Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
waiter in his 60s 26.12.2002 u 16:02:54 profil autora
shvatite ovaj topic kao sastanak liječenih
alkoholičara
znate ono: my name is x.y. &, yes, i am an
alcoholic
na koje kuruzne pjesme i protiv svoje volje
mrdate guzom?

evo ja ću prvi...
zovem se i.č. i protiv svakog razuma svaki
puta kad ju čujem počnem pjevušiti
kylicu/kahlicu 'love at 1st sight'

we were meant to be as ooooooooooooooooooone...
(trepće okicama u smjeru virtualnih sivih zvjezdica a frajeri i trebe iza nje se
katatonično treskaju u žutim i crvenim ronilačkim odijelima, perajicama i maskama za varenje...)
pawkyxxx 26.12.2002 u 17:37:55 profil autora
mene je prije bilo sram što mi je robbie williams super pjevač al sad sam to prevladao, suočio se sa svojom maintstream stranom i ponosno kličem : Robbie Williams je Faca!!!
a frendovi me zajebavaju i kaj volim Harrya Belafontea
simon 28.12.2002 u 21:58:52 profil autora
Ok, super mi je ovo...
Ja sam P.P. i imam vam jednu veoma tužnu pripovijest...
Ja sam naime jebeni glazbeni puritanac/čistunac. Sad sam baš malo prošvrljao pogledom na svoje cd-ove...ma brale, ništa kompromitirajuće...sve sami mogvajii, ereb strepovi, pejvmenti, tinejdž fejnklabovi, palpovi i slična spadala.
Nije li to GROZNO!!?
Šmrc...

Ups, čekaj, ČEKAJ!!
HEUREKA!
Jednostavno se rastopim kad čujem na radiju Craig Davida, Seven days!
Kreg Dejvid, woooooooo!!!

Man-dej, tuk ha tu a drink on tjuz-dej, vi vr mejkin lov on vensdej, end on trsdej end frajdej end satrdej...

simon 28.12.2002 u 22:00:44 profil autora
Khm...vi čild on sandej.

ipak ima nade za mene....
cruzer 28.12.2002 u 23:16:10 profil autora
Uputit cu pozdrav bilo kakvoj pohvali čika Williamsa,imam čak i Escapology-i mene prijatelji sprdaju. a štaš?!
vlado 28.12.2002 u 23:19:34 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ja sam prije tjedan dana 'ubro' the best of - Dragan Stojnic. To je frajer, beogradski sansonijer, inace je pjevao 'Bila je tako lijepa', vjerojatno znate... Trazim informacije o njemu, usput.
Uglavnom otkinuo sam na 'oldskulera'. Znate ono, prasi revijalni orkestar radio televizije Beograd, ja skakucem po kuci i pjevam, zajedno sa Stojnicem: '...kako je tuzna Venecija, grad moje mladosti...', a zena me u nevjerici gleda...
Eto, i to sam moro da vam priznam.
zomri 28.12.2002 u 23:56:15 profil autora
Priznajem: slusam dzigeru (narodnjake pod hrvacki)i to ne bilo kakvu nego samo Halida, Harisa, Tomu, Sabana ... a kad se napijem moze i Ceca proc...Trideset devet sa dvaaaaaaa...:)))
waiter in his 60s 29.12.2002 u 03:10:00 profil autora
ne znam zašto bi r.williams bio kuruza

nije visoka umjetnost, ali daleko je od
smeća

njegov imidž i besramno samopromoviranje
su već druga tema
waiter in his 60s 29.12.2002 u 03:13:01 profil autora
je li vam 'abba' šrot?

ja im neke pjesme (ne sve) baš volim i toga se ni najmanje ne sramim

naravno da ih ne uzimam za ozbiljno kao
, šta ja znam, radiohead, ali mislim da
su imali kvalitetnih songova

Izmjenio - waiter in his 60s u 29.12.2002 3:16:08
lollipop 29.12.2002 u 13:41:17 profil autora
da, williams... u vrijeme kad je odlucio napravit nesto drugo u svom zivotu pocela sam ga primjecivat, gle fora jedna pjesma, pa mi se svida i druga, al sve mi je bilo neugodno jer je veza sa boy bendom jos bila prejaka. ali mi se neopisivo svidalo to sto zeli raskinuti sa svime time, ta njegova snaga, prkos, inat da ce uspjeti u onome sto je naumio i da ce sve wankere poslati kvragu. u vrijeme drugog albuma sam se uspjela malo rijesiti te neugode slusanja williamsa, a onda me on nekako i prosao, mislim, volim ga, ima par stvarno dobrih pjesama, ali...vise ne vidim u njemu onu djecacku borbu protiv vjetrenjaca (koju je dobio!) zbog kojeg mi je bio vazan. sad samo nesto drka i zato je nezanimljiv
inace, od stvari koje mi je drugima tesko priznat da slusam - kada imam stvarno veliko kucno spremanje pustim si spice girls - ne pitajte zasto, al ciscenje ide lakse. klin se klinom izbija? i bila je neka njemacka grupa tic tac toe koji su mi imali fora pjesme. repanje na njemacki - kombinacija!
pawkyxxx 29.12.2002 u 23:23:29 profil autora
ma ne mislim da je Robbie kuruza, samo je razlicit od svega ostalog sto slusam ja i cijela ekipa (ili najveci dio) oko mene
(Buduci da mi je identitet skriven, odat cu vam malu tajnu - ponekad se sladim Rokerima s Moravu)
Hadzo 31.12.2002 u 13:39:34 profil autora
Moje ime je M. M. i priznajem pred sudom javnosti da imam slabu tocku prema pop zvuku osamdesetih (Alphaville, Duran Duran, jebena Nena itd.) ali imam i opravdanje: odrastao sam uz tu glazbu prije negoli sam otkrio Dylana, Springsteena i ostatak ekipe.
Apropos Robbieja, ne volim covjeka, glazba mu je too mainstream, bezlicna, poput McDonald's hamburgera, ne iritira te ali ju brzo zaboravis. Ali, sto je bitno kod tog tipa: kako je u samo nekoliko godina od debeljuskastog smetala, otpadnika iz Take That, postao najveca muska solo zvijezda u Europi (a mozda i sire). A ako mislite da to nije bogzna kakav uspjeh, imam dvije rijeci za vas: Gary Barlow (who, fucking who???).
waiter in his 60s 31.12.2002 u 16:16:59 profil autora
joj, koje mračne tajne ;)
pa nisu ni duranovci ljiga...
'save a prayer' i 'ordinary world' su po meni besprijekorni klasici
nisu uzalud bili najdraži bend andya warhola
jelena 29.01.2003 u 19:55:32 profil autora
danas cijeli dan slusam dolly parton. bila sam zabacila cd negdje ispod svih pa je odavno nisam konzimirala. i like it. sta znam, mozda bas i nije primjer za ovu temu. ma, moze proc. moze...
pawkyxxx 29.01.2003 u 21:48:23 profil autora
cek, cek, Robbie je mc donaldsov hamburger a Duran Duran nije? pa ja bas ne vidim neku razliku, osim kaj su ovi 20 godina stariji i imaju ruznije frizure. (branim robbia juhuuu. Barem sto se tice mainstreama. Pa nisu Duran Duran bili neki opskurni anarhistički band iz američkog Kazad Duma za koji je culo 25 trockista vegana nego bend koji svira pop i prodaje milijune ploča (kazeta). Paralela sa robbiem je više nego jasna
Janjko 31.01.2003 u 02:22:36 profil autora
Meni Kylie također mrda guzicu. To ąto je ona napravila sa Fever je stvarno nevjerojatno, toliko kuruze koje se sramim nema ni na jednom drugom albumu.
Onda dolaze Sugababes, no njih se sramim srednje, one su mi čak i lagano cool. Round and round lala ąubidubi.
I tako.. Svako malo mi se dogodi tako neąto.
darko 31.01.2003 u 02:50:06 profil autora
Maj nejm is D.C.; kad sam imao 13 god. pojavile su se neke tamo Spajs grlz... i prošlo ljeto sam našao na dnu svoga ormara majicu s njihovom slikom. nisam mog'o vjerovat da sam to nekda nosio... I obukao sam ju ponovo, samo ovaj put s unutrašnjim dijelom okrenutim prema van. Dobro, priznajem,znam biti slab na daleku obalu...
zomri 14.02.2003 u 16:19:12 profil autora
Justin Timberlake: Cry Me A River. Ljuuuuuuudi pa ja ovu pjesmu voooooolimmmmmmmmmmmm. Eeeeeeeeeeeeej Justin britnijin skidac junfa mi se svidja. Gotovo je! Zaglibio sam. Totalno. :(

Ima li mi pomoci!?