aranžmanu pa makar se pjesma pretvorila u Flaming Oasis :D . Hipno ye ye Woodoo
San!
daddy 14.11.2010 u 16:48:38 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
coflek, nikad nikad i nikad nemoj pomislit da nešto znaš o meni.
pa čak ni sa smajlijem, he he he....
coflek 14.11.2010 u 18:08:12 profil autora
yes sir,roger that. jbg moja nepismenost te vjerojatno odvela na krivi trag. ovo "filozofija" se odnosilo na raniji post ,citat: "bolestan" mi je fora za čut, al mi nije fora za svirat. bar ne u originalnom aranžmanu. Jasno mi je da je band praktički potpuno nov, pogotovo ako gledamo dobro jutro "bolestan" . slušajuc intervjue shvatio sam da stalno težiš novom zvuku i da se nevoliš ponavljat . jbg nisi ti Bare, on valda da napravi album s orkestrom zvučao bi ko prve Majke :) Ma štogod vi , ti napravite ja ću to vjerojatno pušit . trauma iz djetinjstva valda :/ . peace and out. ...mda kad gledaš s ove strane , intervjue,nastupe,članke i riječi pjesama fakat mogu zabrijat da kužim bitak, a kužim da nebudem prost šta.
daddy 15.11.2010 u 00:16:26 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
na "flaming oasis" sam se referirao.
ma nema veze, budi dobar, fala ti na postu.
coflek 15.11.2010 u 02:50:51 profil autora
na "flaming oasis" sam se referirao.
aha,da. a jebiga onda se moram ispričat :D znal sam da bu to pecnulo malo :/ a valjda volim peckat legende po forumima :D jak sam si iza monitora. sori i molim. ak se bolestan vrati na repertoar ja dolazim na koncert ziher-