Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3
 
matea 02.01.2007 u 16:51:13 profil autora
svako dobro u novoj godini

.
i want a verb and you give me a noun
backdrifter 02.01.2007 u 23:22:04 profil autora
omnomnom
bas fino. ima plakata ima svega cijena oke sve super. napokon profesionalniji pristupi koncertima u rijeci. vidimo se, o da! :)
darko 02.01.2007 u 23:55:23 profil autora
backdrifter 04.01.2007 u 01:23:33 profil autora
omnomnom
Album najkonspirativnijeg mogućeg naziva produciraju neidentificirani leteći subjekti Pavle Miholjević i Jura Ferina iz Svadbas, a miksat će ga u svibnju Dave Fridmann (produkcija Mercury Rev, Flaming Lips, Sparklehorse...) u Tarbox Studiu, usred Cassadage, seocetu kraj New Yorka. Album izlazi u drugoj polovici 2007."


valjda sam negdje nesto propustio... no dobro. fino. neka. ako je tako.
oak 3 04.01.2007 u 18:55:39 profil autora
'Pipsi' u Rijeci

Piše G.G.l 02 Jan 2007 (Zabava)

Na samom početku nove godine, 5. siječnja u Rijeci će se održati veliki koncert "Pips, Chips and Videoclipsa". Koncert se, dakako, najavljuje kao veliki spektakl. Publici uvijek godi saznanje da su oni ti koji će ugostiti Pipse, a njihovi su koncerti poznati kao najbolji. 'Pipsi' nikad nisu puko gažerski odrađivali najavljeno, nego su se uvijek saživjeli sa zahtjevnom publikom.

O repertoaru ne treba mnogo razglabati: možda i ovaj put počnu s nostalgičnom "'85.-tom", pa nastave prašiti neke jače stvari i fino ponesu publiku. Ne treba zanemariti nove stvari na koje će publika, vjerujemo, reagirati s istom dozom oduševljenja kao i na sve ostale stvari.Sve u svemu, velika je šteta ne doći na koncert osvježenih i raspoloženih Pipsa. Oni koji su dosad propustili njihove koncerte, neka ne dopuste da im ova atrakcija u Rijeci promakne. (Večernji list)
balen 04.01.2007 u 19:47:17 profil autora
Da li netko iz Slavonije ide autom sutra u Rijeku? Ma ja radim do 3 pa nemogu nikako stići.
Ali autom... možda.
backdrifter 04.01.2007 u 21:34:10 profil autora
omnomnom

sadrzaj je izmijenio/la - backdrifter u 04.01.2007 u 22:02:11
matea 04.01.2007 u 22:00:10 profil autora
gogolj, pogledaj si mail pa mi mailaj nazad

.
i want a verb and you give me a noun
backdrifter 04.01.2007 u 22:00:19 profil autora
omnomnom
lijepo je to. rijecki kozmodrom primiti ce astronaute iz cijele nase male galaksije. sprema se dosad nevidjen kozmicki spektakl.

malo nas je al smo opremljeni najsuvremenijom tehnologijom.

a sad kucni o drvo/glavu! tup tup TUP
uf boli...
oak 3 04.01.2007 u 22:47:07 profil autora
Uhvati ritam

Pipsi u Rijeci i Sisku
Piše: D. Krbec

--------------------------------------------------------------------------------


Grupa PipsChips&VideoClips ni u siječnju mjesecu koncertno ne posustaje, 5. siječnja mogu se pogledati u riječkoj Stero dvorani, a 12. siječnja u sisačkom Default cafeu.

U iščekivanju smo njihovog novog albuma šestog po redu, a frontmen grupe Dubravko Ivaniš potvrdio je njegov izlazak u drugoj polovici ove godine, opet u suradnji sa Daveom Fridmannom zaduženim za zvuk.

Kako god, uz sijaset starih pjesama na koncertima, načet će i novi album sa pjesmama 'Gravitacija', 'Zdenka i vanzemaljci', 'Teroristi plaču' i 'Idealna pop pjesma za astronaute'. Fanove će razveslit i cijena ulaznice od samo 35 kuna za koncert u Stereo dvorani.


www.jutarnji.hr
darko 04.01.2007 u 22:54:33 profil autora
može!
gogolj 04.01.2007 u 23:36:27 profil autora
matea, maila nema. možda si nešto fulala ili... pošalji opet
backdrifter 05.01.2007 u 11:02:44 profil autora
omnomnom
gogolj, posalji mi broj moba na mejl ak oces. kad si u ri? pa da se nadjemo mozda...
ETernal 05.01.2007 u 18:21:02 profil autora
ja bi da sam tamo, strasno nesto :(
teller 06.01.2007 u 05:24:00 profil autora
hvala pipsima....
lijepa večer...
Jel ono bila matea sa perjem..!!???
I ja bacao perje....trebalo bi imati jedan ventilatorić ispod da se sve to perje bolje rasprši mada nije ni ovak loše...
Iako znam da samo jedno 5 osoba s moje strane zbog kojekakvih razloga nije došlo, popunjenost nije bila loša....moja slobodna procjena cca.250 ljudi.....
čestitao dipu na fortune cookie; ta pjesma mi je super. a i alien.
pozdrav...
kao i svaki pošteni hrvat digao sam kredit i idem na skijanje, na 20 godina ne dodje me skupo....
skijanje se brzo uči nisam blesav da sjedim kući...


teller 06.01.2007 u 05:52:41 profil autora
samo da još velim; graviracija je super....
pozdrav jednoj maloj kaj se sad vozi negdje u busu i tak je slatka da garant ne spava...smrc....
backdrifter 06.01.2007 u 16:08:32 profil autora
omnomnom
ne znam ( ovo ce loli skuziti :) )


ajmeeeeeeee meeeeniiiii!!!!
mozda zato sto je bilo u mojoj rijeci i to napokon u dobrom prostoru, mozda zato sto su mi dosli moji ljudiTM (lo, dip, m&d, trix, ante&ante, martina, marija, ...), mozda zbog toga sto su perje i konfeti bili savrseni, mozda zato sto je klub bio bas ugodno popunjen i bilo je ocito da su svi bili tamo zato sto su to jako htjeli, mozda zato sto je bilo toliko drame oko dolaska na koncert, a na kraju je sve presavrseno ispalo, mozda zato sto sam se potpuno oslobodio, a da nisam niti kap alkohola popio, mozda zato sto su nove pjesme tako presavrsene i zabavne, mozda zato sto je (barem se meni tako cinilo) band bio raspolozen i zvuk super, mozda zbog afterpartyja u booki za koji su zgovci bili zakinuti, a na kojem je diđej pustio Novac i vidio sam najboljeg prijatelja iz srednje nakon dvije godine, mozda zbog toga i jos mnogih razloga mi je ovaj koncert jednako ili cak al malu mrvicicu bolje iskustvo i od onoga u ksetu.

a to puno znaci.

hvala na pringlsima :)))
i hvala pipsima.
hvala.


.
gogolj, malo me zbunilo to sto upoznah dva anteta pa nisam priznajem skuzio da si to ti kad si me dosao pozdraviti. sori kasnije sam skuzio kad je vec bilo kasno. al vidjet cemo se mi jos. o da.
backdrifter 06.01.2007 u 16:09:07 profil autora
omnomnom
i moram pozdraviti svoju svemirsku prijateljicu obavezno. :)
darko 06.01.2007 u 19:12:32 profil autora
kako je koncert odmicao kraju, tako je rastao i dizao se... slično kao i zdenka i vanzemaljci.
fin koncertni prostor - takav fali zagrebu. stane nekih 500+ ljudi. zvuk jako dobar.
oprostite na smeću, nećemo više - časna pionirska.
onaj kojeg nema se vratio u setlistu i ima novi (bolji) aranžman. bubnjevi - beton.
i tako dalje.

sada nam ne preostaje ništa drugo, do li čekati album.
pusa.
daddy 06.01.2007 u 20:34:37 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
samo vi dajte tog "smeća".
to nas drži, vjerujte na riječ.
vidimo se...
....uskoro....
....SVI!
matea 06.01.2007 u 22:04:34 profil autora
klizali smo se u rijeci, uz more. kasnije smo išli na neki koncert. hihi

stereo mi je jako super klub, prekrasno.
bio je baš dobar koncert, al mi je publika bila glupava. kad počne nacionalni park lijepo je malo sjesti i odmoriti se.


ovo su moje nove tenisice Link

.
i want a verb and you give me a noun
darko 06.01.2007 u 22:32:46 profil autora
moja priča sa slušanjem pipsa zapravo počinje u rijeci...
u rano proljeće 1998. u riječkom hotelu bonavia u kojem smo boravili kao sudionici državnog natjecanja u harmonici večer prije natjecanja moj je cimer (izvjesni max peter, ako se ne varam) slušao na svom walkman-u fred astaire-a. i tada me kao 14-godišnjaka fascinirala i obuzela pjesma supermama zbog svoje "nabrijanosti" i nevjerojatne količine psovki. zapravo smo je stalno slušali na repeat i pjevali te večeri.
drugog sam dana osvojio 3. nagradu, a najviše sam bodova (97/100 ako me sjećanje ne vara) dobio upravo od marijana krajne, jednog od ponajboljih harmonikaša u zemlji i čovjeka koji je odsvirao harmoniku na pjesmi "tintilinti".

...

2 mjeseca kasnije sam od kumova za krizmu dobio muzičku liniju (čitaj: moj prvi cd player), te je fred astaire bio moj 1. ikada kupljeni cd.
matea 06.01.2007 u 23:17:33 profil autora
Link okidačem okidali matea jocić i darko cvetek

.
i want a verb and you give me a noun
lollipop 06.01.2007 u 23:51:43 profil autora
Činilo se kao da se sinoć u Stereu odvijaju dvije priče – bendu na bini kao da je cijelo vrijeme nešto išlo po zlu, a publika je pak svakom minutom postajala sve euforičnija i njima kao da nije moglo biti bolje... Srećom, štogod da se s bendom događalo, nije se osjetilo ni u svirci ni u pjesmama i tako smo u Rijeci opet doživjeli Ljubav :)

Drago mi je da smo opet čuli Onaj kojeg nema, bilo bi zgodno usporediti verzije. Sad sam se sjetila i nove verzije Pjevača... to je bio predobar komad, iako mi je uvijek bilo žao što nije pjesma za sebe, nova, a ne da je se shvaća kao reciklažu. Što uopće ima s njom? I u svakom slučaju mi je drago da je na repertoaru i Ljubav. Zbog te pjesme (ustvari zbog Vili Matule, al nebitno sad) sam i počela slušati Pipse pa će u vezi nje nostalgija uvijek raditi svoje.

Klizanje s pogledom na more, backdrifter te savršeno popunjena dvorana (mjesta za ples i bacanje šarenih papirića taman) bili su zaista krasan niz događaja. Šteta jedino što je koncert morao početi tako kasno pa smo već sa zadnjim taktovima i mi napustili dvoranu. Magla je gusta, a Sandman uvijek vreba......

@teller@ - hej, pa što nisi rekao da si to ti :)
Depressed 06.01.2007 u 23:53:01 profil autora
Na onaj odličan koncert bih htio samo nadodati da sam odlučio pipsima pokloniti jedan svoj aranžman koji će njihovu muziku učiniti popularnom u Ameriki. A sve je krenulo kada je Loli krenula naučit rif Supermame jer joj se svidjelo kako kardinal to radi :)
Link
Depressed 06.01.2007 u 23:54:31 profil autora
p.s. oboje obično volimo otići na wc za vrijeme te pjesme :)))
gogolj 07.01.2007 u 00:01:53 profil autora
ajd da i ja kažem svoje sad kad sam konačno doma..

bekdrifter;
onaj post za broj moba nisam vidio jer sam već bio na putu prema rijeci. jebiga, sad mi je baš žao. na gigu sam ja tebe skužio pa reko da se upoznamo, al bilo je to sve nekako traljavo, al nema veze. bit će toga još


već ujutro kad sam ustao bio sam sretan, ozarena lica, jer ja idem u rijeku na pipse, moje pipse.
mama spremila kavu, ja stavio dokument da svira. i već tad sam bio u elementu.
u rijeci od 5 sati u iščekivanju koncerta.
pa kad smo došli u stereo i kad je koncert počeo to je bilo to. baš kako ide...mogao sam poletjet bilo gdje al gravitacija me ljepi i ljubomorno me zove sebi...tako sam se i ja osjećao. nove pjesme su savršene. stare isto. početak narka mi je zakon. teroriste pjevam od početka do kraja pa se neki pored mene čude, hehe. i glavno da sam se ja ko pičkica rasplakao kad su na kraju svirali boga.
perje i konfete lete, ja govorim sestri da snima, savršeno savršeno.
i kad mi moji prijatelji i poznanici govore zašto ja moram ići opet na pipse ako sam bio prije mjesec dana, oni ne znaju što govore, zaista. volio bi da i oni imaju nešto što ih može tako razveselit i uljepšat im neke trenutke ko što to meni mogu pipschips.
al ako pipsi ikad u zadar dođu, a oće, ja ću ih sve dofurati pa da vide(čuju).

pozdrav forumašima. volim vas, ljudi. šajnanajnanananajnanananananajnanajna...
..ja sam sretan.

hvala daddy, mario, božanić, zdeslav, šinec, dino, levačić.
backdrifter 07.01.2007 u 00:24:30 profil autora
omnomnom
bendjo je zakon! :)))
bas fora.
kardinal 07.01.2007 u 02:16:05 profil autora
...svoj ekipici koja se pojavila na gigu u Rijeci... Riječani, Purgeri, Zadrani, Slavonci i ostali...hvala!!!! Teško je pušit kad imaš ovakvu ekipu, zar ne?
U znak zahvalnosti osobno ću se založiti da medjuplanetarni highway u kvadrantu delta dobije ime Higway Fafenštajnskih Prvoboraca. Jer Vi ste to zaslužili!
backdrifter 07.01.2007 u 04:08:40 profil autora
omnomnom
jos nisam sletio. gore je bas lijepo. :)