Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
ETernal 15.02.2007 u 22:57:04 profil autora
odakle ovaj fenomen nove mladosti na pips koncertima? nedvojbeno ce i sada u boogaloo-u ogroman dio publike biti ta nova garda. mislim da zasluzuje barem svoj topic. a ja cu si, u nedostatku boljeg egotripanja ovih predispitnih dana, umisliti sebe kao naznaku ovakvog razvoja situacije, onih dana kad su pipsi dosli u karlovac i ja sam bio mala budala koja ne moze ni uci u klub zbog dobne granice. no ipak se dalo uci.. sad sam tek jedva manje budala, ali barem nema tih barijera. enivej zbog tog tripa si dozvoljavam zapoceti ovu temu. *kraj prosera*

"Ono što je dobro je činjenica da su odrasli neki novi klinci koji nemaju uteg tog vremena i ne inzistiraju na himni (dinamovoj) jer ona i nije za njih toliko bitna identifikacijska odrednica. Super je za svaki bend koji uspije u karijeri dočekati i tu smjenu generacija, koja nam se dešava doslovno pred očima. Lakše se diše, nadamo se da stvari idu kako i trebaju."
darko 15.02.2007 u 23:16:28 profil autora
djeca djeca brzo rastu
ne čitaju modru lastu
imaju oni rippera
da ih on informira
što je novo, što je in...
backdrifter 16.02.2007 u 21:50:33 profil autora
omnomnom
neka neka, mi smo vec stari... :))
oak 3 16.02.2007 u 22:43:11 profil autora
pazite na decu


sarlo
dea 16.02.2007 u 23:41:03 profil autora
eternal je iz klca?

moja ljubav je počela isto tamo, u riveru, prvi put. drugi put sam bila u 1. redu. a nije to sve tak davno bilo.
ETernal 17.02.2007 u 13:55:24 profil autora
jeste.
ne znam, odnedavno mi se to cini davno.
odrasta bend, odrastaju fanovi, ey?
goldietrickz 17.02.2007 u 14:38:55 profil autora
Ono što je dobro je činjenica da su odrasli neki novi klinci koji nemaju uteg tog vremena i ne inzistiraju na himni (dinamovoj) jer ona i nije za njih toliko bitna identifikacijska odrednica. Super je za svaki bend koji uspije u karijeri dočekati i tu smjenu generacija, koja nam se dešava doslovno pred očima. Lakše se diše, nadamo se da stvari idu kako i trebaju."


ja i to doba dinamove himne, kad sam bio nekakav klinac, nisam volio tu pjesmu. teski sam hajdukovac. :)