Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
leon 06.01.2003 u 12:59:01 profil autora
Da li vam se svidjaju njegova djela? Koje vam je najdraze, a koje najmanje drago?
Meni su najdraze "Šala" i "Život je drugdje". A za najgoru neznam, mozda neka iz pocetka njegove "francuske" faze. Njegova zadnja knjiga prevedena na Hrvatski "Neznanje" mi je odlicna.
vlado 06.01.2003 u 13:39:40 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Kundera je najveci majstor nijanse.
lollipop 06.01.2003 u 14:38:30 profil autora
Polaganost mu je definitivno najgora, ili mi neko treba objasnit sta mu dode ono prekenjavanje. Al ajde, to mu je ionako prva na francuskom, sigurno je bio malo sputan u izrazavanju zbog jezika.
Zivot je drugdje mi je bila odlicna, tako me zanosila, obozavam pricat o toj knjizi. A i sve ostale su super. Nisam ni znala za Neznanje (hehe), jedva cekam da procitam.
dju 09.01.2003 u 23:05:27 profil autora
Najdraža mi je Oproštajni valcer. Prva njegova koju sam pročitala, bila sam šesti osnovne, ništa nisam kužila a znala sam da mi se ludo sviđa - nenadjebiv osjećaj. Nisam pročitala sve njegovo što je u nas prevedeno, al to mi je silno drag pisac.
zumbula 10.01.2003 u 09:27:43 profil autora
Prvo što sam pročitala bila je Nepodnošljiva lakoća postojanja.Ta knjiga me dobro opalila ali jače me tresnuo film koji sam gledala prije nego sam pročitala knjigu. Više mi nije jasno zašto bilo je to davno. Šala je također izuzetna druge nisam čitala.
jelena 13.01.2003 u 11:10:38 profil autora
i ja sam pocela sa 'nepodnosljivom lakocom postojanja'. drag mi je kundera, samo sto u biblioteci nemos naci knjiga kad ih svi traze. simpaticna mi je 'smijesne ljubavi'. ima dobrih dijelova, a skoro sam citala 'identitet' i dobra je.