Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
DanMrak 21.02.2007 u 18:22:59 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Haha!!!!!

Dobra!
matea 21.02.2007 u 18:23:40 profil autora
ja sam baš super!

.
i want a verb and you give me a noun
darko 21.02.2007 u 18:26:13 profil autora
Šefica..
matea 21.02.2007 u 19:03:30 profil autora
evo i nekoliko alternativnih naslova-
.

Dinamo - Rijeka 3-2
pobjeda pipsa i dinama

Dubravko Merlic u šutki na Nogometu

Unatoc nesnosnoj vrucini svi clanovi pipsa nosili duge rukave

I Sven Popovic bodrio Pipse

Pipsi s rock 'n' rolla zavrsili na harmonici!

Johnny vrati se

jocicka se topila u zagrljaju markantnog gitariste sineca, dok je njen sadasnji decko cvetek sablaznjeno gledao sa strane



.
i want a verb and you give me a noun
electro cute 21.02.2007 u 19:09:34 profil autora
Zaboravljaš najbolji - Boogaloo prepun - Tedeschi prolaznicima plaćao da dođu na koncert
darko 21.02.2007 u 19:13:26 profil autora
zapravo je ovako isao:

tedeschi placao ljudima da udu u poluprazan klub


bio je i jos jedan "narkomanski".. hihi
ZeeK 21.02.2007 u 19:55:24 profil autora
je li ovo u jutarnjem placeni oglas ili report medijskog pokrovitelja??? ako je placeni oglas...bezveze, mogle su se pare potrosit na nesto korisnije.



Drink in peace>>
sadrzaj je izmijenio/la - zeek u 21.02.2007 u 19:57:54
krampus 22.02.2007 u 02:09:25 profil autora
Ja stvarno ne razumijem razmišljanje iza objavljivanja tog oglasa. Svaka čast Kjutu, bar znam da ne sere ko Jurkas nego stoji iza toga, ali ono, koji je to kurac? Plaćeni oglas?! Pa kog će to uvjeriti u bilo šta osim da Pipsi plaćaju oglase u kojima pišu sami o sebi da su super? (Osim ako je Hrvoje platio oglas, onda svaka čast.)
johnnykola 22.02.2007 u 08:50:06 profil autora
sta je bilo!? reci!
toliki promoviraju tolika sranja,
a sad odjednom problem sto je nesto
kvalitetno izreklamirano.

pretpostavljam da smo se svi medjusobno
na koncertu (narocito likovi i likice s
foruma) trebali gadjati govancima i uniziti
se sto vise.

fakat ne kontam, takvo nesto dobro u
zagrebu, a vi biste da ugusite bilo kakav
haber o tome.

sjajno!
backdrifter 22.02.2007 u 11:22:08 profil autora
omnomnom
tako je đoni!
kvragu više, pa možemo i mi malo!
dovoljno dugo smo čekali...

kupio sam jutarnji, jos i kuharicu dobio! :))
matea 22.02.2007 u 11:55:55 profil autora
vidim opet su svi počeli razmišljati. i to još o tome što će tko misliti i kako će shvaćati. kako jebeno dosadno...
lijep je članak i lijep je tekst. i sumnjam da bi tekst bio ovako isti u svom tonu? da je koncert bio drugačiji, lošiji. tako da ne znam u čemu je stvar.

lijepo je, sve ostalo su pizdarije.

.
i want a verb and you give me a noun
aqua 22.02.2007 u 13:58:22 profil autora
ISS: ASTRONAUTI POKUŠAVAJU POPRAVITI ANTENU
KOROLJOV, 22. veljače 2007. (Hina/AP) - Američki astronaut i njegov ruski kolega izišli su u četvrtak u šestosatnu svemirsku šetnju sa zadaćom da poprave neispravnu antenu Međunarodne svemirske postaje(ISS).
Zadatak je astronauta Michaela Lopeza -Alegrije i kozmonauta Mihaila Tjurina osloboditi zaglavljenu antenu ruskog teretnog broda Progress. Antena se zaglavila dok je brod pristajao uz ISS u listopadu i mogla bi biti zapreka u trenutku kada će se brod morati odvojiti od nje, kazao je glasnogovornik ruske kontrolne misije Valerij Lindin.
Lopezu -Alegriji to je 10. po redu svemirska šetnja. On je postavio američki rekord u svemirskoj šetnji od 61 sata i 22 minute kada je u listopadu obavljao radove na održavanju ISS-a.
Dosadašnji rekorder u svemirskoj šetnji bio je astronaut Jerry Ross, koji je devet puta izišao u šetnju.
Svjetski je rekorder pak ruski kozmonaut Anatolij Solovjov koji je proveo 82 sata u svemirskoj šetnji.
-----
NEplaćeni ili NAplaćeni, meni nije bitno. Nije li se na isti način gradonačelnik ZG-a branio od nekih sudskih procesa, ZG-Holding davao račun svojih godišnjih prihoda i rashoda, ViP pozdravljao dolazak svog Homeboxa, T-Com ovo, a T-Mobile ono... ne prodaju li se na taj način ulošci, vitamini, tabletice, kreme protiv bora i strija i starenja i prerane ejakulacije...? A nije li, upravo kao što piše D. u današnjem Dd, svaki tiskani medij danas upravo pun istoga, samo pod maskom vijesti, komentara, razgovora... pa tko su vlasnici tih medija? s kime oni poslovno surađuju? s kime dijele profite? Dakle, ti i takvi imaju pravo "biti" u tim medijima, i to većinom u nekom pozitivnom kontekstu, a ostali NE. Odnosno, imaju, ak' time dižu tiražu: Ubio nju pa sebe; Zdilao 10 kg; Istukao; Prevario; Lažno optužio; X i Y opet zajedno; Y ima ljubavnika...
-----
Antena je popravljena i prava je informacija otišla u svemir. Letvica je dignuta za 3 cm pa nek' si drugi misle. Ovo je PRVI takav tekst u povijesti HR R'N'R-a, i kao takav bit će u udžbenicima svih PR agencija na ovom prostoru, a jednom i u nekoj HR antologiji R'N'R-a.
sadrzaj je izmijenio/la - Aqua u 22.02.2007 u 14:26:20
vlado 22.02.2007 u 14:31:25 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
ma...
sadrzaj je izmijenio/la - vlado u 22.02.2007 u 14:43:05
daniel 22.02.2007 u 14:48:55 profil autora
milane, čuvaj mi zagreb
oak 3 22.02.2007 u 22:04:06 profil autora
www.business.hr


Pipsi platili izvještaj s koncerta
Antonija Bilić
antonija.bilic@business.hr

(objavljeno 22.2.07 18:10)




Pips, Chips i Videoclips, odnosno njihova izdavačka kuća Dan Mrak, zakupila je dvije stranice oglasnog prostora u dnevnim novinama, vrijednog oko 70.000 kuna, za objavu izvještaja s njihova koncerta, što je prvi put da se domaći, i još rokenrol bend, promovira takvim oglasom.

Nije samo Milan Bandić otkrio čari objavljivanja istine putem plaćenih oglasa u dnevnim novinama - otkrio je to i bend Pips, Chips i Videoclips. Izvještaj s njihova koncerta održanog u subotu u zagrebačkom klubu Boogaloo objavljen je na dvije strane plaćenog oglasa u Jutarnjem listu, što košta oko 70.000 kuna.

Razlika između Pipsa i Bandića jest što su oni to platili sami - odnosno njihova diskografska kuća Dan Mrak, a ne novcem poreznih obveznika, te što se njihova "istina" ne razlikuje od istine koje su objavili drugi mediji u neplaćenim izvještajima - da je koncert bio trijumf i benda i publike. Neuobičajen potez rokenrol benda da plaća oglase u novinama, i to na dvije strane, izazvao je dvojake komentare - od toga kako je tužno da Pipsima sponzori moraju platiti oglas kako bi izašli u novinama do čestitki bendu jer su prvi rokeri koji su napravili takav potez te će zbog toga "biti u udžbenicima PR-a na ovim prostorima, a jednom i u nekoj antologiji hrvatskog rocka".



Plaćeni oglas Pipsa

Osim što su htjeli prenijeti čitateljima odličnu atmosferu s koncerta te najaviti novi album Pipsa koji izlazi početkom listopada, plaćenim oglasom izdavačka kuća Dan Mrak reagirala je i na činjenicu da novine u kojima su platili oglas nisu objavile ni retka izvještaja s tog koncerta iako su mu bile medijski pokrovitelj.

"Akcija mi je izvedena iza leđa, i to s namjerom, jer se zna da na to ne bih pristao. A sad iznenađenje, itekako pristajem na plaćeni oglas", komentirao je Dubravko Ivaniš Ripper, koji ističe da mu nije jasno zašto se bend proziva za legalno i javno plaćeni oglasni prostor, osobito ako plaćena informacija nije u opreci sa stvarnošću, jer se istom metodom, plaćenim oglasima koji sliče novinskim tekstovima, već dugo koriste mnoge tvrtke.


goldietrickz 25.02.2007 u 20:51:39 profil autora
ponesto o ovoj temi kao i o medijima vamo tamo:

Link

upozorba. tekst sam napisao vecma ja. tak da ne klikate ako ne volite. :)

vec ako procitate tu kompilaciju mojih i tudjih misli bilo bi lijepo da hitnete comment. zanima me jako.
sadrzaj je izmijenio/la - goldietrickz u 25.02.2007 u 20:52:26