Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
puki 19.10.2009 u 23:42:09 profil autora
Old rabbits die hard
Odlično! Skrinšotovi nisu dali dovoljno dojma.

Najs.
zv 19.10.2009 u 23:43:12 profil autora
to do: svaš
deco - budite blagi!

ok - imamo problem - iskon malo kasni sa redirekcijom domene na novi server. mislim da s time šteka prijava na site. ako imate baš taj problem ajd pliz probajte preko ove adrese http://pcvc.s3.novenaweb.info
DanMrak 21.10.2009 u 13:35:20 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Ajd da i ja kažem dve tri pet in public...
Sajt mi se sviđa kako vizualno tako i sadržajno. Vrijedilo je čekati. A nije bed pričekati još samo malo da sve bude tip-top (ajme fkt mrzim ovaj izraz).

Najmnogo me veseli press (trebalo mi je dosta sati da to pročitam), laka dostupnost svih dnevnika (ovo nitko neće razumet al nema veze), pips tv (stvarno je lijepo vidjeti te neke davno pogledane i neke nikad pogledane emisije), svi spotovi na jednom mjestu, nlo player....ma baš mi je sve mnogo lepo i dobro.

Čestitke cijeloj posadi koja je Pipsima sagradila i omogućila novi virtualni dom. :)
dunja 21.10.2009 u 21:38:32 profil autora
kapa dolje, palac gore svima koji su radili na sajtu. ne postoji superlativ dovoljno dobar da opiše koliko je ovo divno & svo moje oduševljenje . jednostavno svjetski, ako ne & iznad.
animacije krasne. novitete gledam/čitam praktički 0/24 & još se kraj ne nezire. gradivo se utvrđuje & nove stravi se spoznaju. :D

btw..tenk ju danmarak. bez tvoje pomoći bi vjerojatno imala 1000 živčanih ;)
Matea Jocić 21.10.2009 u 22:37:03 profil autora
Molim jedan rss feed za faq.
gogolj 21.10.2009 u 22:41:28 profil autora
premoćan mi je onaj na biznisu šta krca u ona kolica hahaha

dizajn je predobar. sve pohvale!
Flafi 22.10.2009 u 22:50:30 profil autora
Pokaži ribaš pod. Pokaži bojaš ogradu.
E, stvarno je fantastičan sajt. Ne sjećam se da sam vidio bolji sajt na međumrežju. Čudim se kako nešto tako opsežno može izgledat kao mala šarena igračka.Samo što se moram suzdržavati od toga da izgubim cijeli jedan dan pregledavajuć sve te nove materijale pa ih moram konzumirat malo po malo.