Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
midnightmoon 30.10.2009 u 19:40:37 profil autora
zgodna pričica, super efekti.
radnja savršeno prati muziku.
glavni lik kao terminator brani pa popravlja izgubljenog c3po-a:)...obožavam tu žestoku pucačinu...juuhuuuuuuuuu!

sretno!

And may the Force be with you.
mario 30.10.2009 u 20:07:41 profil autora
.
moćno!
slažem se da radnja savršeno ide uz ritam kojeg popravak ima.
lagani početak,pa postepeno dizanje i spremanje za kraj,vrhunac,pičenje,što spot efektivno dočarava.
bit će pobjeda;)
morsky 03.11.2009 u 14:07:47 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
vrlo dobro. bravo gonzo, daddy i crew.

još jednom; popravak je izvrsna skladba !
gogolj 03.11.2009 u 16:07:28 profil autora
ma dobar je to spot za ove hrv okvire štajaznam ali nekako... ferlin je, mene recimo, naviknuo na genijalne genijalne spotove (2x2, porculan...) pa sve što gonzo napravi je u usporedbi s ferlinovim prosječno i ne baš posebno. mogu samo maštat kako bi ferlin ovo odradio uff
ali ovo bi definitivno nekog mulca moglo zakačit na pipse ko što je mene nekad davno zakačio spot "dan, mrak"... pa sam jednog dana upitao sestru: koja je to grupa, znaš ona pjesma, s onim lutkom i to? onda sam otišao u knjižnicu i posudio album "bog". ostalo je povijest ;)
DanMrak 03.11.2009 u 17:07:31 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Lajkam spot za Popravak. Iako... uvijek sam skeptična kod pjesama koje su mi izrazito drage (kao ova) da mi taj spot ne pokvari neku moju viziju i osjećaj pjesme. Ovaj nije. Sviđa mi se priča, dobro prati pjesmu. Emo daddy je kewl. Roboti i šarene pucaljke as well.

I dalje sam zaljubljena u Dan,mrak.... Sjećam se promocije spota u Tvornici. Sjećam se da me bilo strah jer sam bila sama i mala. Ali se sjećam da sam sve to zaboravila kad sam vidjela onog malog lutka . Nemalo sam se iznenadila kad su mi suze počele kapat. Tako da sam tu pjesmu i spot pozicionirala u kategoriju "van kategorije" . Vjerojatno će tamo i ostati jer su u najkrituičnijim godinama izazvale velike valove emocija.
Kaj sam blagoglagoljiva danas, čoeče. :)


"just because you feel it doesnt mean it''''s there"
gogolj 03.11.2009 u 17:50:25 profil autora
Sjećam se promocije spota u Tvornici. Sjećam se da me bilo strah jer sam bila sama i mala. Ali se sjećam da sam sve to zaboravila kad sam vidjela onog malog lutka .


svaka čast za hrabrost!

ps preporučujem ti da probaš malo smanjit s tim anglizmima. ne želim sad ja tu glumit nekog jezičnog čistunca, ali nekako mi to vuče na pomodnost, snobizam a nerijetko zna biti baš iritantno. evo u ovom postu npr "lajkaš spot i emo daddy ti je kewl", a u druim postovima ima toga još i umanjenica i svakakvih drugih izobličenih riječi. nekad je super ta igra riječi, al pretjrivanje je bezveze. ovo govorim bez ikakve zle namjere, da ne bi krivo shvatila ;)

a jesam se i ja raspisao
midnightmoon 03.11.2009 u 19:08:23 profil autora


još jednom; popravak je izvrsna skladba !

je.
presladak je popravak.
omiljen i kod kritike.
čini mi se da su ga nazvali "sjajnom minijaturom", ukoliko se dobro sjećam...
coflek 03.11.2009 u 19:27:22 profil autora
...i što junak u videa radi sjedeci na armiranom betonu, armatura izlazi sa svih strana,sve je neuređeno... postavlja se pitanje gdje je junak ostavio manduru (pardon radno odijelo) gdje mu je žlica , fandla ... mozda je zavrsio s poslom pa sad gabla il je gotov s poslom pa prije odlaska razmislja sto i kako dalje. bas kao kod vecine "nasih" filmova ostaju rupe pa si ti sam gruntaj kak i kaj ide dalje. al zato imamo mastu valjda. ...ako se ne varam glavna lokacija snimanja spota je bolnica u blatu (bas je u blatu) i nju bi fakat trebalo popravit!
DanMrak 03.11.2009 u 19:30:18 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Dok sam pisala ovaj post pomislila sam baš nešto u tom stilu...i zaključila da je možebitno fejsbuk tome kumovao. Ozbiljno. Mislim da je puno anglizama posredno i neposredno dovukao (ne, ne koristim hrvatsku verziju i neću).
A što se tiče krivljenja riječi i tako toga, to volim.

Nije uzeto sa zlom.

A srbizmi? Jel to ok? ;)


"just because you feel it doesnt mean it''''s there"
coflek 03.11.2009 u 19:34:09 profil autora
da da četnizmi štoviše. ajd trolaj negdje drugdje pliz.
gogolj 03.11.2009 u 19:45:44 profil autora
da da četnizmi štoviše. ajd trolaj negdje drugdje pliz.


daddy, ovaj coflek je moderator ili?
daddy 03.11.2009 u 20:09:12 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
da da četnizmi štoviše. ajd trolaj negdje drugdje pliz.

daddy, ovaj coflek je moderator ili?

ha, ha, nije. nek čovjek pere što hoće, nije bad. al svak mora znat da ima granica do koje se ide na dan,mrak girl.
ona je moja. ko što si i ti moj gogolje.
a respektiram svakoga na forumu, tako i gospodina cofleka.
coflek 04.11.2009 u 19:26:42 profil autora
da da četnizmi štoviše. ajd trolaj negdje drugdje pliz.

daddy, ovaj coflek je moderator ili?


nja,nja,nja tužit cu te tatici ! ŠALA. nisam zelio nikog obezvrijediti ili nesto drugo u postovima ranije. moje isprike.
daddy 04.11.2009 u 19:48:50 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
dobri judiiiiiii, sad mu pisme pivaaajteeee!
sis 05.11.2009 u 08:06:53 profil autora
još možeš popraviti sve
Nadam se da Popravak popravlja večerašnji Music Club
daddy 05.11.2009 u 09:07:39 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
tek za tjedan dana će dobiti tu priliku...
sis 12.11.2009 u 21:35:57 profil autora
još možeš popraviti sve
Dakle danas htv premijera!?
sis 13.11.2009 u 12:48:20 profil autora
još možeš popraviti sve
Našla kako se glasa pa brišem brljotine od prije:
GLASOVANJE ZA TOP LISTE ODVIJA SE SLANJEM SMS PORUKE NA BROJ: 66356

delboy 18.02.2010 u 02:26:25 profil autora
Ok priča,ok pjesma...ajmo novi materijal!!!
gogolj 28.04.2012 u 21:07:41 profil autora
zarazio sam brata pa mu je tako sad najjača stvar, pazi sad ovo,
ELEKTRIČNE GITARE POBJEĐUJU

he he he he....
daddy 28.04.2012 u 22:15:46 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
buraz kuži. kužator.