Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
daddy 15.10.2009 u 00:15:44 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ako imate novinske izreske ili linkove recenzija naših albuma, koncerata, fora intervjua iz davnih ili manje davnih davnina il pače najnovijih novina, a koje trenutno nisu na sajtu....slobodno mi se javite na mail u mom profilu, bit će ih fora i ubuduće podijeliti s općinstvom.
fala, uprava
zv 16.10.2009 u 12:25:21 profil autora
to do: svaš
ako imate novinske izreske ili linkove recenzija naših albuma, koncerata, fora intervjua iz davnih ili manje davnih davnina il pače najnovijih novina, a koje trenutno nisu na sajtu....slobodno mi se javite na mail u mom profilu, bit će ih fora i ubuduće podijeliti s općinstvom.
fala, uprava


U kojem formatu bi takav izrezak trebao biti?
---
daddy 17.10.2009 u 13:02:58 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ne znam dal se kužimo, brijem samo da mi ekipa pošalje scan nekog novinskog članka do recimo 3mb ili da meni da skeniram. poslijeja to resizam za sajt.
johnnykola 22.10.2009 u 18:06:15 profil autora
sta je bilo!? reci!
joj, imao sam iz nekog hrvatskog casopisa za puckoskolce
intervju. ti u teksas jakni i to. onako fin intervjuic.
u istom broju, sjecam se,
taj casopis je na dvolisnici dao prikaz
zemljice irske.:)
ko zna gdje je taj casopis sad...
zv 22.10.2009 u 18:12:54 profil autora
to do: svaš
buraz, ja sam zadnju teksas jaknu furao u osnovnoj školi.
dakle, a) to nisam bio ja b) bio sam ja al optička te varka zavarala

johnny, puno ti hvala na svemu što si imao o bendu pa si bacio.
puno nam to znači! ;)
daddy 22.10.2009 u 18:15:41 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ha ha ha, uvijek sam htio biti zv!
darko 24.10.2009 u 05:22:12 profil autora
Ja sam kao mali izrezivao Daddyijeve dnevnike s Dan, mrak turneje (2000. godina) koji su izlazili u Jutarnjem, ali sam ih 6-7 godina kasnije sve dao Filipu.
midnightmoon 04.11.2009 u 18:36:51 profil autora
Pjesme Za Gladijatore

" Ako ste zadnjih 10 godina spavali i mislite da PC&VC i dalje imaju veze s Dinamovom himnom - onda nastavite spavati.

Ako mislite da PC&VC kradu Flaming Lipse - poslušajte Ramirez.

Ako su vam Riperovi stihovi bzvz - slušajte " Vatru ".

Ako mislite da je mjuzikl za homiće - blago vama!

Ako mi imalo vjerujete - "Pjesme za gladijatore " je najambiciozniji i najbolji hrvatski album godibe.

Ne samo ove.

Enver Krivac


http://kraljevskipuding.blog.hr/2007/10/index.html
MReveur 06.11.2009 u 18:20:12 profil autora
u jednom bugu iz 2001. čini mi se, je bilo nešto, sad, ne sjećam se jel bio i intervju, ali onaj pozdrav (čitatelji buga idite do vraga) mi je bio užasno simpatičan...

časopisa sam se odavno riješila, ali mislim da je cd još tu negdje, hm...
Flafi 06.11.2009 u 19:07:53 profil autora
Pokaži ribaš pod. Pokaži bojaš ogradu.
Ako se dobro sjećam, Bug je negdje u devedesetima na svom CD-u objavio neke spotove (DJV Pipsa, Natrag u garažu Psihomodo popa i možda još neke druge), pa su to 2001. u sklopu nekakve obljetnice ponovno stavili na CD s još nekakvim dodacima, uključujući taj kratki intervju.

Bio je davno i jedan jako simpatičan interju s Daddyjem i na Bugovom webu, ali se čini da ga više nema, ili ga samo ja ne uspijevam naći.
midnightmoon 06.11.2009 u 20:55:47 profil autora
I nije mi vrag dao mira...
I nikad se ne smirim dok ne nađem ono što tražim.

Evo ga:

PREDSJEDNIČE SVEMIRA, KAZNIT ĆEMO SE SAMI!
Do astronautskih visina pokušao se sa šefom Pipsa u povdu novoga albuma otisnuti
Aleksandar Holiga

RITAM ( Glasna strana Večernjaka)
6.10.2007.

I je.
"Popravak" je "sjajna minijatura i fantast".:)

Rado bih intervju skenirala i poslala, al'' nemam ni skener ni getoblaster - to nisam ja.:)

midnightmoon 17.11.2009 u 18:55:18 profil autora
MI SMO ROCK AND ROLL TATE

DUBRAVKO IVANIŠ RIPPER: " Lucija sluša hard rock i heavy metal "

Rocker mlađe generacije Dubravko Ivaniš, još uvijek poznatiji kao Ripper, priznaje da ga je u trenutku rođenja njegove kćeri Lucije "postpubertetski egotrip zauvijek i bez pozdrava napustio". Naime, Lucija danas ima tri i pol godine, sluša hard rock i heavy metal i voli se "prilijepiti" svojoj mami Jadranki Yayi za nogu, a njezin tata ju jednostavno obožava.
- Prisustvovao sam Lucijinu rođenju.Život mi se u flešu pikosekundepotpuno iz trećeg korijena na petu potenciju promijenio, odjednom samom sebi više nisam bio najvažniji. Zapravo, skužio sam da me postbubertetski egotrip zauvijek i bez pozdrava napustio, pa mi je tako i otpao ogroman teret s nejakih pleća. Zaljubljenost tate u kćer nema komparacije ni sa čim. - priznaje frontman kultne grupe Pips, Chips&Videoclips i otkriva neke detalje iz svakodnevnog života svoje male obitelji.
- Idemo u "kazale" i pjevamo na "mikolac". Pričanje bajki prije spavanja završava tako da roditelji zaspu a ona je još neko vrijeme budna. Lucija fenomenalno crta, modelira plastelin, a ples i glumu, pogotovo imitaciju telefonskih razgovora s daljinskim upravljsčima, shvaća profesionalno - otkriva Ivaniš i priznaje da Lucija nije veliki obožavatelj glazbe svojih roditelja.
- Oklada na odgovor na pitanje "Lu, jel'' ti se sviđaju mamine i tatine pjesme?" jedna je od najsigurnijih. Naime, u 98,7% slučajeva plasirat će čvrsto "ne". Sluša samo hard rock i heavy metal. Razumljivo, jer najinteligentniji ljudi slušaju tu mjuzu - zaključuje ponosni tata.

STUDIO
Petak, 6. travnja 2007.
:)
sis 17.11.2009 u 19:39:23 profil autora
još možeš popraviti sve


Rocker mlađe generacije Dubravko Ivaniš,


to te ja pitam
midnightmoon 17.11.2009 u 20:21:06 profil autora
Ovo piše odmah ispod naslova:

Oni su otkačeni i vječno mladi, odrasli su na pozornici i život posvetili rock''n''rollu.
Njihov glazbeni put nerijetko opisuje izreka "preko trnja do zvijezda", a njihova je ljubav danas podijeljena, pa su, uz glazbu posvećeni obitelji. Jasenko houra, Davor Gobac, Davor Sučić, pozantiji kao Sejo Sexon, Jurica Pađen, Hrvoje Rupčić, Dubravko Ivaniš Ripper i Aki Rahimovski - svi su, svaki na svoj, jedinstven način, diktirali glazbene trendove. Danas će kroz šalu za sebe reći da su tate koji "sviraju kako im djeca dirigiraju"

:)
midnightmoon 22.11.2009 u 19:22:44 profil autora
Dubravko Ivaniš Ripper
Frontmen Pips, Chips&Videoclipsa uoči subotnjeg koncerta u zagrebačkolm Boogaloou

ODUVIJEK SAM HTIO BITI PREDSJEDNIK RAZREDA

24SATA: Što da očekujemo od vašeg novog albuma?
Svaki put ispočetka moji letači i ja prije misije dobijemo malu, slabo čitljivu i nemušto ispisanu ceduljicu:: " iČi ČEtE tam gDJe niKaD nistE Bili!" Sto mu gromova Darkvuda, zar opet?, namršti se Brko. Koji nam kreten to šalje, tilta Droid. Ne zna ni č i ć, prisnaži Floyd motajući smiješnu cigaretu. Ko ga j..., idem tamo gdje su svi na mom, namćorast postane Lopez. Šinec po običaju šuti, a ja i Kardinal opet sami obavimo cijelu operaciju.
Pritom puno hihoćemo i još više se ljutimo. Kad međusobno više ne pričamo, to je znak da je ploča gotova. I neće se zvati "Astronauti u pustinji". To je nečija halucinacija koju su svi kopipejstali.

24SATA: Kakav je život u Fafenštajnu?

Baš nigdje moja astronautska eskadrila nije srela nešto nalik vama, građanima Fafenštajna, Još nismo ni ušli u vaše područje, a već imam snažan osjećaj da ćemo se kod vas susresti s nevjerojatnim problemom gubitka identiteta jer tu baš nitko ne smatra da je iz Fafenštajna, nego nas, neuke astronaute, ispituje o njemu kao da je to naša, a ne vaša briga.

24SATA: Devedesetih su te nazivali glasom generacije. Kako sad gledaš na to?

Oduvijek sam želio biti predsjednik razreda. Nosio bi imenik i za sitnu lovu ispravljao komade u četvorke. Za malo manje sitnu lovicu ispravljao bi dvojke u petice, a znate da za pet zna samo Predsjednik Svemira.

24SATA: Je li ti kao djetetu intelektualaca zapruđanska ulična škola bila bolna?

Zapruđe je nešto najbolje što mi se moglo dogoditi. Svakom trogodišnjaku toplo preporučujem putovanje "zapruđanskim snom". Živo vrelo istančane filozofske misli prožeto najstrožom vojničkom obukom Zapruđe regrutira komplentne i kompetentne astronaute.

24SATA: Bi li se, kao neki tvoji kolege pristao pojaviti u "Genijalcima" ili nekoj drugoj TV emisiji?

Ne bih. Za to trebaš biti klikeraš i reagirati u sekundi.


"Pizdeki nek pričaju što hoće. I ja sam ljubomoran na ljepše od sebe" o pričama da loše
utječe na svoje djevojke

" Kad će početi klonirati ljude da se malo odmorim?" pomisli Dudo kad se pogleda u zrcalo

16. veljače 2007.
daniel 05.01.2010 u 12:11:58 profil autora
Ne znam je li već netko postao..
Jurkas (!) i srednjoškolski kolega Holiga stavili DiR na listu naj albuma desetljeća. Po meni se tamo s pravom našao i Galax54 mog dragog kolege Ivana Čadeža
http://www.tportal.hr/showtime/glazba/50078/Najbolji-domaci-albumi-desetljeca.ht...
daddy 05.01.2010 u 14:29:18 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
jurkas je svojedobno imao vrlo dobru recenziju drveća, baš kao i holiga. tako da ova situacija nije iznenađenje.
meni je interesantniji kauboj koji drveću da 4 zvjezdice, a onda tog albuma nema među 30 hrvatskih. što bi značilo da su svi ostali, po kaubojevom, bili remek djela.
ili!?

get 02.08.2010 u 08:43:07 profil autora
Ništa mudro

Uf, a ja otvorio temu gdje bi stavljao arhivu.

OK, ja imam nekog materijala, ali gdje ćeš to stavljati?

get 03.08.2010 u 09:05:28 profil autora
Ništa mudro
Evo majstore.

Moja zbirka vaših press izdanja.

Pa ti proberi kaj je za rubriku press, pa se dogovimo kako da ti to skeniram.

http://www.scribd.com/doc/35275044/Pips-Press


daddy 03.08.2010 u 10:57:41 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
javi mi se na dubravko.ivanis@gmail.com
imaš super stvari za sken.
janakis 13.09.2010 u 13:31:03 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
sasvim slučajno sam nabasao na ovo (http://i56.tinypic.com/10xue7a.jpg).
vrlo sličan tekst čak i je na sajtu, čak je i isti autor, ali ono je večernjak, a ovo vjesnik (rtv vodič, 3.2.2000., u pdf-u je cijela stranica ak treba)...
mario 02.01.2013 u 23:03:55 profil autora
.
morsky 02.01.2013 u 23:29:16 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
e, pa to je to.
.
ima, u stvari, dosta tih "malih" trenutaka kada pročitam dadyev ili gogoljev twit i krenem se smješkad a gdjekad i puknem od smijeha..
.
hvala momci.
.
zadovoljstvo je samo moje.
;-)
gogolj 03.01.2013 u 11:35:25 profil autora
legendo :)))
johnnykola 26.03.2013 u 08:52:13 profil autora
sta je bilo!? reci!
http://www.ravnododna.com/dubravko-ivanis-svi-mi-koji-smo-tu-ostali-smo-drugoraz...

To je onaj Walt koji nikada ne umire. Zaleđen u legendi, svaki dan se budi i nastavlja tamo gdje je stao. To je, s druge strane, i onaj stvarni Walt, onaj kojeg ne zanima što je i kako je nego kako popraviti sebe i unaprijediti ovaj kozmos barem za palac.
baby ruthless 22.10.2013 u 20:17:24 profil autora
something im not quite sure of
časopis metro iz 1994., prepisala frendica koja radi u booksi

"A pretjerana osjetljivost sprečavala ga je i još uvijek ga na neki način sprečava da se u sve te odnose uključi s malo više sudjelovanja. I paradoks- s nenormalnom energijom on te događaje brani, poštuje i čuva, ponekad i sam pothranjuje vlastitim samostalnim diverzijama. Baš kao što voajer brani pravo na seks u parku." (...)
"Bolestan je bez ljubavi. Bez obzira na njegovo odmetanje od ljudi, Ripperov razum i žlijezde nisu sav taj svijet stvarali uzalud. Predugo je bio sam, a prevelik je teritorij zauzeo da bi ga mogao kontrolirati. Sve što je stvorio i svi crni vitezovi i zmajevi s benzinom u plućima koje je uništio, nisu se dogodili samo zbog njega. Svi eliminirani zlikovci, sve čiste ulice i ostvareni dobri ljudi bili su teren za doček princeze koja nedostaje. Godine apstinencije od nježnosti počele su buditi krizu identiteta kod mladog gospodina, i hvala pameti što je bio u stanju svu tu akumuliranu energiju kanalizirati u rock''n''roll. Ali ponekad prehermetična zatvorenost te Ripperove bajke zna stvoriti i konflikte. Što ako ona odluči ne biti princeza na zrnu graška? Što ako i sama poželi aktivnije sudjelovati u cijelom procesu? Užitak u ponudi i mogućnostima koje Ripperov fight protiv sile i nepravde omogućava, ponekad postaje dosadan i bolan."(...)
"Ako je Iggy žudio za životom, Ripper nije, jer život je tu dok on vidi smisao i dopušta svojoj fikciji trajanje."
gogolj 29.04.2014 u 09:05:50 profil autora
ako možda ima neko one dnevnike s muzika.hr jer je sad url not found, na mejl iz profila da pošalje ili da pejsta tu na forumu. unaprijed fala.
midnightmoon 07.12.2014 u 15:02:31 profil autora
http://www.rollingstone.hr/vijesti/glazba/koncert-pips-chips-videoclips-prorok-u-svom-domu-sportova




čestitam! ♥