Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
jelena 29.09.2002 u 00:39:45 profil autora
opet sam uzela da preslusam 'boga'. kupila sam ga i non-stop vrtila jedne zime kad je padao snijeg ko lud. i ... uvijek kad ga ponovo cujem cini mi se da hodam po zaledjenim ulicama... muzika zbilja moze na tren vratit vrijeme, mirise, slike...
pa, za sto to vas vezu albumi ili pojedine pjesme? pipsa, naravno...
electro cute 30.09.2002 u 02:49:30 profil autora
ja san sve albume pipsa kupija liti, pa su mi sve njihove ploche nekako litnje. a najcesce je dominantan kolorit pjesama isti kao i kolorit knjizice, naslovne stranice, covera, kako li se to vec rece. stoga mi je dernjava bijela, shimpoo crn, bog pjescano zut, a fred siv. interesantno je da pjesme ne vizualiziram kroz spotove, moje usi salju ocima boje i da je dat miljunima redatelja da reziraju spot za istu pjesmu kladim se da bi tu vladalo miljun dominantmih boja. la comedie de sans.
nani 30.09.2002 u 13:59:37 profil autora
Ljubav i Seks u školi mi odmah prizovu brucoške tulume(jer su ih stalno puštali, ali i zato što je uz potonju vezana jedna interna šala )- svi su odmah bili na nogama. Dan mrak je nešto sasvim posebnog, to je pjesma koja me "povuče" u sebe kad je čujem, i dok traje, jednostavno nisam za razgovor ili vanjske podražaje.
Filip 30.09.2002 u 15:25:29 profil autora
Slazhem se da "Dan, mrak" je pjesma koja me "povuche" u sebe, al to mogu reci i o pjesmi "Narko".

"Dinamo ja volim" kao prva pjesma koju sam chuo iz Pipsa, a i zbog tog shto navijam za Dinamo.. sigurno da ce mi uvjek bit pjesma koju cu nosit u srcu.

"Pjevach B&S" kao i "Poshtar lakog sna" potsjeca me ja jedan od mojih najboljih lijetnih odmora.. kao i chitav album "Dernjava"

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
vlado 30.10.2002 u 17:46:14 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Tog dana sam ustao, zapalio joint, upalio album BOG... Upalio sam i televiziju, a na programu - Tudjmanov sprovod... Onako napusen, odgledao sam cijelu tu svecanost bez tona, a uz podlogu spomenutog albuma... Ljudi placu, automobil sa lijesom se sporo krece, pocinje kisa, a iz zvucnika Sao Paolo... Nezaboravno!
waiter in his 60s 31.10.2002 u 02:04:22 profil autora
dan mrak i ozbiljna kontemplacija
suicide attempta
(još uvijek neizbježan soundtrack
u takvim mojim stanjima)
dju 31.10.2002 u 19:27:40 profil autora
to je jedini cd koji mi je tri mjeseca stajao u diskmenu, i koji sam svakodnevno slusala...to slusanje pokriva jednu moju selidbu, kraj jedne i početak druge veze, potpisivanje ugovora za posao... ukratko, svakim slušanjem albuma rasprskavam se od asocijacija
jelena 01.11.2002 u 01:04:28 profil autora
e, meni je danas parfem (kog sam ponovo iskopala nakon duze pauze) bacio asocijaciju na 'narka'. u trenu sam se rastopila...