Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
daddy 14.11.2008 u 14:15:20 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
....otišo mi lapatopi u vražju mater drugi put u 14 dana, u iseljenju sam, preko puta rušilište a ne gradilište, mučim se s kardinalom svakodnevno da spojimo nebo i zemlju...alkemija...
i baš mi bude milo kad vas čitam u ovom topicu! reko, sve je u redu, mozgovi su tuto kompleto na ispaši, ma nemere ova firma propast.
ove dileme, samo da prisnažim, sam imao prije 2 godine.
kako svi vazda kaskaju, vidim da vas je ufatila dilemetina.
nemereš sve zadovoljit.
o gladijatorima, naravno, mislim da su najbolji u ovom dijelu kozmosa, i ploča je jedno, koncertić drugo.
zagreb je isto tak jedno, a sve ostalo drugo. istinabog, NE TOLKO DRUGO kolko bi mi to voljeli....al ajde...možda će podnijeti sina ili foxtrota...ili tak nekaj.
uživajte.
dobra ste vi dječica.
johnnykola 14.11.2008 u 15:37:57 profil autora
sta je bilo!? reci!
nejac, pace.
gogolj 14.11.2008 u 15:41:59 profil autora
daddy, sigurno bolje poznaješ ove manje sredine u kojima si svirao, ali ne mogu se složit s tobom. u zg-u će se svirat super setlista i u zg-u će se to dobro primit,
a u zd(primjera radi) publika neće moći podnijeti foxtrot(pa ga nećeš svirat).
kurac je to tako...u zd će doći 16 ljudi(uvijek istih 16) al vjeruj mi,
možeš svirat "pzg" kompletne, nitko neće reći ni riječi protiv, dapače...
sjećam se "europe", jebote..."sviraj dinamo", "šta nisu svirali gume, fuficu" i bla bla bla
možda se varam, ali ja sam stekao takav dojam.
želim samo reći da nema smisla izostavljat gravitaciju i popravak sa setliste kad se svira u splitu ili zadru(ko što je bilo sa ovom zadnjom turnejicom), a dođeš u zg u tvornicu i otvoriš svirku s popravkom. nije fer, jebiga.
matea 14.11.2008 u 15:52:46 profil autora
ionako ništa nije fer. kog je briga
podcjenjivanje nije dobro.
johnnykola 14.11.2008 u 15:57:56 profil autora
sta je bilo!? reci!
i ja sam cekao (kao sto sam i sunce,
ali bukvalno:p) u 4 ujutro u domu mladih
popravak, ali ne bijase ga. opet, u ta rana
doba su na pipsima ostali samo i jedino ljudi
koji ih gotive. kad je samostalni koncert
trebaju se svirati betoni tim ljudima bitni.
bez kompromisa. no, opet, daddy je glavni
i red je da bude po njegovom.
daddy 15.11.2008 u 21:06:44 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
moj bend nikad nije i nikad neće nikog podcjenjivati.
naša aktualna set lista nije podcjenjivanje. ona je PROCJENA optimalne zabave za većinu.
tu se čovjek nađe i bori s raznoraznim demonima; u ovom zanimanju bitno je naći balans pogotovo kad je riječ o javnim nastupima. naprosto većina mora s koncerta otići zadovoljna.
vremena su gadna, cijela naša kasta je u debeloj defanzivi i tražiš mjesto pod suncem vrlo respektirajući tu okolnost.
osobno, dobro se osjećam u toj set listi; najgore bi bilo da sviramo "omiljene" komorne komade u atmosferi ne-razumijevanja. to ti se stvarno zamjeri.
kao što je već netko primijetio - mi i danas sviramo SVOJE pjesme iza kojih stojimo. nije uopće problem u tome što sviramo, problem je što bi bitan pomak u komorniju sliku imao generalno loš feedback. a onda uvijek velim - pa to mogu i mami doma svirati, biti javni zabavljač ipak je nešto drugo.
o, da...javni zabavljač....nema zaista ništa loše u tome ako se ne prodaješ vragu. a ja zaista, zaista, zaista..nemam osjećaj da to radimo jer da imam....pa ne bi to radili.
kroz takav pristup, moguće je s vremena na vrijeme "podvaliti" i ovu "neprobavljiviju" (!?) robu.
nikad nije specijalno pametno ništa forsirati.
stvari i ovako i onako uvijek u nekom trenu klapnu na svoje mjesto.