Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
Andreja Babic 17.09.2008 u 01:49:11 profil autora
Dragi forumaši,
ovo je moj prvi post pa zdravo svima!
Može li mi itko reći gdje je koncert u Zlataru 19.09., u koliko sati i koliko je ulaznica. Hvala!
ps. sprema li se tko u Rijeku na Tuborg party gdje nastupaju i Pipsi i Jinxi i Laka i ne znam više tko, ali zvuči jako veselo. Ja bi taj vikend išla u Rijeku, ali biti ću u inozemstvu. Pozdrav!
Andreja Babic 17.09.2008 u 01:57:30 profil autora
Pođoh na faq i tamo saznah da je u pitanju srednjoškolsko igralište. Sve 5. Lako će se to naći. Upad/ne-upad.... nevermind. Ja dolazim. Laku noć / dobro jutro, kako kome.
johnnykola 17.09.2008 u 13:08:22 profil autora
sta je bilo!? reci!
http://www.terapija.net/njuz.asp?ID=5125

je li ovo istina da zapalim za osijek?
Andreja Babic 19.09.2008 u 09:10:11 profil autora
Nadam se da ova praznina na ovoj temi ne znači da neće baš biti ljudi na koncertu.... Moja ekipa je spala na dva slova: moja frendica Tamara i ja. Ali i to je ekipa! Stižemo autobusom, jer nekako si mislim da mi nema vajde ovdje pitati "Ide li netko autom, a da ima dva mjesta.". Imam dvije zdrave noge i ako stignem šiknem post sa brojem perona i rasporedom kada polaze rakete, ups! pardon, autobusi sa kolodvora za Zlatar. Da je ljeto bablje uzela bi vreću i spavala u nekom vinogradu ovako će povratak, a možda i ostanak u Zagorju, biti jako veseo. Avantura počinje.... pjeva Yaya.
XXOO
Andreja Babic 26.09.2008 u 00:35:45 profil autora
s obzirom da sam u zlataru upoznala samo zagorce koji zive u zagorju i nikoga iz zagreba.... par rijeci o zlatarskom gigu:

to je bio koncert u sklopu nekih dana kajkavske rijeci, pa se te veceri sviralo na 3 lokacije. na jednoj cak i debilko koji si je kupio sako od vucje dlake. grrrrr....

a na skolskom igralistu su nastupali:

1. neki super medjimurci (ne mogu se sjetiti imena)
2. odlican cover band (tom jones, cure, madonna cak, tom jones, jamiroquai iiii....) fighting fish (puhacka sekcija, 2 odlicna zenska vokala, mislim da su bile 2 gitare, bas i bubanj)
3. npk-h, vrlo veseo i simpatican band iz zlatara (10.10. imaju solo koncert u zlataru)
4. so!mazgoon
5. pcvc

piva je kostala samo 10 kuna!
Na fucking hladnom pivu (fijasko i totalni blam koncert) kojem sam eto isla na rockas iz postovanja za neke davne "jabučne" koncerte i neke simpa stvari iz nedaleke proslosti pivo ozujsko! kostalo 15kn i cekao si ga ko sto su ljudi nekada cekali crni kruh.
katastrofa.
veca katastrofa je bio uzasan, nezamislivo los razglas i od subote se hp slobodno moze zvati mlako pivo, a jos bolje bi im pasao naziv bijelo dugme 2. vlastiti sprovod, sto se mene tice....


no, vratimo se mi dogadjajima u zelenom i prijateljskom zagorju:

skupljali su se prilozi za curu koja se zove Visnja (29), prodavale se majice i odlicne slane kiflice, te cedeji, izmedju ostalog i nekoliko potpisanih od nasih dragih pcvc, jer cura ima rak dojke! :-( kad nadjem podatke otvorim poseban clanak za nju, pa cete moci dati koju kunu za njeno liječenje. curu upoznah i cura je sjajna i odlicno se drzi!

pipsi su svirali odlicno! repertoar je bio prilagođen mjestu svirke, pa se uzivalo u npr. rositi, nogometu, malenoj, zdenkici, motorcycle boyu i inima, a zavrsili su koncert s Bogom! a posebno mi je drago sto su svirali postara lakog sna....

moja avantura u zagorju je bila jako, jako vesela. moglo bi se reci uspjesna.
DanMrak 26.09.2008 u 10:53:51 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Viš ja naime nikad nisam ni došla do nekog štanda...Hm...aj dobro.:/

A što se tiče ovih kaj su prethodili Pipsima bili su majkomojamolimvasprestanite. Tek smo se usudili približiti igralištu na Žana i Mazgune (kaj se oni tak zovu?! Mislim tak im je pisalo na set listi.) s kojima je svirao i Levi. Ne znam jel to uobičajeno ili izvanredno bješe...

Meni je bilo super što sam sklopila dil sa redarima. Pojasnila im kako se neću penjat na stage ili nešto slično. Nakon malo nagovaranja osvojila sam privilegiju i mogla sam se lijepo naslonit i još k tome kad mi se netko s leđa približio samo su ga odstranili. :D
Kad je počeo Nogomet ja sam se okačila za tu binu i samo sam gledala i slušala. To je sad već ritualno na nogomet. I jedan od tih redara me gleda i veli mi zabrinuto: "A kaj brzo su ti dosadili nekaj". I još sa onim zagorskim eksntom. He he...
TOMO ŠIMEC 27.09.2008 u 23:04:15 profil autora
lepota & otpor

Je l' eksnt neka vrsta eksera?
johnnykola 29.09.2008 u 09:39:15 profil autora
sta je bilo!? reci!
da, belogrlicskog.
Andreja Babic 01.10.2008 u 20:55:12 profil autora
hej DanMrak!
Drago mi je da je netko s ovog foruma bio u zlataru.
Meni je tamo bilo stvarno veselo!
Da nogomet.... ja, koja sam skoro cijeli koncert lelujala u 3.,4. redu, pa malo lijevo, malo desno ovisno o dosadnim klincima i ocito neizostavnim debilnim dovikivanjima Dubravku tipa "Ripperu!"....prestrasno. a na nogomet sam se uklonila postrani, jer mi je presmijesno kako "rulja" NE kuzi tu pjesmu, pa je tako jedino moj prtic viorio u zraku i mahao lijevo-desno na "No-no-no-no-nogomet". A sto mozemo!?
Zagorski dijalekt je meni ful simpa i bas mi je guba pricati sa Zagorcima tim vise sto su mi i Otac pokojni i majka porijeklom Zagorci, a samo su nas (brata i mene) jednom vodili u zagorje. Hvala Bogu, pa postoji dokument: ona odmah-izlazeca slika iz onih super sztarih polaroida: Brat i ja pod Gupcevom lipom. sweet.
Pozdrav!