Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
DanMrak 30.11.2007 u 11:58:52 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Vjerujem u ustaljeni poredak. Zadnji Letovci. Prije njih Pipsi. A i to je jedino bitno. Netko mi je rekao da je Elemntal u pol 9, 9.
Julije 02.12.2007 u 02:18:33 profil autora
itchy knee san she
... iz mojeg kuta ...

bend (jako dobar, ocekivajuce) [4]

rulja (raznolika, ocekivajuca) [2]

sve ukupni dojam [3]

... hmmmm

bas zbog tog razloga (rulja) ne volim masovke, neznam nije to to (stvarno ima svega)

koncert je bio standardan za takvu priliku (popravak, teroristi, mala fufica, gume, supermama, sex, nogomet i bog) mislim da je to to

jedva cekam varazdin i nadam se barem jednoj do dvije stvari sa D&R-a

budite dobri, pazite se babaroge
mislite pozitvno i naravno testiraj te se!

veliki pozdrav
ETernal 02.12.2007 u 02:42:01 profil autora
bilo je zestoko! >8)
oak 3 02.12.2007 u 08:09:20 profil autora
popravak
teroristi placu
mala fufica
gume na kotacima
rosita pedringo
sex u skoli
zdenka i vanzemaljci
placi
supermama
postar lakog sna
nogomet
bog


kapa do poda
DanMrak 02.12.2007 u 10:25:54 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Uh....najbolje da ne ulazim u detalje onoga što se sinoć događalo ispred stagea. Sažet ću to ovako: spriječila jednu vrlo izglednu situciju da dođe do fizičkog obračuna, no s druge strane skoro sam inicirala jednu takvu (nisam inače takva, ali znala sam razlog i da njen lakat nije slučajno u mojim rebrima.:))) Jadnica jadna.

Nego ajmo na onaj ljepši dio....Pipsi. Za takav tip koncerta lijepo je bilo. Ova stelista je vrlo intenzivna i uglavnom na pola Zdenke više ne mogu disati. Možda mi fali malo kondicije (ma samo možda) ili Tvornici fali malo zraka.:)

Bilo je lijepo čuti cijelu dvoranu kako pjeva i vidjeti daddyev smile.

Zgodno.:)

Tnx...vidjamo se uskoro.
rosita 02.12.2007 u 13:49:41 profil autora
zbog frenda sam zakasnila na pocetak , sto je sada sluzbeno da mu
nikada necu oprostit jer sam propusitla:
popravak
teroristi placu
mala fufica
gume na kotacima
:((((((((((((((

ali ako zanemarim tu činjenicu genijalan koncer, opet nisam mogla disati...

Tvornici fali malo zraka

malo?? hmmm... malo preveč po meni
sadrzaj je izmijenio/la - rosita u 02.12.2007 u 13:50:17
radovan 3. 02.12.2007 u 14:22:47 profil autora
genijalno, genijalno.
darko 02.12.2007 u 19:18:18 profil autora
bilo je očekivano dobro.

drago mi je da u zadnje vrijeme mogu vidjeti i cuti 2 najbolja domaca benda na istom gigu.

imamo i dobrih slika, samo matea još uvijek nema internet.
oak 3 02.12.2007 u 21:53:03 profil autora
KONCERT
U Tvornici obilježen Dan borbe protiv AIDS-a
Autor Željka VUKOVIĆ





Uzavrela zagrebačka Tvornica kulture glasno je sinoć uz raspjevane domaće glazbenike obilježila Svjetski dan borbe protiv AIDS-a. Dok su se na videozidovima čitavu večer mogle iščitavati alarmantne informacije kako se svakih 8 sekundi jedna osoba u svijetu zarazi HIV-om, kroz publiku su se šetkali Durexovi dobro zaštićeni divovski spermiji, a edukativne poruke mogle su se čuti i s pozornice.

Tako je Prlja iz Leta 3 upozorio mlade da se trebaju testirati na HIV, dodavši kako je i on bio na testiranju. No, osim sigurnog seksa publika je sinoć dobila i kratku lekciju iz prljave politike uz Elementalov hit "Zašto te imam", čiji je oštar tekst bez dlake na jeziku upućen političarima na vlasti. Nisu se Elementalovci mogli suzdržati, pa su komentirali postizbornu s(h)ituaciju:
- Je.... se svi što ste glasali, oni će se ionako dogovoriti iza zatvorenih vrata - rekao je Shot.

Ripper iz Pipsa nespretno je podsjetio publiku da treba koristiti kondome, usredotočivši se ipak na vlastiti repertoar. Uz nove pjesme bilo je dosta vremena i za dobre stare hitove koji su razgalili publiku. U

z podsjetnik kako se Sida ne događa nekome drugome, dodajmo da je Hrvatska udruga za oboljele od HIV-a pokrenula HIV SOS telefonsku liniju (0800 448 767) koja je otvorena svakim danom od 8 do 20 sati.

www.vecernji.hr
trixy 03.12.2007 u 08:47:58 profil autora
imamo i dobrih slika, samo matea još uvijek nema internet.


ja imam internet
matea 03.12.2007 u 15:34:49 profil autora
10 slikica daddy-ja i 1 slikica braceka Link
daddy 03.12.2007 u 15:59:49 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
umjetničke! bravisssssimo.
darko 06.12.2007 u 19:34:32 profil autora
sjajne su slike.
darko 06.12.2007 u 19:35:35 profil autora
...
Idući na redu su Pips Chips & Videoclips. Kako se već zna da je najbolji zvuk kod mix pulta strateški smo se smjestile na tribine iza dotičnog i lijepo sjele jer za neko đipanje bilo je prevruće. Frendica koja mi je pravila društvo kad su se Pipsi pojavili pitala me je: «A zašto su oni obučeni kao kukci?». Lijepo sam joj objasnila da su oni astronauti, a ne tamo nekakvi kukci jer se novi album zove «Pjesme za gladijatore». Hmmm... pa kakve veze imaju gladijatori i astronauti? Upitah sebe....

Vrlo pametan potez Pipsa je bio kaj su se odlučili da sviraju svoje najveće hitove, a ne nove stvari. S novog albuma odsvirali su tri pjesme od koji je najpjevnija „Zdenka i vanzemaljci“. Publika u Tvornici bolje je reagirala na stare stvari. A posebno me oduševila atmosfera na pjesmu „Plači“ kada je publika zborno pjevala. Jedino su možda mogli biti bez «Male fufice» za koju mislim da ju je bend odavno prerastao. Da, odsvirali su i „Poštara“ koja je isto jedan od mojih favorita. Ma, da sam ja slagala play listu ne bih bolje složila. Sve pohvale bendu. Samo da napomenem da nisam inače veliki fan Pipsa da netko ne bi rekao da sam subjektivna.
...

Pozitivna Željka , GROUPIE - Glazbeni portal Link