Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
gogolj 06.03.2010 u 14:36:52 profil autora izmijeni

za mene je na neki način vrlo razočaravajuće da ljudi odgovaraju "vrijeme je" jer time kao da kažu "to je to, nema se tu što za razmišljati, pustimo ga na miru, takvo kakvo je"... da je čovjek tako razmišljao mislim da se nikad ne bi mentalno izoštrio do te mjere da izumi parni stroj, struju ili telekomunikacije i sl. pa i ovo "0-24" je čovjekova /nositeljeva ideja, nije perfektna (možda je pogrešna i samim time štetna?; ono što je morsky neki dan na forumu zapisao) ali je ipak nešto... ipak znači da čovjek razvija, da pokušava, jedino tako možemo do(se)ći do višeg stupnja spoznaje i na koncu shvatiti smisao, možda/vjerojatno to nećemo uspjeti ni ja ni vi, ali puno će sporije ići ako olako i pjesnički odgovoramo "vrijeme je". ne znam, možda sam ja u krivu i griješim, ali tu sam i želim (sa)znati :). i uopće mi je jako interesantno sve ovo o vremenu, recimo da mi je "trenutak" fascinantan, onaj "čas" o kojem daddy pjeva u 2x2, čini mi se da je taj trenutak nadređen vremenu ali opet da li bi trenutak mogao postojati bez vremena? jebote, ne znam, ja ovo sad sve pričam a da o fizici kao znanosti baš i ne vodim računa :))

08.05.2024 u 10:01:49
 
oblikovanje:
sadržaj: