Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 24.01.2003 u 14:03:26 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Dakle, kako je bilo? Uzasno mi je zao, svim silama sam nastojao doci, ali nisam uspio... Ko je bio? Oce li biti ponovo?
Bas bas bas mi je zao... I nisam jedini! Lollipope, dakle?
Depressed 24.01.2003 u 14:48:57 profil autora
Pa ja sam bio tamo...svirao sam gitaru...ljudi su nas hvalili poslije koncerta... ne znam, doduse, koliko je to bilo iskreno :)

Izmjenio - Depressed u 24.01.2003 14:50:07
lollipop 24.01.2003 u 16:44:26 profil autora
ha ha ha, pa sta ima s tobom dip?
pa eto, dragi moj, na kraju nikog od vas ne vidjeh...al dobro sad
pa, bili smo kratki i svaku pjesmu smo fulali :), no kao sto su svi poslje rekli, ko ne zna da tak ne ide ni ne skuzi :)
ako izuzmem frendove koji ti vise manje pruzaju bezuvjetnu podrsku, bilo je dosta ljudi koji su me nakon koncerta zaustavljali i hvalili...meni to bilo cudno, ne znam sta bi im rekla, ono, hvala, ok. prvo mislis da se zajebavaju, al onda skuzis da su ozbiljni, mislim zasto bi ti neko doso i poceo to pricat bezveze? onda skuzis da je ustvari bas super da ti totalno nepoznati ljudi dolaze i kazu da je bilo bas super, sve to sto radis dobi novu dimenziju smisla. dosta su se cudili i tome sto postojimo evo ravno 3 tjedna (iako su same pjesme puno starije, al evo bubnjara i basistu znam od nove godine..), stampedo nam je reko da zvucimo profesionalno...kaj ja znam, meni osobno je to jos daleko od onog kako bi htjela da zvucimo, al svemu treba dati vremena, zar ne? ovi neki iz kseta su rekli da smo bas dobri, drukciji od onih koji tamo inace sviraju i da je to bas osvjezenje. a meni...meni je samo bilo zao sto je sve gotovo, a to sam vec unaprijed znala i nisam s veseljem ocekivala taj trenutak, sad se opet nemam cemu veselit...e ko mi kriv, mogla sam vec 5 puta zavrsit glupi fax i posvetit se samo ovome. jer se covjek stvarno treba angazirat ak hoce da se nesto dogada. ko mi kriv. i evo, umjesto da sad ucim, ja sanjarim.
vasa nepopravljiva
trixy 27.01.2003 u 12:25:29 profil autora
bravo lolly, nažalost nisam stigao (posao i druge bezvezne isprike...) kako ti se zove bend?
pawkyxxx 27.01.2003 u 22:44:35 profil autora
da stvarno, ja prevrnuo cijeli internet i nigdje ne pise tko je to svirao u ksetu sa stampedom?
lollipop 28.01.2003 u 01:19:36 profil autora
:) Robbie Kane
trixy 28.01.2003 u 10:05:07 profil autora
a jel imate kakav sajt ili negdje da se može pročitati o vama, tj. vidit slikice
Depressed 28.01.2003 u 11:44:04 profil autora
Eh, nemamo sajt, ali evo vam kratka biografija iz mog kuta gledanja:
Prije tri i pol godine sam bio gitarist kojem je dosadilo sviranje rocka i bilo mi je zlo od toga, pa sam trazio neki bend s kojim ću moci napustiti rock kliseje na gitari...Prijatelj mi je rekao da osniva bend sa zanimljivom pjevacicom koju vi svi znate kao lollipop i koja ima svojih pjesama i tekstova. Bend se ubrzo raspao a da smo navjezbali tek par stvari...
Lo i ja smo se druzili poslije raspada i ja sam nesto komponirao, nastalo je dosta pjesama na kojima je uglavnom Lo napisala rijeci, a ja uglavnom glazbu, ali smo se iskristalizirali kao nekakav autorski dvojac u kojem ona ima velik utjecaj na glazbu, a ja na tekst...i od prije otprilike dva mjeseca smo poceli skupljati ljude za bend i dvadesetak dana prije koncerta smo poceli imati prave probe s bendom... vratio nam se i nac stari gitarist koji je s lo i osnovao bend u pocetku.
Moji utjecaji kao gitarista su greenwood iz radiohead, i coxon iz blura, i thurston moore...

Lolli ce vam sigurno pruziti jos informacija :).
neko vrijeme smo pokusvali imati bend sastavljen od nasih prijatelja, ali to nikako nije zazivjelo...
Depressed 28.01.2003 u 12:52:34 profil autora
Evo maknuo sam...imas pravo lo, ovi linkovi nisu robbie kane. :)

Izmjenio - Depressed u 29.01.2003 14:31:31
lollipop 28.01.2003 u 18:35:36 profil autora
Danas sam vidjela snimku koncerta - koji uzas! hahaha Al dobro, glavno da sam ja dala ispit danas - ZADNJI iz španjolskog, juhuuu, jos samo par :))))
a to ima veze sa sajtom, jerbo je on u izradi, a bit će gotov cim se vise necu morat zamarat ucenjem
inace, ovo sto je depressed napisao....
da, to je njegova verzija..... o mojoj mi se sad ne da, al kuriozitet je - da nije bilo Pipsa (tocnije njihove promocije u Tvornici) ne bi bilo ni ovog malog benda. heh.

ps.ja bi zanemarila ove linkove koje je depressed predlozio, prastari su i ne znam zasto ih je stavio, zasto, dip, zasto??