Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
lollipop 29.09.2002 u 20:56:29 profil autora
A jesi si naso Dalmatinca za radnika!
Sjecam se da je u vrijeme njegovog dolaska neki frned preko nekog frenda (kako to vec ide) ti nudio nekog 3. frenda (koji je baj d vej mrak gitarist, a jos i savjestan a jos i pametan, pogotovo sto se muzike tice) da ti svira, al nikad nista od toga; citajuci te retke iz dnevnika sve si mislim - your loss! Nema veze, mislim da je taj 3.frend sada jako zaposlen, nema ga nigdje...
airball 30.09.2002 u 10:21:34 profil autora
sve je to meni počelo bit sumnjivo kad sam navedenog lika u radni dan vidio na jelačić placu u podne. čovjek šeće sa (valjda) djevojkom i frendom. ajde, ja sam imao izgovor (pauza za klopu), ali mislim si: "pa šta ti tu radiš, u studiju sve frca od posla, prva violina si sastava (čitaj: ofenzivni vezni), treb'o bi kampirati u tom studiju, a ne ovako...."

dubravko, ne sumnjam u tebe. sve što čovjek ionako ima i s čim odlazi odavde vrijedi onoliko koliko je vrijedila njegova riječ. stoga očekujem "drveće i rijeke" as announced - 15.03.2003. (i pamtim tvoju posljednju rečenicu dnevnika ;-)
bananafish 30.09.2002 u 13:46:41 profil autora
Ripper, ti treba da radis sam. Uzmi uvijek druge ljude za snimanje i zive svirke i: 1) neces imati problema da ih otkacis ako seru 2) neces imati obavezu da izdrzavas njihove familije.
daddy 30.09.2002 u 14:44:04 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
nikola je moj igrač i ne dam nikome da ga gazi. ali kako sam rekao da ću pisat istinu, istina je da mi je zbog nekih stvari vrlo teško.
godzilla je moj neprijatelj i protiv njega se borim svim silama.
lolipop - nemam pojma o kome se radi, samo znam da se ljudi vole kurčit u vezi s pipsima
airball - mi snimamo od 16h do ponoći, a bdw, gitarista ne snima svaki dan
bananafish - samo kratko; bandovi složeni na predložen način su većinom zadnja kurčina. a da bi ti to objasnio napisat ću jednom knjigu. band=obitelj

Izmjenio - daddy u 30.09.2002 14:50:51
lollipop 30.09.2002 u 15:31:06 profil autora
sto se covjek odmah ljuti...
meni je samo bilo simpaticno povezati njegovo porijeklo s tvojim napisima u dnevniku. Ko sto sam jednom daaavno rekla za Ivanisevica-da taj ima japansku krv, vec bi poosvajao sve sto se osvojit moze.
Ni ja ne znam o kome se radilo, tj. ko je bio iniciator te price o potraznji gitariste(koja je dosla do meni poznatih ljudi), ko se kurcio ili nije.
electro cute 30.09.2002 u 18:42:08 profil autora
ovak lolipop, ja sam dalmatinac. odbaci stereotipe i počni ljude prosuđivat od slučaja do slučaja. stereotip je da su dalmatinci lijeni, isto ko šta je stereotip da svi bosanci imaju velike i tvrde glave, da su zagrepčani prepotentni a zagorci svadljivi. osim toga da ivanišević ima japansku krv ne bi osvojia kurca-to je za sport netalentirana nacija, to nije stereotip, to je zaključak izvučen iz premise da nitko iz te nacije nije osvojia skoro ništa na polju sporta-samo stolni tenis i borilački sportovi. eto.
jamirko 30.09.2002 u 22:22:47 profil autora
zašto je mijenjan dnevnik?

lollipop 30.09.2002 u 22:37:11 profil autora
dakle EC, huh... ustvari uopce ne mogu vjerovati u sta se obicni komentari pretvore... normalno da ne generaliziram i ne znam sta radim, fala bogu imam puno frendova svih nacija, bilo domacih, bilo sirom svijeta, ali ono, ispricaj ti vic o bosancu (ili skotu, ili bilo kome drugom) i onda reci - e jebi ga, necemo se sad vinovat stereotipima. Ponekad se covjek sali i na racun samog sebe. Jano da ono o japancima sad onda necemo niti tako prihvatiti, zna se koja je bila the main point, a to je rad, rad i rad (a ne talentiranost u sportu doticne nacije). Dakle, oprosti ako si se nasao uvrijeden, ali i ja cu si i dalje dopustiti tu slobodu da se nasalim s nekim bas na racun nekog stereotipnog obiljezja, cos that's what makes it funny
lollipop 30.09.2002 u 22:38:15 profil autora
jano=jasno
airball 01.10.2002 u 08:33:48 profil autora
još jedan upit: zašto je mijenjan dnevnik, tj. brisan zapis od 29.09.2002.? zar je taj tekst izazvao tolike kontroverze? ili se ripper odlučio za autocenzuru ;-)

Izmjenio - airball u 01.10.2002 15:39:37
bananafish 01.10.2002 u 15:40:54 profil autora
Dobro je sto si obrisao. It was so pathetic.

bananafish
tristam 03.10.2002 u 07:57:43 profil autora
kontam si da mi je ovo napadanje radmana totalno jadno. nije čovjek ništa skrivio. čuo sam ga kako svira: sasvim ok. čovjek je pravi igrač za pipse.
ZeeK 03.10.2002 u 14:10:43 profil autora
samo pozdravljam odluku da se konacno nabavi :) druga gitara, bez nje to nije to.

Drink in peace
oak 04.10.2002 u 12:19:47 profil autora
Sve je to ekipa lijepo. Predlagati još jednu gitaru u bendu. A tko ga bi vi na toj poziciji. Danas se svi bave kompjutorima, a malo tko gitarama. I pogotovo da osjeća instrument, da umije nježno i osjećajno. Nije sve ubit-razbit.

Depressed 04.10.2002 u 14:04:13 profil autora
Problem je što kod nas gitaristi postaju samo rokeri metalci i bluzeri. Premalo je ljudi koji vole recimo Suede, Blur ili Pavement i istovremeno sviraju gitaru i to dobro :<.
motorcycle boy 05.10.2002 u 20:10:41 profil autora
jel to možda neki fan pavementa?
oak 06.10.2002 u 09:03:10 profil autora
Prvi samostalni album Stephena Malkmusa je izvrstan!
wellcome to the major league.