Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4 5 6
 
rosita 11.12.2007 u 11:32:02 profil autora
ja? ja preferiram one koje najjace svijetle...
zato sto sam vec 3 god zivim tu di zivim i imam samo par zarulja tako da mi onda tih par trebaju biti sto jace, ali za mj dana se selim, a u novom stanu namjeravem se ozbiljno posvetit zaruljama... :))
backdrifter 27.05.2008 u 15:28:54 profil autora
omnomnom
fora

Link
matea 27.05.2008 u 16:43:54 profil autora
da.. baš sam gledala to.
baš bi bilo krasno to imati doma. probudiš se i užasno je vruće, al bar su se cvjetovi na zidu rascvatali.

+
kalendar je čista poezija
sadrzaj je izmijenio/la - matea u 27.05.2008 u 16:45:31
matea 01.06.2008 u 00:06:08 profil autora
Magnetic Curtain Link
matea 05.09.2008 u 02:43:48 profil autora
Bad design is where the customer thinks it’s their fault that something doesn’t work. So if you can’t make your GPS device work in your car — I mean, there should be a riot because they’re so poorly designed! Instead, the user thinks, ‘Oh, I’m not very smart, I can’t make this GPS thing work.’ People should demand more from the things they own, they need to demand that things work.

david kelley



laka noććććć


oću onaj muji cd player
matea 10.03.2009 u 22:23:59 profil autora
zaš su u 6 godina rada na cedeviti go zaboravili na dizajn bočice?
neću kupiti jer je ružno. Link
vlado 11.03.2009 u 13:02:55 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Durice, postoje i elegantniji načini privlačenja pažnje.
Šta ti ovo treba?
matea 11.03.2009 u 13:57:35 profil autora

pardon, zaboravila sam da se ovdje ne smije pisati ništa negativno.
ajde bok.
darko 11.03.2009 u 16:08:04 profil autora
nisam još kupio cedevitu go jer do neki dan nisam niti znao da se pojavila.

ipak, vlado, ne znam što ti je matea stala na žulj? dobro, ovaj put ju barem nisi nazvao i urlao na nju preko mobitela ko zadnji put.

matea samo kaže ono što je očito - bočica (ambalaža) cedevite go i nije baš privlačna. možda nije bilo ni mjesto ni vrijeme za reći takvo što, ali svi znamo da je matea poput onog dječaka iz one priče "carevo novo ruho", a to se baš i ne uklapa u današnji (licemjerni) svijet... jebiga.
daniel 11.03.2009 u 17:23:29 profil autora
ako sam do sada pravilno slagao priču, dubravko ivaniš želi imati sajt na kojemu svatko može reći ono što misli, a u okvirima civilizirane komunikacije. koja može, a po mom mišljenju i treba, ponekad biti negativna. ne poznajemo se, ali sam do sada stekao dojam da je matea inteligentna i kulturna djevojka s istančanijim smislom za lijepo od prosječnoga. mislim da je ovdje uvijek vrijeme da matea kaže što misli. ako nije tako, meni osobno više neće biti lijepo dolaziti ovdje svaki dan.
osobno, mislim da je vrijednost ovog proizvoda prije svega u patentu odnosno ritualu kojega pruža pijačima. experience factor. logo i etiketa se ni meni ne sviđaju. no, matea i ja smo samo dvoje od hrpe pijača koji su, pretpostavljam, na kvalitativnim istraživanjima rekli da im je dizajn baš suuuuuper. matei i meni nije pa ćemo si izabrati neki drugi proizvod iz kategorije koji nam izgleda bolje. jer nam je to možda važno. vama kojima se svidja, šarafite i udrite po prašku i vodi.
vlado 11.03.2009 u 18:01:00 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Dobro, ako vi kažete da bi se na ovom forumu trebalo moći pisati negativno, zašto ja ne mogu biti negativan?
Ja sam Mateu nešto pitao.
mario 11.03.2009 u 19:38:38 profil autora
.
ko da je bitno kak izgleda,meni je bitna cijena i okus;)
dunja 11.03.2009 u 20:21:58 profil autora
šta ja znam..meni je recimo bočica dosta dobro dizajnirana. jedino me smeta to šta ne znam piti iz nje, trebali su to nekako drugačije riješiti,staviti dudicu ili nešto. i da, svugdje je ima za kupiti samo od naranče. šta je s limunom??
daddy 11.03.2009 u 21:05:39 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
znam da je ovo topic o industrijskom dizajnu.
ipak, neću komentirati dizajn cedevite go!
samo bi htio reći.....ova bočica je prejebeni SVJETSKI patent, potpuni prevrat u industriji praškastih vitaminskih napitaka.
i sretan sam kaj mi frend stoji iza svega toga.

i nek svak priča i misli što hoće...i o dizajnu i o ostalome. dok ne kolje druge, sve je u redu.
daddy 11.03.2009 u 21:15:38 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
da, samo da kažem; mislim da je ovaj patent čepa apsolutno u ravni patenta limenki s otvaračem bez i alkoholnih pića.
ova naša dječica vjerojatno ni ne znaju da prije 30ak godina nisu postojale limenke kole i piva. sad su najnormalnija stvar.
tako će odsad sva praškasta pića u cilju očuvanja vitaminske sadržine moći koristiti ovaj patent.
naravno, komoditet samog ispijanja će se sigurno usavršavati, čak znam i kako....i to nije nikakav novi izum, već postoji na tržištu.
jebiga, ja sam gadgetoman, oduševljen sam ovime.
backdrifter 11.03.2009 u 21:33:29 profil autora
omnomnom
Cedevita Go je preskupa. kosta gotovo 10 kuna u Konzumu. Koliko ce onda kostati na kioscima?

Mislim da s ovom cijenom nece bas biti uspjesna na trzistu.

Sto se tice izgleda, bocica je prilicno ruzna i to je moralo biti drugacije.

I skroz je krivo razmisljati da je svejedno kako nesto izgleda.

Vlado, nije mi jasno zasto stalno napadas Mateu... Sta si ti radio dizajn bocice?

Ovaj forum je otisao u k.
DanMrak 11.03.2009 u 21:56:33 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Potpisujem prva dva reda backdrifftera. To je meni prvo palo napamet kad sam je vidjela. 10kn??? Mislim da nisu smjeli ići iznad cijene Cole i ledenih čajeva.

Sama bočica mi je simpatična i općenito taj koncept sa čepom.

Mislim da joj fali reklame. Ali vjerojatno će i to skoro. Sa toplijim vremenom. Logično.
mario 11.03.2009 u 22:12:39 profil autora
.
cedevita je jak brand u hr,pa stoga mislim da neće imat problem sa prodajom,ali ajmo reć za normalne današnje mogućnosti je skupo.Opet je stvar bila i sa onim Smart naptcima od Jamnice,bili su skupi i nisu imali dobru prodaju,pa su djelili gratis uz novine ili štajaznam.
vlado 11.03.2009 u 23:41:58 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ne kuzim, zasto Matei trebaju advokati.
Ja sam zelio razgovarati s Mateom, ali eto...
Super je to. Pljunes, pozdravis se, dvoje, troje ljudi te brane...
I sta onda?
A zbog cega mi pricamo o cedeviti?
Zasto ne pricamo o ambalazi Krasevih proizvoda, ambalazi Janinih boca ili dizajnu argetinih pasteta?
Moze li mi netko odgovoriti? Matea?
Kakav vam je Kiki? A?
Da ponovim:
zasto pricamo o cedeviti go?

vlado 11.03.2009 u 23:44:37 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
citam ove postove iznad i onak, cekaj malo, sta sad, ne smije se vracati servis u partiji ping-ponga?
ako netko kaze da je nesto RUZNO, ja bih volio da se to objasni...
DanMrak 11.03.2009 u 23:52:29 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Imam odgovor sam na jedno pitanje, a drugo me se i ne tiče preveć...ugl baš sam skužila da sam unazad 10ak dana često vodila neki razgovor o Cedeviti Go. Valjda zato što je nešto skroz novo i baš skače (meni pozitivno...osim cijene) :D That's my truth. ;)

sadrzaj je izmijenio/la - DanMrak u 11.03.2009 u 23:53:52
vlado 12.03.2009 u 14:18:43 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Dobro, dm, to da pričamo o cedeviti go zato što se priča o cedeviti go... je jsano, khm.
Ali ZAŠTO mi, od svih proizvoda, pričamo o cedeviti go?

Darkec, zašto sam ja "urlao" na telefon na Mateu? Sjećaš li se?

Danijel, hoćemo li stvarno komentirati naše poslove na forumu Pipsa? Pa evo, predlažem temu o radijskoj reklami za Renault (ona fotomorgana)koja je dobila zvono, a ne moja reklama za Stillnes... Ili općenito o zvonima koju je tvoja firma kojoj si ti kreativni direktor prošle godine osvojila?

Backdrifter, nisam radio bočicu i tvoja rečenica u svezi s njom je toliko amaterska, da je to smiješno.

Ajmo dečki, jeste za priču?
midnightmoon 12.03.2009 u 14:54:34 profil autora
bravo, vlado!

svakome je jasno zašto se tu priča o cedeviti go.
i to je krajnje neukusno.

"zvuči" kao kapric, ljubomora, zavist i ostale
strasti niske...

snagom uma neobuzdane.

toliko.

DanMrak 12.03.2009 u 16:20:59 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Neću ulaziti zašto je OVDJE pokrenuta ta tema. Ono što sam ja htjela reći jest da sam je vodila sa dosta ljudi neovisno od onog očitog zašto se ovdje priča o njoj.

A da je ovdje neukusna ta priča, pogotovo sa krajnje negativnim predznakom...je.

I am out. Idem si napravit Cedevitu. :)
darko 12.03.2009 u 16:40:45 profil autora
A da je ovdje neukusna ta priča, pogotovo sa krajnje negativnim predznakom...je.


Da, vrlo je neukusno reć da ti se nešto ne sviđa.

Bilo je neukusno i pred par stranica napisati da je novi logo Zagrebačke banke loš, jer Dip s ovog foruma radi softver za ZaBu.

A još je neukusnije uvlačiti se u nečiju guzicu.

Darkec, zašto sam ja "urlao" na telefon na Mateu? Sjećaš li se?


Zato što si ti bio pogriješio, a ona je to napisala na forumu.
daniel 12.03.2009 u 17:30:30 profil autora
forum je napokon oživio! iskoristit ću hajp i još jednom zamoliti mejl atlantic goge kako bismo moji kolege i ja mogli naručiti pips trenirke i majice koje nam se svidjaju :) dobri ljudi, možete mi slat na mejl ili, još bolje, postati ovdje pa da i drugi kupe koju stvarčicu..

gospon šagadin, možemo i trebamo razgovarati o svemu. koliko svatko od nas sebi dopusti, da budem precizniji. mislim da nas to čini kompletnijim osobama. ti kreni..

pričamo o cedeviti go jer je matea imala potrebu reći nešto o njoj, a tebi se to nije sviđalo. nemoj po glavi, druže plavi. napiši kaznu ako je krivo parkirala. a zašto je matea imala potrebu nešto reći? ja mogu samo nagađati. pitaj mateu, vjerujem da će ti odgovoriti.

vjerujem da će se vremenom razgovori kultivirati jer će svi shvatiti da od osobnih nadjebavanja nitko ovdje neće ništa naučiti. brže ćemo učiti ako preispitamo sebe i odgovorimo drugom čovjeku s dobrom namjerom, pod svojim imenom i prezimenom. a kasnije uzdignuta čela koračamo pločnicima naših života i srećemo jedni druge s osmijehom na licima.

moram sad ić po slavine u svetu klaru. uključit ću se ponovno ujutro u naše ugodne forumaške razgovore. ćao
dunja 12.03.2009 u 17:57:00 profil autora
ako hoćeš nešto naručiti javi joj se na duckas-pipsi@atlantic.hr
al piše ti to sve pod šoping totalka
u fafenštajnu pa pogledaj. :D

sadrzaj je izmijenio/la - dunja u 12.03.2009 u 17:57:52
vlado 12.03.2009 u 20:23:40 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma ne, danijel, nećemo pričati o predloženoj temi.
Bilo bi to - nepotrebno.
Pravi igrači o tom pričaju na kavama, ako baš žele...
Mogao sam o tome s tobom dok smo pili s ekipom u tvojoj sobi, onog istog dana, dok je svanjivalo.
Ali, NE OVDJE.

Ovaj forum je mjesto gdje su ljudi, bez obzira na "kastu" i zvanje, jednaki.
Matein post jednog člana foruma stavlja u poziciju u kojoj ne može odgovoriti, to je valjda svima jasno.
Osim toga, taj čovjek ima mejl u profilu.
Može mu se i tamo poslati kritike, prijedlozi i tako dalje...
I, Darkec, imputiraš mi uvlačenje u guzicu Emilu, što je mnogostruka uvreda svima. Meni, Emilu, ovom forumu na kraju...
A ovaj forum je super jer su na njemu pametni, kvalitetni, radišni ljudi (uglavnom) koji vole Pipse.
Za mene su morsky, oak, backdrifter, dju, daniel - nadimci s foruma i na forumu takvi trebaju ostati.
Oni nisu manager, vlasnik firme, kreativni direktor, web dizajner, student, smetlar ili asistentica na Filozofskom.
Ne, oni su forumaši koji u jednom trenutku zagrljeni pjevaju na koncertima.
Tu smo da pričamo o kvalitetnim stvarima, afirmativno, pozitivno, a samo budale misle da takva "suradnja" neće izaći iz okvira foruma (i fala Bogu, izašla je).
Daddy je želio klub i dobio ga je, ali virtualno. Zasad.

Ljudi se druže, ljubuju, surađuju...
(upravo mi je Filip iz Skopja poslao obavijest da u Rijeci svira odličan makedonski bend, pa da ne propustim. Briga od hiljadu kilometara, kad znaš da netko misli na tebe, jebemu. Mene takve stvari razgale, jer granice ne treba rušiti, već ih nadići.)

Eh Darkec, Darkec... Da znaš koliko je tvoja konstatacija neprimjerena odnosu spomenutih, ispričao bi se odmah.
Ali, ne moraš. Zato što se znamo.
Ovo je samo forum. A ja znam da si ti OK.
I da ne misliš ništa loše.
dju 12.03.2009 u 21:00:00 profil autora
oživio forum! ja saznala da uopće postoji cedevita go! traje diskusija, bilo vrijeđanja, ali niko nikog nije poslao u vražju mater... ne može bolje.
dju 12.03.2009 u 21:03:39 profil autora
a pošto mi se ne da riskirati da i mene netko prozove za malicioznost ili insinuacije oaku, rekla bih vam da sam više puta svedočila da durexovi kondomi pucaju. ovako neću reći ništa protiv tih kondoma.
uostalom, valjda nije do njih, nego do mog muža ;-)