Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4
 
johnnykola 28.08.2009 u 08:43:35 profil autora
sta je bilo!? reci!
more - uvodjenje zakona po kojemu
bi svi trebali da duvane,
a narocito trudnice. sve za
boljitak tdr-a.:p
gogolj 28.08.2009 u 09:22:10 profil autora
to je bilo teško predvidjeti buahahah
gogolj 30.08.2009 u 15:43:33 profil autora
Link

imbecilan tekst
mario 29.10.2009 u 17:13:08 profil autora
.
coflek 30.10.2009 u 18:42:45 profil autora
nije reko dobar dan! ma uplaši se čoek bilog međeda! sigurno je mislio da je to lički jeti :-/
gogolj 12.11.2009 u 13:14:52 profil autora
http://www.jutarnji.hr/ina--gorivo-jeftinije-za-jednu-lipu-/342708/

pa kako vas nije sram, pička vam materina
coflek 12.11.2009 u 13:24:10 profil autora
nije ministar kriv sto je tome tako. bla bla bla , bla bla bla. jebes rock koncert ako nemozes zapalit cigaru!
gogolj 12.11.2009 u 13:57:29 profil autora
jebes rock koncert ako nemozes zapalit cigaru!


meni je koncert, bilo koji pa tako i rock, bez zapaljene cigarete raj.
tebi se, doduše, mora priznati da si žestoki roker
coflek 13.11.2009 u 14:36:36 profil autora
jebes rock koncert ako nemozes zapalit cigaru!

meni je koncert, bilo koji pa tako i rock, bez zapaljene cigarete raj.
tebi se, doduše, mora priznati da si žestoki roker


meni raj bilo koji pa tako i koncert bez cigarete nije rock.

nisam ja roker ja sam marko, drago mi je .
sis 18.11.2009 u 21:17:03 profil autora
još možeš popraviti sve
DanMrak 26.11.2009 u 16:41:46 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
http://www.jutarnji.hr/bandic-poljubio-psa--pas-ga-skoro-ugrizao/371388/


Da ne bude samo depresivnih tema vezanih za Hrvatsku. Mi smo ipak i smiješna zemlja =)


"just because you feel it doesnt mean it''''s there"
sis 28.11.2009 u 14:24:25 profil autora
još možeš popraviti sve
pune novine i portali polupraznog koncerta backstreet boysa, a nigdje ni slova o odličnom nastupu kawasaki 3p-a u prepunoj tvornici
DanMrak 28.11.2009 u 15:49:24 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Baš sam si razmišljala maloprije o tome.:)

A Backstreet Boysi su smijeh....ili plač. Nisam sigurna. Imam teoriju da se tako neki bendovi tog tipa trebaju raspasti na vrijeme. Oni nisu. I sad kad ih nitko više ne šljivi došli su u Hrvatsku.
gogolj 07.12.2009 u 19:12:46 profil autora
ubiše zvijeri dečka u rijeci. u užem centru grada (!!!)
ne, nisu zvijeri morski pas, tigar, lav.... jedina zvijer je čovjek

al ono što dodatno iritira je način na koji hrvati (koji su, rječnikom vlatka markovića, moralne i ljudske vertikale) razmišljaju. dobro kaže moj frend; u bilo kojem gradu da se dogodi neko sranje hrvati će pljuvat po gradu i stanovnicima toga grada. ogaditi grad, to je cilj, sredstvo je nebitno. naprosto, teško mi je uopće zamisliti da se ovako nešto dogodilo u zadru... razapeli bi jebeni grad.
midnightmoon 23.12.2009 u 18:13:11 profil autora
cijela zbrka danas s isplatom braniteljskih dividendi u fini.
tehnički problemi - erste veli - otklanjanje je u tijeku...
bit će valjda do 2010. otklonjeni.
al'' s kamatom ersteu u džepu.
midnightmoon 14.01.2010 u 02:00:06 profil autora
jučer negdje iza snježnih alpa...
baksuzni broj i romantična bajka

slovenski romeo i hrvatska julija.:)

što će reći familija ?
danes včera.
midnightmoon 19.01.2010 u 00:18:49 profil autora
žene najbolje barataju metlom.:)
vlado 23.01.2010 u 21:35:47 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ne postoji bolji primjer kako se stiže od malogradjanštine do fašizma.
Ili literarno, kao Raskoljnikov, sjekiru u ruke!!!

http://www.jutarnji.hr/oni-imaju-mizernu-penziju-i-stan-od-300-000-eura--zasto-g...
gogolj 26.01.2010 u 09:12:21 profil autora
tooooo marineeee!!!!

a ovi šupci s hrt-a uopće nisu prenosili... a čilić praktički neporažen ove godine
pička im materina

baš mi nedostaje mićo dušanović hahaha

retardirana publika rodika isprati ovacijama a marinu, ono, neki žalosni pljesak.
tako i protiv del potra. al nema veze, ko ih jebe
vlado 29.01.2010 u 11:38:26 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
"- Niste pročitali olimpijsku povelju, to je očito. A ona kaže - olimpijski pobjednik zaslužuje poštovanje svoje okoline sve dok je živ."

Lino Červar
daddy 29.01.2010 u 11:59:02 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
to je apsolutno točno, al je lino zadnji čovjek koji bi to trebao apostrofirati. ne zato što to poštovanje kao takav ne zaslužuje nego baš suprotno. a novinarčići tako i tako nisu bitni.
gargamel 29.01.2010 u 12:53:12 profil autora
Moram nabrzinu poturiječiti: Upravo sam pročitao Olimpijsku povelju i u njoj nigdje ne piše da se olimpijskog pobjednika uopće mora poštovati, a još manje dok je živ.
daddy 29.01.2010 u 13:08:35 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
onda dobro. fakat, ko ga jebe ;)
gogolj 31.01.2010 u 20:16:16 profil autora
htio bih samo reći da me zadivila ova naša repka. linu treba dignut spomenik. stvorio je ekipu, opet. naravno, novinari-lešinari a i hrvati-navijači bi ga razapeli da je eventualno ispušio polufinale i bio 4.

francuzi su me razočarali... svaka čast, bolji su momentalno, kvalitetniji, al kako "prljavo" igraju pa to je katastrofa. cijenim sportsku prgavost, drskost, dapače, ali jebote ne volim kad igraš "prljavo" (karabatić, primjerice), užas
gargamel 10.02.2010 u 00:12:33 profil autora
Dvoumio sam se u jednom trenutku da li da reagiram, da se branim nekako od udara po novinarima (s obzirom da sam i sam novinar), ali sam ovih dana izgubio živce i šire. Gadi mi se blato (popularno zvano ovdje: fafenštajn). Živim okružen ljudima koji kreću u linč u roku od nekoliko minuta, potaknuti novinarima (zato bi svaka moja samoobrana bila suluda). Dio sam sramotne profesije trenutno u ovoj zemlji, ali sam i šire dio sramotnog naroda, sramotne životinjske vrste. Ne mogu baš pričati o okolini, o drugim zemljama, jer nisam tamo i ne znam, ali nekako imam osjećaj da nije bitno drugačije. U ovoj zemlji pomilovanje čovjeka koji je smaknuo djevojčicu prođe bez naslovnica, bez puno frke, jer eto - bila je Zec. I ja sam dijelom Zec. U ovoj zemlji se linč pokrene u tren oka najprljavijom novinskom manipulacijom koju sam vidio od kada radim kao novinar - slučaj djevojčice "Jagode", koja kako se ispostavilo nije silovana. Ali nema veze - ajmo malo loviti oca monstruma.
Poserem se ja na sebe, ovu zemlju, ovu planetu, ovaj sustav i sve to skupa. I usput, ne pušim foru o postojanju astronauta. Ako sam u krivu onda dajte mi ljepo objasnite na koji način niste dio NAS, pa da se i ja nekako iskopčam.
Bez uvrede...
gogolj 10.02.2010 u 09:16:05 profil autora
nekako, mislim da nije riječ o fori i da se ne iskopčava tek tako. ali isto tako nemam legitimitet da objašnjavam i pojašnjavam drugima jer ni sam nisam astronaut. možda jednog dana budem, trudim se.
ajd živio
daddy 10.02.2010 u 16:43:14 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
gagi, dragi ;)
vidiš, i sam si skenirao situaciju. to je, ne bi vjerovao, tvoja situacija.
sad možeš jesti govna ili postati astronaut. naravno, ne moraš ako ne želiš.
jer, razvidno je, i ti i gogi (hahaha) ste astronautija.
razlika je između astronauta i astronautije osnovna u ovome: astronautija je, nažalost, prištekana na faf. astronauti nisu odštekani, o neee, oni jednostavno nikad nisu bili ni prištekani. i moram reći, to im je u fafu prilična mana.
većina misli da je astronautsko stanje za 7. odjel u vrapču; možda, nikad tamo nismo bili, tko zna.
astronaut nije odijelo za maškare koje upravo kreću u pohod na stanove po kućama i stubištima zgrada. astronaut nije ni samoimenovanje i samoprozivanje.
to je stanje.
sad će sigurno uslijediti pitanje "pa dobro kad si tako pametan, onda reci što je, a ne što nije"
naime, sve ovo što sam do sada rekao shvatljivo je jer je rečeno fafenštajnskom terminologijom i fafenštajnskim načinom.
još neko vrijeme će proći da razumijete terminologiju, način, i ono najbitnije - poimanje s kojim faf nema nikakve veze.
i samo da kažem: ima jako puno astronauta ovdje. čak i na forumu ih ima.
vjerujte mi..
gargamel 10.02.2010 u 22:33:26 profil autora
ne poznam cijelu metaforu s astronautima, fafom, sad i sa astraonautijom , pa ne mogu ni da pričam. ono o čemu mogu da pričam je da mi se u zadnje vrijeme gadi štošta, a velike većine toga što mi se gadi sam dio ja, ali i svi vi ostali.
i tak - neš sam nervozan, lako me naživcirati (što nije uvijek bilo tako).
o astronautima i fafaenštajnu ne mogu pričati, jer, da to kažem najiskrenije, niš ne razumijem, a i ako mi se čini da sam shvatio, pojavi se novi pojam, novi dio te metafore. sve u svemu, ušao sam misleći da mogu sudjelovati u toj priči - bilo je kasno, a ja umoran - no kako bilo da bilo, uđoh greškom, jer nemam što tražiti u priči o astronautima, fafenštajnu, odnosu to dvoje te međusobnom definiranju.
vlado 10.02.2010 u 22:40:59 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
gargamele, rode, tvojih 8 priča objavljenih u "Fantomu slobode" sasvim fino iscrtavaju zemljovid tvog bijega iz fafenstajna.
pa koristim priliku da ti ih na njima čestitam.

astronaut je, koliko bar ja osjecam, najbolji izraz za alijenaciju koju osjećamo u okolini. ta alijenacija vremenom postaje dobrovoljna, jer postaje preduvjet za zdravorazumsko ponasanje.

vidis, gargi, kazes da si dijelom Zec, no za razliku od ostalih, meni zapadne za oko riječ "dijelom"...
postoji jos jedna rijec za nas "djelomicne" (po bilo kojoj osnovi), pored "astronaut", a to je "apatrid".
No, ljudi bez zemlje su apatridi, a ljudi bez Zemlje su astronauti.
Naše je da putujemo.
midnightmoon 11.02.2010 u 00:58:34 profil autora
gdje se mogu pročitati priče?