Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
dju 06.01.2003 u 21:21:54 profil autora
Solidan triler, ništa revolucionarno. Al Pacino standarno dobar. Nestrpljivi nek pohrle, ostali nek čekaju VHS il DVD.
leon 07.01.2003 u 17:51:07 profil autora
Meni je interesantan Robin Williams u tom filmu. U prvoj sceni mi izgleda totalno smišno. Nisan ga moga zamislit ko negativca. Samo san ceka da provali neku glupu bazu :) Al stvarno je vrhunski odglumija svoju ulogu.
Svidila mi se i Al Pacinova gluma snom napacenog inspektora. I lipe scene Aljaske. Samo ima nesto sta fali tom filmu da bude odlican. Svakako je iznad prosjeka filmova koji se prikazuju u kinima u zadnje vrijeme.
zumbula 16.01.2003 u 10:10:51 profil autora
Kad je Pacino fakat uvijek odličan.Hillary Swank mi nije baš nešto, valjda poslije 'Dečki nikad ne plaču' od nje previše očekujem.Film je dobar.Priroda Aljaske je stvarno izuzetna.
dju 16.01.2003 u 11:35:00 profil autora
Fakat, i meni je Swank bila osrednja. Teško joj je biti bolja od same sebe nakon Boys don't cry, tamo je bila izvrsna. Nakon te uloge, gdje god sam je vidjela, jednostavno mi nije bila u dovoljnoj mjeri žensko.
trixy 16.01.2003 u 22:11:09 profil autora
je li tko gledao swonkicu u beverlihilzu? da jeste ne bi se čudili njenim glumačkim "ostvarenjima" u ostalim filmovima.
stvarno je čudno, otkud onda genijalna uloga u dečki ne plaču? vjerojatno režiser radi čuda!
electro cute 23.01.2003 u 11:35:04 profil autora
dobar triler.ništa extra.meni je swank skroz dobra.pacman rastura.zakon mi je scena kad se posvađaju on i partner za vrijeme večere u onom restoranu,osvijetljene i atmosfera me automatski podsjeti na gudfelz od skorsezea.zakon.