Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
jelena 29.09.2002 u 12:53:58 profil autora
novi rundekov album je zaista za pohvalu. pjesma i spot 'ruke' su o.k. za 'makedo' sam znala da ce proci zapazeno, ali spot mi i nije bas... tacnije, uopste mi nije dobar. sta ostali misle?
bananafish 30.09.2002 u 13:37:54 profil autora
Slusao sam novog Rundeka i potpuno se slazem sa Ripperovom opservacijom da mu je produkcija katastrofalna, nigdje ritam sekcije, sve je nekoherentno. Ipak, autorski ne gubi gotovo nista.

bananafish
tristam 03.10.2002 u 07:51:10 profil autora
čuo sam samo ruke i baš me se i nije nešto posebno dojmilo. očekivao sam od rundeka nešto puno puno puno bolje.
sally 08.10.2002 u 01:10:22 profil autora
rundek je genije
Hadzo 30.10.2002 u 16:28:37 profil autora
Rundek je jos uvijek zakon, ali mislim da je prethodni album bio bolji. No, nevermind, pogledajte samo gdje su ostale face iz vremena kad je Darko pocinjao i bit ce vam sve jasno. Sto se produkcije tice, nista novo, poslusajte Apokalipso u cijelosti, kao da je snimljen u nekom starom podrumu na 4-kanalcu (Mozda i jeste, he he).
waiter in his 60s 31.10.2002 u 00:49:45 profil autora
meni su ruke puno bolje od makeda - on me
nekako (iako mi se sviđa) previše podsjeća na apokalipsa (čak i spotom iako je apokali-
pso apsolutno najbolji naš spot ikad
napravljen)
dobar je rundek ali haustor mi je ipak
draži
Hadzo 31.10.2002 u 15:02:14 profil autora
Slazem se, meni je Apokalipso bio pjesma godine 1997. i No. 1 video spot godine. Album godine bio je, naravno, "Fred Astaire".
tristam 04.11.2002 u 01:13:47 profil autora
prvi put me nija nešto oduševio a sada kontam da je zapravo sasvim uredu i ok.
jelena 14.12.2002 u 18:47:18 profil autora
heheheh. konacno rundekce dolazi i u b.luku. o, pa to se ne smije propustiti. konacno! jos kad bi i pipsi... bice, bice...
;-)
zomri 22.12.2002 u 15:58:01 profil autora
Bijah preksinoc na Darkovu koncertu u Sarajevu. Katastrofa zesca! I to ne zbog Darka koji je bio na svojoj razini nego zbog organizatora koncerta. Uzas! Zamislite: nakon odrzane probe, nakon sto je dakle sve ustimano za nastup, pocinje koncert i...ne cuje se nista! Bijah u prvim redovima i vise sam cuo direktno iz Rundekovih usta nego iz zvucnika koji su bili 3 metra od mene. Pa stvarno ne znam gdje se to jos moze desiti sem u Sarajevu , kod onih diletanata iz Sloge. Rundek, iznerviran, pusi cigaru za cigarom i trazi od tehnicara/diletanata da to probaju ustimat kako bi mogo nastavit svirat; silazi u publiku da bi cuo kakav je zvuk; prekida koncert na 15 minuta i skonta kako ce se nacekati ako se bude oslonio na tehnicko osoblje SLoge;nasavlja koncert pod uzasnim uslovima i kvari vece svima onima koji su kupili karte. Sto reko Adnan Saran, frontmen Skroza:"pa jebote na dzenazi je bolje!".

Eto daddy samo da znas sta bi te moglo docekati kada budes gostovao u SA, kod Zaca naravno.
jelena 22.12.2002 u 23:07:19 profil autora
bijah i ja sinocke na koncertu ovdje kod nas. zomri, ni ovdje se nisu pokazali (blago receno). neznam kako uopste imaju petlje pokusati organizirat koncert sa onako slabim ozvucenjem. da ne spominjem 'manje bitne' stvari, tj. pozornica koja (zalosno) ne lici ni na sta, itison koji se sastoji iz komadina unistenih opuscima... mozda meni 'svasta' smeta, ali kad se vec nesto radi, u redu ja da se uradi kako treba. zato, mislim da je daddy potpuno u pravu kod gostovanja u kazalistima (ili slicnim drugim prigodnim mjestima). cini mi se da se kod nas samo sa tim ljudima, moze napravit koncert koji ce na nesto liciti. nekako, svak se danas bavi organizovanjem. malo se vaznosti pridaje sporednim (itekako bitnim) stvarima. sinoc sam primijetila da je masa ljudi dosla sa velikim ocekivanjima, a otisla itekako razocarana. da, bila je i nekolicina 'autsajdera' koji su dosli, eto tek tako... bolje je odrzati koncert u manjoj sali, sa sjedecim mjestima, sa boljom cjelokupnom organizacijom, znam da je skuplje, nek su i ulaznice skuplje, ali bar ce doci samo 'ozbiljni' ljudi koji ce slusati muziku radi muzike, i... valjda i dobiti ono sto ocekuju. i plate.
rundek i pratnja su bili skroz ok, samo je falilo 'malo' organizacije.