Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 ... 9 10 11 12
 
DanMrak 05.11.2012 u 09:08:11 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
žalim se sinu kako ne razumiju moju poeziju. veli on - mama, pa što očekuješ?
to ti je kao i u glazbi . masa voli jelenu rozgu, a ti si, recimo, kao pipsi.
nisi za svakoga, samo za fine uši.


eto djeteta. :)



:))))))))
midnightmoon 05.11.2012 u 11:00:35 profil autora
:)


midnightmoon 10.11.2012 u 14:44:58 profil autora
The two most important days in your life are the day you are born...and the day you find out why.


Mark Twain
dendrofil 23.11.2012 u 14:09:44 profil autora
poleti i leti
Resist the things you can find everywhere.
mario 29.11.2012 u 16:42:01 profil autora
.
*Moja metoda pristupa je drukčija. Ja ne žurim u praksu. Kada dobijem novu ideju počinjem je razvijati u svojoj mašti i pravim poboljšanja i pokrećem uređaj u mojim mislima. Kada otiđem tako daleko da utjelovim sve što je u mom izumu, sva moguća poboljšanja kojih se mogu sjetiti, a da ne vidim niti jednu pogrešku onda završim konkretan proizvod mog uma

*Nedovoljno zapažanje samo je oblik neznanja i uzrok mnogim nastranim ispadima

*Koliko ljudi me je zvalo fantazerom, rugajući se mojim idejama, naš zabludjeli kratkovidni svijet. Suditi će nam vrijeme

*Ja sam apsolutno iscrpljen, ali ne mogu prestati sa radom. Moji eksperimenti su tako važni, tako lijepi, tako nevjerojatni da se jedva mogu odvojiti od njih da bih nešto pojeo. A kada pokušam da spavam sve vrijeme razmišljam o njima. Mislim da ću tako nastaviti dok ne umrem



Nikola Tesla
Julije 30.11.2012 u 10:18:06 profil autora
itchy knee san she
Svaka čast Mario, pronašao si ga!
daddy 30.11.2012 u 11:11:42 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
to je to.
midnightmoon 30.11.2012 u 22:42:00 profil autora
svaka čast tesli!

ali...
večeras mi je pokucao na vrata striček bukowski.
veli da se dugo nismo čuli.
i pogodi ono što me muči...


Što čovjek postaje jači, to biva sve usamljeniji. To je čista matematika.

Charles Bukowski
Rio 10.12.2012 u 20:24:57 profil autora
I''''''''''''''''ll take away your pain, let''''''''''''''''s work on you babe
It''s my belief that history is a wheel. "Inconsistency is my very essence" -says the wheel- "Rise up on my spokes if you like, but don''t complain when you are cast back down into the depths. Good times pass away, but then so do the bad. Mutability is our tragedy, but it is also our hope. The worst of times, like the best, are always passing away".Boethius
gogolj 03.01.2013 u 11:37:47 profil autora
“I''ve lived out my melancholy youth. I don''t give a fuck anymore what''s behind me, or what''s ahead of me. I''m healthy. Incurably healthy. No sorrows, no regrets. No past, no future. The present is enough for me. Day by day. Today!”

― Henry Miller, Tropic of Cancer
midnightmoon 17.02.2013 u 14:54:13 profil autora
Nekoga ne vrijedi ni napadati verbalno; to bi bilo kao da udariš babu od osamdeset godina dok se moli klečeći u crkvi.


Charles Bukowski


hahahahhaha!
darknessss 07.05.2013 u 12:53:40 profil autora
“Why do beautiful songs make you sad?'' ''Because they aren''t true.'' ''Never?'' ''Nothing is beautiful and true.”
― Jonathan Safran Foer, Extremely Loud and Incredibly Close
midnightmoon 13.01.2014 u 21:13:26 profil autora
Život nije samo imati dobre karte, već i dobro odigrati čak i kad su loše.

Jack London (12. 1. 1876. - 22. 11. 1916.), američki pisac, novinar i aktivist.
johnnykola 14.11.2014 u 22:35:49 profil autora
sta je bilo!? reci!
"Can you free yourself enough to be able to experience the reality of life as it goes on before you and with you and as you go on as part of it? Or not? Because if you can''t you stand on square one until you die."

-- Roger Waters
daddy 15.11.2014 u 09:30:13 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
yep.
Rio 30.11.2014 u 16:12:55 profil autora
I''''''''''''''''ll take away your pain, let''''''''''''''''s work on you babe
Pain and suffering are always inevitable for a large intelligence and a deep heart. The really great men must, I think, have great sadness on earth. Fyodor Dostoevsky
daddy 30.11.2014 u 17:11:08 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
bravo majstore, hvala na ovome!
johnnykola 08.12.2014 u 22:45:10 profil autora
sta je bilo!? reci!
get 09.12.2014 u 11:56:07 profil autora
Ništa mudro
Kad smo već kod tog čudotvorca

meni jako draga

https://www.youtube.com/watch?v=kl1sS1kVAvA


“You must be shapeless, formless, like water. When you pour water in a cup, it becomes the cup. When you pour water in a bottle, it becomes the bottle. When you pour water in a teapot, it becomes the teapot. Water can drip and it can crash. Become like water my friend.”

-- Lee, Bruce
midnightmoon 18.01.2016 u 13:12:43 profil autora
Svaka bolest je glazbeni problem.

Novalis
midnightmoon 16.02.2016 u 14:27:21 profil autora
Normality is a paved road: it''s comfortable to walk, but no flowers grow on it.

Vincent Van Gogh
midnightmoon 13.11.2016 u 14:52:58 profil autora
Love me or hate me both are in my favor...
If you love me,
I''ll always be
in your heart,
but if you hate me
I''ll always be
in your mind.



William Shakespeare
midnightmoon 11.12.2016 u 10:16:31 profil autora
Poezija je bliža istini nego povijest.

Platon
midnightmoon 01.02.2017 u 23:38:28 profil autora
"Nema sumnje da ne kazujem ništa novo govoreći o drugoj vrsti umjetničkih djela, koja iz autorova pera izlaze manje ili više kao jedna gotova stvar, jedna cjelina, koja potpuno opremljena, poput Palade Atine, proistekle iz Zeusove glave, ugleda svjetlost dana. Takva djela se autoru prosto nameću, njegova ruka kao da je na neki način omađijana, njegovo pero ispisuje stvari koje njegov duh prima s čuđenjem. To djelo donosi svoju formu sa sobom; ono što bi on tome želio da doda, to mu izmiče, a ono što ne bi želio prihvatit prosto mu se nameće. Dok njegova svijest stoji zbunjeno i prazno pred fenomenom, on biva preplavljen obiljem misli i slika, koje njegova namjera nikada nije stvorila i njegova volja nikada nije željela proizvesti. Čak i protiv svoje volje on mora uvidjet da u svemu tome progovara njegovo Sebstvo, da se tu otkriva njegova najdublja priroda i glasno obznanjuje ono što nikada ne bi povjerio svom jeziku. On može samo slušati i prividno slijediti strani impuls, osjećajući da je njegovo djelo veće od njegai da stoga ono nad njim ima takvu vlast, kojoj on ne može ništa učiniti. On nije identičan s procesom stvaralačkog oblikkovanja, on je svjestan toga da stoji ispod svoga djela ili u najmanju ruku pored njega, tako reći kao neko drugo lice koje je dospjelo u začarani krug jedne strane volje."



K.G. Jung (Psihološke rasprave)