Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
leon 07.01.2003 u 18:09:31 profil autora
Jeste li upoznati s tim sta predstavlja Dogme95? Ako vas interesira posjetite www.dogme95.dk
Od njihovih filmova pogleda san Trierove "Ples u tami" (sa Bjork u glavnoj ulozi) i "Lomeći valove". Oba filma su me dirnila i bas mi je tribalo to nakon gomile losih americkih filmova. Istina je da su filmovi malo teski i nisu za svaciji ukus. Ali takvi filmovi ostave dojam na gledatelja. Osobito "Lomeći valove", iskrena i potresna prica.
Nedavno san pogleda "Mifune". Takodjer dobar film.
Steta sta nema vise takvih filmova u nasim videotekama. Mozda bi se u bolje opremljenim videotekama moga nac jos neki njihov film, al to je malo u usporedbi sa ukupnim brojem Dogminih filmova.
trixy 08.01.2003 u 09:05:45 profil autora
naše videoteke su nažalost odraz stanja (sranja) u kojem je naše društvo sada. ništa što nije blockbuster i što se neće prodati (posuditi) nema šanse da se nađe na policama.
za divno čudo u mojoj su nabavili i lomeći valove i ples u tami, ali i princezu i ratnika, koji me je zadavio i nije niš posebnoga
electro cute 08.01.2003 u 10:54:20 profil autora
von trier je faca. iako nekad pretjeruje.
al nije ni do koljena kaurismakiju. boemski život je najbolji film ikad snimljen.
gledat i gledat.
ili lenjingrad cowboys. svi šute. najviše teksta izgovara jarmusch (da to je on) kad im prodaje auto. legendarno.
europski film je šest puta jači od američkog al nas je strah to priznat.jebiga.
johnnykola 09.01.2003 u 19:22:52 profil autora
sta je bilo!? reci!
e, lomeci valove!!!! beton - betona!!!
na kraju i zvona zvone.
simon 12.01.2003 u 23:24:39 profil autora
A jeste čuli da Von Trier svake godine snimi po exactly tri minute filma u drugom europskom gradu i da bi film tako trebao biti gotov oko 2030.?

Brrrr, trnci me prolaze...jebeni cool_