Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
dju 27.01.2003 u 16:11:26 profil autora
Vrijedilo je pretrpit onu sušu. Bravo za iscrpnost i vedrinu. Triput hura za Daddyja!
vlado 27.01.2003 u 16:47:17 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E, fakat... Daddyjevi zapisi u posljednjih nekoliko mjeseci (oko albuma i svega ostalo) iskreni su biseri i obavezna literatura bilo kojeg kreativca u bilo kojem polju. Svakodnevni dolazak na ovaj site poceo sam smatrati doista privilegijom... Nadam se da netko razmislja o knjizi Ripperovih dnevnika, znam da je ta tema potezana, ali ovo zadnjih mjeseci... Iskrenost pred kojom se ostali mogu sakriti...

P.S. Dju, pametni znaju cemu sluzi susha... ;)
dinar 27.01.2003 u 20:43:13 profil autora
Stvarno, svaka cast na transparentnosti dogadjanja u njegovoj glavi...jebote, daj zamisli da, recimo davor radolfi(kojem se ploce vjerovatno jednako prodaju kao od pcvc), pise o nastanku albuma i njegovim dubiozama...haiku bi to valjda bila...

p.s. neka se svi fanovi D.R. ne uvrijede, morao sam nekoga naci za usporedbu...
vlado 27.01.2003 u 21:54:40 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Eh da, kad smo kod prodaje CD-ova, svecano sam odlucio:
KO BUDE HTIO NOVI ALBUM OD PCVC-a - NEK GA KUPI.
NEMA PRZENJA! FRENDOVI NEK SE JEBU!!!!
darko 27.01.2003 u 22:25:02 profil autora
Potpuno se slazem s tim oko przženja. moram priznati da svog boga nisam dao nikome pržiti,iako sam imao dosta upita i zahtjeva. čak sam ga i rijetko/nevoljko posuđivao -da mi ga ne ogrebu. Kako se ono kaže, žena, auto i cd-i od pipsa se ne posuđuju...

Izmjenio - darko u 27.01.2003 22:25:41
simon 27.01.2003 u 23:17:36 profil autora
Inače, na www.netsync.net/users/fridmann/, dakle, web sajtu Tarbox studija, pod News možete pored novosti tipa "Flaming Lips...ovo, ono..." ili "Broadcast...lijevo, desno..." ili pak, "Delgados...gore, dolje..." pročitati i najnoviji update:

"January 23, 2003 Pips, Chips and Video Clips are here from Croatia mixing a record with Dave." A i link na sajt je isto tu.

Ili, što'b reko Dejmon Albarn kratko i jasno u Song2:

WOOOOOOO-HOOO!!!!
ZeeK 27.01.2003 u 23:52:16 profil autora
mirkl!!! sve ide jebeno 'smoooooooth'!!!!
goldietrickz 29.01.2003 u 13:06:40 profil autora
super su mi fotke!!!tko je slikao?"nasa soba" fakat izgleda kao moja od prije 15 godina.:)bilo se i u drogerie markt u frankfurtu?:lol
slije su stvarno super,perkovicevi zapisi isto samo malo kratki,ripper isto pokazuje sve vise i vise smisla za spisateljstvo.i tako."PORCULAN" JE SUPER!!!Sve je super,sve je za 5...
btw. tko spava na podu? :lol


Izmjenio - goldietrickz u 30.01.2003 0:39:08
trixy 06.02.2003 u 15:53:27 profil autora
neda mi se za svaku glupost otvarati novu temu, pa evo, ovo vjerojatno paše ovdje:

ne mogu vjerovati da su već prošla skoro 2 tjedna koliko se miksa album! moram reći da sam uživao i da još uvijek uživam u javljanjima. i ne bi htio da prestanu, pa barem još mjesec-dva.

dajte barem na povratku svratite do new yorka, kad ste tolko daleko dogurali...