Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4
 
Flafi 21.03.2010 u 16:02:13 profil autora
Pokaži ribaš pod. Pokaži bojaš ogradu.
"izlazak: 5.5.2010.
sadrži mp3 (320 kb/s) svih albuma + demo "pjesme za gladijatore", knjigu "dugi vikend u zemlji čudesa" (pdf), ep "klapa bambi u carstvu zimzelena", raritetne fotografije...i tko zna što još....
"

OPA!
Jebo festivale na ljeto, Flaming Lipse, žice i trzalice, hranu i račune za internet - od sad se štedi za ovo!
Zakonzakonzakonzakon!!!
gogolj 21.03.2010 u 18:20:51 profil autora
ja ću ovo kupit. zanima me onaj demo pzg, ako budu one pjesme o renati sopek, ako sam išta shvatio kad je to dedi nešto spominjao davnije na faq-u :D
midnightmoon 21.03.2010 u 19:39:22 profil autora
sjajna ideja i još sjajnija sadržina!
gogolj 14.04.2010 u 20:06:10 profil autora
"spejs kauboji fafenštajncima mažnjavaju renatu sopek!"

opa

jedva čekan :)))
get 05.05.2010 u 13:37:48 profil autora
Ništa mudro
Danas pribavljen stick. Dobih i waterbelt.

Super stvar, pogotove za najtvrđe fanove :)

Sada je stvarno malo toga što mi fali, osim pokoje letvice u glavi.
get 05.05.2010 u 13:57:58 profil autora
Ništa mudro
DanMrak 05.05.2010 u 14:31:01 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Lansiram svoj novi usb shuttle.

U letu svijetli crveno :))))

Tenks na krasnoj posveti (a skoro sam taj dio zaobišla;))!
sis 05.05.2010 u 17:04:19 profil autora
još možeš popraviti sve
Nisam mogla pobjeć s posla, baš vam zavidim.
Nije me nitko kontaktirao na mail glede rezervacije, da se i ja večeras ipak prošećem do Profila ?
get 06.05.2010 u 07:40:28 profil autora
Ništa mudro
Nisam mogla pobjeć s posla, baš vam zavidim.
Nije me nitko kontaktirao na mail glede rezervacije, da se i ja večeras ipak prošećem do Profila ?


Ja sam samo otišao. Pročitao informaciju u 10:30 na dnevnik.hr

Nije bilo gužve, više prazno.

Možeš rezervirati i telefonski, mislim, tako je za druge stvari.

Ovo bi po meni trebala biti samo ekskluziva samo za prave fanove.

Pri tome ne mislim da je netko fan što je preorao ove stranice uzduž i poprijeko :)
sis 06.05.2010 u 07:41:16 profil autora
još možeš popraviti sve
kupila. i momak na blagajni iza mene isto.
slušam bambija
puki 06.05.2010 u 09:03:39 profil autora
Old rabbits die hard
Get, nemoj da se sad osjećam kao lažni fan. Da sam u Zagrebu posjetio bih svakako.

(moram proskautat po Osijeku ovih dana music shopove, možda se i nađe u kojemu)
get 06.05.2010 u 10:31:11 profil autora
Ništa mudro
Get, nemoj da se sad osjećam kao lažni fan. Da sam u Zagrebu posjetio bih svakako.

(moram proskautat po Osijeku ovih dana music shopove, možda se i nađe u kojemu)
get 06.05.2010 u 10:31:27 profil autora
Ništa mudro
Get, nemoj da se sad osjećam kao lažni fan. Da sam u Zagrebu posjetio bih svakako.

(moram proskautat po Osijeku ovih dana music shopove, možda se i nađe u kojemu)


Ne, ne, krivo si me razumio. Naravno da nismo svi u istoj poziciji (godine, mjesto stanovanja i sl.)

Ako želiš kupim ti stick pa ti ga pošaljem. Jer ne znam kako će se prodavati kasnije. Koliko sam informiran u Profilu će biti do petka. Što će biti poslije, ne znam.

puki 06.05.2010 u 10:33:32 profil autora
Old rabbits die hard
Nemoj se brinuti, šalio sam se :D

Hvala na ponudi, ali imam već "vezu" u Zagrebu ako propadne ovdje.
get 06.05.2010 u 10:34:39 profil autora
Ništa mudro
kupila. i momak na blagajni iza mene isto.
slušam bambija


A ja evo već drugi dan

H:\pjesme za gladijatore - demo

Jednostavno mi je krivo što je kapitalizam nadvladao, OK razumijem ih, treba naći kompromis između zarade i osobnog gušta.

Jednostavno se tu nalaze po meni prave Pips pjesme.

Možda je to ipak kolektivni raspad Rock scene u hrvata tamo oko Francekove smrti. Ili sam jednostavno ostario :D

sis 06.05.2010 u 14:02:11 profil autora
još možeš popraviti sve
Nema meni pravih i krivih pjesama Pipsa, meni su sve prave od Krumpira do Popravka.

Jako mi se sviđa Subota popodne, nije me baš oduševila negdje prije 2 godine kad sam ju prvi put čula, sad mi je savršeno sjela. Jako ozbiljna pjesma.

Skužila sam da mi fali Bambi obrada Mora ljubavi.

get 06.05.2010 u 14:11:40 profil autora
Ništa mudro
Nema meni pravih i krivih pjesama Pipsa, meni su sve prave od Krumpira do Popravka.

Jako mi se sviđa Subota popodne, nije me baš oduševila negdje prije 2 godine kad sam ju prvi put čula, sad mi je savršeno sjela. Jako ozbiljna pjesma.

Skužila sam da mi fali Bambi obrada Mora ljubavi.



To je zato kaj se na stvari ne gleda kritički ;)
DanMrak 06.05.2010 u 15:02:48 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Nema meni pravih i krivih pjesama Pipsa, meni su sve prave od Krumpira do Popravka.


Potpisujem.

Pipsi su svakom svojom pločom drugačiji (bolji). To je hrabro.
Netko tko nije ne znam kakav poznavatelj njihovog opusa vjerujem da bi sa malim postotkom pogreške mogao razvrstati pjesme po albumima. Jer albumi su priče sa glavom i repom. Kod Gibonnia recimo (nemam ništa osobno protiv čovjeka al'' izdao je sad "novi" album pa je nekako prisutan jel i nemreš ne čuti pjesmu u birtiji) čovjek bi bio u gadnim mukama kad bi mu dali taj posao. Brate pa to je sve isto- k''o manufakturna proizvodnja bombona. Pipsi su i Shimpo, i Dernjava, i Fred, i Bog, i Drveće, i Pjesme za gladijatore...i 4th of July i Arsen...Oni su sada i klapa Bambi! Pitam se kaj će sutra biti. Ali ne bojim se. Zašto bi? Uvijek furaju nešto Pipsasto, nešto novo i nikada me nisu razočarali (naravno da će biti pjesama koje su mi više ili manje drage-to je normalno,a i da nije tako malo bi se i zabrinula).

E kuiš to su sve moji Pipsi i zato ih toliko volem :)

Bio je ovo sastavak na temu: "Moji Pipsi"

DanMrak, 2.b :)

get 06.05.2010 u 15:07:57 profil autora
Ništa mudro
Nema meni pravih i krivih pjesama Pipsa, meni su sve prave od Krumpira do Popravka.


Potpisujem.

Pipsi su svakom svojom pločom drugačiji (bolji). To je hrabro.
Netko tko nije ne znam kakav poznavatelj njihovog opusa vjerujem da bi sa malim postotkom pogreške mogao razvrstati pjesme po albumima. Jer albumi su priče sa glavom i repom. Kod Gibonnia recimo (nemam ništa osobno protiv čovjeka al'''' izdao je sad "novi" album pa je nekako prisutan jel i nemreš ne čuti pjesmu u birtiji) čovjek bi bio u gadnim mukama kad bi mu dali taj posao. Brate pa to je sve isto- k''''o manufakturna proizvodnja bombona. Pipsi su i Shimpo, i Dernjava, i Fred, i Bog, i Drveće, i Pjesme za gladijatore...i 4th of July i Arsen...Oni su sada i klapa Bambi! Pitam se kaj će sutra biti. Ali ne bojim se. Zašto bi? Uvijek furaju nešto Pipsasto, nešto novo i nikada me nisu razočarali.

E kuiš to su sve moji Pipsi i zato ih toliko volem :)

Bio je ovo sastavak na temu: "Moji Pipsi"

DanMrak, 2.b :)



Mnogo lijepo.

I ja sam veliki fan, još od malih nogu, kada se pohodio Zagreb gori (jel se tko od vas uopće i sjeća kaj je to), Crni mačak . . .

Pips stil je zajebancij na suptilan način.

Samim time što je netko drugi stopirao i rekao koje će pjesme izaći na ovom zadnjem albumu, već je jedan pips osjećaj manje.

Al kažem, ja to sve razumijem, jer novac drži avion u zraku.
DanMrak 06.05.2010 u 15:13:28 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Ofkors aj rimembr.

Pratila sam što sam mogla preko tv-a, jer sam bila premići za ići :)
preks 07.05.2010 u 15:09:08 profil autora
We''re getting away with it all messed up. That''s the living.
ko mali nisam slušao pipse,znao sam nogometa i dinamo ja volim,no nešto kasnije sam ih otkrio i stvarno su jedinstvena pojava na domaćoj sceni.
Legendarni su.Kupio sam si diskografiju iako sam imao sve njihove pjesme (skinuo s neta) i to moja prva kupnja nekog albuma uopće :D . Ponosan sam kaj su mi pipsi prvi kupljeni album! Jedva čekam koncert 15.5. bit će ludnica.
Mislim da 150 kn za diskografiju na sticku nije previše,te bi svakome preporučio da si je kupi!Pozdrav svim pips fanovima.
DanMrak 07.05.2010 u 17:56:49 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Lijepo je vidjeti neke nove nickove u virtualnom Pips svijetu :)
janakis 08.05.2010 u 02:29:46 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
okej, meni se ovo niš ne sviđa, svi kupili, svi preslušavaju, a ja rezervirao mailom u pips-ducanu i sad moram čekat još 10ak dana... i to sav u mukama jer kaj ak mi je mail završio u junk folderu ili nekaj slično i sad to propadne, ovi vani primjerci se rasprodaju... i ja ostanem kratkih rukava.
a iz izloga me konstantno zove lijepo pakiranje: kupi me, kupi me!

il da kupim pa ak dobim i poštom, imam dva, pa lako jedan poklonim... al mislio sam si košulju kupit za ovih drugih 150 kuna, da u boogaloou budem lijep, da se sve cure zaljube u mene... (ili se cure koje slušaju pipse ne pale na košulje!? hm...)
midnightmoon 08.05.2010 u 10:15:30 profil autora
najbolje ti ga je odmah pribaviti., a onaj drugi pokloniti.

ali, i pipsi su nosili košulje u svojoj ranoj fazi i jako su im dobro stajale; nepodnošljivo sexi.:)

janakis 09.05.2010 u 12:09:14 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
kupio sam. jebeš košulju, igrat ću na šarm (opet ću ostat suh) :D
al dobio sam i waterbelt!! iako je ostalo još samo nekoliko usb-a koliko sam primjetio... a na njemu: "nitko se ne ljubi kao ja i ti"... ako neću ja, waterbelt će. ;)
sky 10.05.2010 u 19:09:28 profil autora
oće neko to bacit na torrent?
puki 10.05.2010 u 22:19:38 profil autora
Old rabbits die hard
Hahahaha, ja ne mogu vjerovati? Zajebavaš, ne?
preks 10.05.2010 u 22:56:17 profil autora
We''re getting away with it all messed up. That''s the living.
oće neko to bacit na torrent?

tebe bi trebalo tuć,daj si odi kupit,molim te!
oak 3 11.05.2010 u 00:01:03 profil autora
Diskografija
Doviđenja CD, dobar dan USB stick. I glazbeni mozgovi već neko vrijeme računaju na neke nove pretvorbe i formatiranja. Obzirom na sluh usmjeren praćenju trendova, te izražene težnje prema bivanju dijela novijeg glazbenog doba i tekućeg stoljeća radije od uživanja dana ponosa i veće slave, ne čudi progresivni stav kolektiva PCVC. Oni su prvi na ovim terenima u karton dimenzija prilagođenim CD formatu upakirali USB stick smjestivši kompletnu diskografiju u mp3 format. I ne samo to. Osim šest studijskih i jedan live unplugged mjesta je bilo za biografiju benda "Dugi vikend u zemlji čudesa" Ante Perkovića (originalno objavljenu u tiskanom formatu 1997.), neke rijetke fotke, demo verzije pjesama s posljednjeg studijskog albuma "Pjesme za gladijatore", dva video spota ("Popravak" s astronautske fantazije posljednjeg studijskog albuma i "Prvi joint u ustima" vokalnu a capella prilagodbu njihova ranijeg hita), te "Klapa Bambi u zemlji zimzelena" zabavna bendovska međupauza, poigravanje s klapskim preradama svojih stvari ("Svaku noć sam pijan", "R`n`r zvijezda", spomenuti ekranizirani "Prvi joint u ustima") i tuđih klasika ("Motori", "Zagrljeni", "Al` tata ti me voliš"). Reference su i dokaz dosluha s trendovima u domaćoj glazbi obzirom da su upravo klape radile posljednji bitniji komercijalni bum mimo pop scene u kojoj Pipsi po defaultu pripadaju. Znajući za česte hirovite umjetničke odluke i "umjetničke" egzibicije turističkog vodiča spomenute skupine, te povremene pokušaje konceptualne subverzije (astro faza s posljednjeg albuma), specifični humor i suštinu komuniciranja s medijima, sadržaj sticka pionirski je pothvat na ovdašnjoj sceni. Kao takvog treba ga i smatrati sabirnim centrom uvida u povijest i glazbeni razvoj ili stagnacije jedne od najzanimljivijih domaćih pop rock skupina.

Vaši laptopovi i kompjuteri pratit će Rippera i suputnike od vremena ustoličenja navijačko kvartovskih zajebanata na debi albumu i "Dinamo ja volim", preko klasičnog rockanja u fazi Kralje kao lid gitarista ("Dernjava"), pljeskanja Oasisu i naznake odmicanja od rock stereotipa na "Fred Astaireu", preko fascinacije Thomom Yorkeom i Radioheadom na "Bogu", suradnje s Daveom Fridmannom i plutanju od Mercury Reva do proto rocka Flaming Lips na "Drveće i rijeke", te zasad finalnog bijega u fantaziju promašenog space koncepta s "Pjesmama za gladijatore" ili pak zafrkavanja na klapski način (s jelenjim rogovima). Šteta što kapacitet ne dozvoljava mjesta za kompiliranje i videografije benda jer tamo je bilo sjajnih uradaka. Stick je 2GB kapaciteta, pa tehnicirajte na polovici zapremnine ako želite nadopunu, a ako vam pak se dokine ljubavi s Pipsima fileovi su vrlo izbrisivi pa preostaju bezgranične mogućnosti kombiniranja alternativnih fileova na mediju koji su originalno zauzeli Pipsi. Mišo ili Miroslav, Cambi ili Fritula, ET ili Colonia, Plavi Orkestar ili Zabranjeno Pušenje, TBF ili Edo, sva su čuda moguća. Sve originalne sadržaje sticka nalazite u prodaji u obliku real, RBT i FTMD-a.

www.vip.hr
anglelo jurkas
DanMrak 11.05.2010 u 00:29:28 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
oće neko to bacit na torrent?


Da se smijem il'' da plačem, pitanje je sad.
oak 3 11.05.2010 u 00:32:50 profil autora
surfam
nekad copy paste
komentiram slabo
ovdje se nema sto reci
pogledi su nam govorili vise od rijeci