Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
gogolj 29.04.2010 u 11:39:28 profil autora
maloprije se vratia s kave...u jutarnjem naletia na neku reklamu usb-a na kojoj piše usb turneja, 22.5. u zadru.
skoro se rasplaka. pazi, može neko reć "ne pretjeruj" il "joj koja patetika" il "ne glumi", al meni to znači, puno mi znači.
s tim da nisam bia na pips koncertu skoro 2 godine, ako ne računamo onaj neuspjeli u splitu na festivalu
inače, 19.5. će nam na ovoj jednoj glazbenoj večeri koju organiziramo gostovat ante perković, tako da, bit će to super tjedan
gogolj 29.04.2010 u 11:41:44 profil autora
e, da, di svirate, daddy? arsenal? recimo da bi kino pobjeda bio savršen prostor al ono, nema veze, pjevaćemo do re mi fa so la ti :)
daddy 30.04.2010 u 20:36:51 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
kino pobjeda!
gogolj 30.04.2010 u 20:55:57 profil autora
wooooow

:D

samo biffela dovedite i bit će uživancija od koncerta
midnightmoon 23.05.2010 u 01:47:04 profil autora
nikolaju vasiljeviču, kako je bilo u knu?:)
gogolj 23.05.2010 u 10:42:48 profil autora
dođem na pips koncert i isključim se na dva sata od svih kurčevih problema i sranja.
plešem na ''teroriste'', pjevam refren ''malene'', divim se ljepoti ''dan, mrak'' pjesme, probudim neke uspomene, makar tužne, na ''gumama''....
smijem se daddyju jer je jebeno najsmišniji i najzanimljiviji prednji čovjek!:)
ma to je, što bi rekli u onoj mastercard reklami, neprocjenjivo!

eto, tako je ti je meni bilo, ukratko -super!
midnightmoon 23.05.2010 u 11:27:49 profil autora
baš mi je drago!
midnightmoon 23.05.2010 u 13:48:54 profil autora
Izvrsni Pipsi u polupraznom kinu Pobjeda

U sklopu turneje kojom promoviraju "2gb usb stick" - svoju kompletnu diskografiju, Pips, Chips & Videoclips u subotu su u kinu Pobjeda zadarskoj publici priuštili izvrsnu svirku. Zreliji, akustičniji i bolji no ikad, Pipsi su u nešto manje od dva i pol sata izvodili biranu kompilaciju sa svih albuma te se pokazali kao vrhunski profesionalci, svirajući jednakom žestinom kao da nastupaju pred više tisuća ljudi.

Naime, u polupraznom kinu Pobjeda bilo je niti stotinjak mahom mlađih posjetitelja koji su od frontmana Dubravka Ivaniša Daddyja (nekad Rippera) zahtjevali starije hitove, uglavnom s albuma iz sredine devedesetih - Dernjava i Fred Astaire, za koji su zagrebački rockeri svojevrenmeno dobili dva Porina.

Unatoč malobrojnoj publici - dokazu da mladi Zadrani još uvijek ne njeguju sofisticiran i urban glazbeni ukus, momci iz Pipsa odradili su vrhunski koncert.

Tina Disopra

http://www.slobodnadalmacija.hr/Spektakli/tabid/79/articleType/ArticleView/articleId/103556/Default.aspx
gogolj 23.05.2010 u 14:13:07 profil autora
da su sinoć pipsi svirali slan il porculan valjda bi od nas 100, 70 otišlo kući u pol koncerta, to je tako, to je faf.

o kakvom njegovanju ukusa onda mi pričamo....

a teško da će se stvari popravit i krenut na bolje
midnightmoon 23.05.2010 u 20:38:04 profil autora
vidim gogi, imaš novi moto uz foto.:)
ja stajem u obranu bisera mediterana.
unutar zidina dioklecijanove palače osjećam se kao doma.

ništa kontra splita.
gogolj 23.05.2010 u 21:00:03 profil autora
stihovi su to ante perkovića.

zajebancija

a ante je kralj!
midnightmoon 23.05.2010 u 22:24:05 profil autora
e, tenks! budem baš povirila u to što piše.
čitala sam samo njegov "dugi vikend", biografiju o pipsima.

i pjesme njegova prezimenjaka marka.;)
gogolj 23.05.2010 u 22:35:01 profil autora
e, tenks! budem baš povirila u to što piše.


...u to što pjeva :)
midnightmoon 24.05.2010 u 01:13:52 profil autora
pa zar i on pjeva? eto ti gena kamenih!;)

trebala sam ipak otić u booksu na pipse, bila bih bar upućenija u njegov stvaralački opus, a ne tu neznalica ispast najobičnija...

kao da živim na drugom planetu.
johnnykola 24.05.2010 u 08:52:05 profil autora
sta je bilo!? reci!
2008. za 1. maj smo bili kod gogolja u zadru.
2009. za 1. maj sam bili kod cika nikole u splitu.
da li zbog ante:) ili ne u zadru je bilo bolje 100
puta. split me se uopce nije dojmio. tako
da ima necega u stihovima drugog ante.(:
midnightmoon 24.05.2010 u 09:40:03 profil autora
nikada nisam bila u zadru, vidim ga samo noću iz busa kad putujem za split.
izgleda pomalo nestvarno.
iza splita mi je djedovina pa sam možda subjektivna.

na sreću, tu je perkovićev "volite li zadar"?:)
za putnike namjernike.
iz prve ruke.
Jagoda 24.05.2010 u 19:25:40 profil autora
zidine palače su jedino ugodno misto u cilom splitu gradu, upravo zato šta nemaju baš puno veze sa splitom gradom.
midnightmoon 24.05.2010 u 22:35:05 profil autora
što je to u splitu tako strašno a čega nema u drugim gradovima?
fafenštajn = fafenštajn
a čovjek uvijek uspostavi nekakav odnos s gradom.
grad je živi stvor.
ima svoj miris.
i genetski kod.
koji se može savršeno uklopiti u tvoj.
a i ne mora.
johnnykola 25.05.2010 u 09:18:18 profil autora
sta je bilo!? reci!
a valjda je u mene bilo do prvog maja i proslave
na marjanu kojoj nazocih. puko hagras dok
si reko faf, a fafenstajnci isti kano u bozniji.
jad i bijeda. a i cica dzoni nas je slomio.
mi dosli da se odmorimo, a on ce "hajte, pricajte
mi o krvatima u klicak drzavi, onoj u cijem imenu
iza veznika "i" stoji "hercegovina"." te "imenjace,
hajde s menom igraj sah." ipak, na kraju je ispo
legenda sa zakljuckom: "pa boga ti poljubim (ne, ipak je bio
mileta budaka fan:p), vi cisce pricate krvatski
no mi ovdje u spalatu." u tom trenu sam bio
ponosan sto sam preko njegovih reci ugradjen u jedno tilo
lipe eventualne.:p fala mu!
sis 25.05.2010 u 09:30:09 profil autora
još možeš popraviti sve
Ja zbilja volim i Zadar i Split i između Trsta i Kotora mislim da nema mjesta na Jadranu gdje nisam bila i meni svugdje lijepo.

Kaj se koncerta tiče, ne mogu ne primijetiti da je koncert (sigurna sam odličan) održan pred nažalost premalo publike, popraćen tekstom u dnevnim novinama koje čak ni ne izlaze u istom gradu, a o koncertu pred prepunim Boogaloom ni u jednim novinama koje izlaze u Zagrebu ni slova.
DanMrak 25.05.2010 u 11:56:25 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
...a o koncertu pred prepunim Boogaloom ni u jednim novinama koje izlaze u Zagrebu ni slova.


"To je tako normalno, znamo se već odavno"
gogolj 25.05.2010 u 12:23:06 profil autora
Ja zbilja volim i Zadar i Split i između Trsta i Kotora mislim da nema mjesta na Jadranu gdje nisam bila i meni svugdje lijepo.

Kaj se koncerta tiče, ne mogu ne primijetiti da je koncert (sigurna sam odličan) održan pred nažalost premalo publike, popraćen tekstom u dnevnim novinama koje čak ni ne izlaze u istom gradu, a o koncertu pred prepunim Boogaloom ni u jednim novinama koje izlaze u Zagrebu ni slova.


bilo je u zadarskom, o koncertu i kratak intervju s dedijem kao najava,
al sve je to tako površno i poluamaterski da mi se nije dalo tu stavljat link, al evo http://www.zadarskilist.hr/clanci/24052010/kvalitetan-koncert-standardno-odlicni...

evo i nešto malo fotki, više publike nego benda http://www.izlasci.net/galerije/22-05-2010/pipsi-u-kinu-pobjeda

a što se tiče pubilke i odaziva, ja mogu čak reći da sam zadovoljan. bila je dobra atmosfera. evo ti na primjer goribor http://www.zadarskilist.hr/clanci/03052010/goribor-odusevio-malobrojnu-publiku, isto u kino pobjedi nedavno, manje od 50 ljudi. jebiga, takvo je stanje i nije to samo u zadru. zajebano je onom ko se bavi time, sviranjem i organiziranjem. i onda sad ići prigovarat dediju što ne svira glavom pod vodom, nema puno smisla, to mi je u subotu bilo jasnije od ičega. čovjek izvlači najbolje što može iz ne baš bajne situacije.

inače, zaboravio sam reći da je bum tres no yes super stvar, bolja mi od arsena iako sam je samo jednom čuo. :)
midnightmoon 25.05.2010 u 18:30:39 profil autora
već u samim izvještajima sa zadarskog giga vidljiva je razlika između zadra i splita.
i samo ide u prilog tvrdnji da svi gradovi nisu, i ne mogu bit isti.
dok split čine uglavnom starosjedioci, zadar je nakon ratnih razaranja naseljen svim i svačim.
to je to.
etnička i kulturna šarolikost.
blago rečeno.
čast izuzecima koji potvrđuju pravilo!
daddy 25.05.2010 u 19:53:27 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
moram se na jednoj vrlo površinskoj platformi složit sa gogoljem, a ti ponoćna lupaš ko maksim po diviziji što se samog scana zadra i splita tiče. ne bi dublje.
uglavnom, ja to izbjegavam i jednog dana ću (kad prestanem svirat) napisat neke stvari koje sad ne mogu.
a kad smo kod istosti, o da, ja inzistiram na tome da (i konkretno i metaforički uzeto), uzmimo ih samo za primjer, jedan bandić i jedan kerum nisu isto (mada se može učiniti), odnosno mogu biti isti samo gledano iz osla ili tokia, s neke vrhunaravne kote. ovdje ja jako dobro razlikujem jednostanične organizme od dvostaničnih. jebiga, vjerujujem u evoluciju.
gogolj 27.05.2010 u 17:00:50 profil autora
midnightmoon 27.05.2010 u 18:55:09 profil autora
spasiba, gogi!
sad mi je nešto jasnija slika zadra, premda sam je takvom, zbog povijesnih razloga., i zamišljala.
frajer je, fakat, fora.
berekin, rekli bi neki.;)