Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
radovan 3. 11.05.2006 u 07:46:38 profil autora
hehe, evo ga opet:
Osim Gorana Bareta i Paole Valić, u svijetu domaćih poznatih svoju je ovisnost u prošlosti priznao i miljenik nacije Dino Dvornik, koji je svojom iskrenošću i spontanošću osvojio većinu hrvatske javnosti.

Poznati pjevač Massimo Savić, koji se na sam vrh scene vratio nakon višegodišnjeg izbivanja, u nekoliko je navrata progovorio o svojoj “neslavnoj prošlosti” koju je danas prebrodio i ponovno postao jedna od najvećih domaćih glazbenih zvijezda.

Rajko Dujmić, iako je nedavno čak uhićen s gramom kokaina, danas još tvrdi da s drogom nema veze, kao i frontmen grupe Pips Chips & Video Clips Ripper koji, iako se u javnosti uvijek šuškalo o njegovoj ovisnosti, to nikada nije potvrdio.
www.jutarnji.hr
daddy 11.05.2006 u 12:51:05 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
da, vrlo teško mi je to potvrditi. vrlo je teško shvatljiva moja narkofobičnost, to baš nije komercijalno u državi glupana.
još mi je i teže gledati kako neka glupačica kopipejsta hajlajte globusovog "istraživanja" o drogerantima s estrade od prije kojih mjesec-dva gdje je moj lik imao impozantnu fotografiju rameuzrame halucinogenim doajenima.
a najteže mi je što u vrlo pažljivo odabranom tonu i kontekstu rečenice takva gadarija nije ni utuživa (zvao ja svog odvjetnika), pa čekam da se netko malo jače posklizne pri gađenju mog lika jer ću tada tražiti takvu lovicu da će im bit zlo.
2 putića od izvora vode:
1. javno se oglasiti i ograditi, pa time moždamoždamožda i supereventualno spriječiti daljnje kopipejstanje "glasine".
2. ne reagirati "et ol", uopšte, i u međuvremenu ponegdje i pokatkad pročitati o sebi nešto jako jako netočno, bezobzirno i bezobrazno.

u prvom slučaju ne vjerujem da bi išta polučio jer bi na koncu bio tretiran kao najgora lažljiva đankijana koja se nešto izmotava.
u drugom, pak, slučaju koji sam izabrao kao svoju varijantu imam se prilike zapitati
"hej dečko, a što si očekivao, mogao si zaista biti fiškal ili ne znam kaj, drogirati se ili ne, nitko te ne bi povlačio po novinama!"
inga 11.05.2006 u 13:11:04 profil autora
meni je zao sto nije utuzivo, ako tako veli tvoj odvjetnik.
jer po dzepu je ono sto svi dobro razumiju i brzo nauce.


daddy 11.05.2006 u 14:45:13 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
čini mi se da sam to već napisao, al ajde, idem opet;
pozvao bi "istraživače", (imena i prezimena u mom crnom notesu) iz nekih tjednika i dnevnika
da odemo na kavicu
a nakon kavice na tzv.
screening

to vam je jedna gadna forica koja otkriva kaj ste unosili u sebe zadnjih 90 dana i to pomoću korijena kose
i kolko god ja istraživao, nema jače fore od toga.
sve ostali indikatori đankijima su lako sjebljivi; fore s pišalinom itd.
i sad..kakve koristi od toga?
meni je to premalo, daleko premalo.
htio bi neki screening koji "čita" zadnjih 15 godina.
naime, moj bend ima 15 godina. pa da vidimo što je ivaniš radio, a što su radila đanki strvinarska gospoda.
backdrifter 11.05.2006 u 14:56:18 profil autora
omnomnom
neznam kolko je to sve bitno. mislim, afkors da nije lijepo citati o sebi takve stvari i zaista nemrem predocit kak je tebi i tvojoj obitelji u takvim situacijama. medjutim znas da svi do kojih ti je stalo i kojima je stalo do tebe znaju istinu. stoga je druga opcija oke. lovu ionak neces pobrat, mozes jedino jos vise biti spominjan.
al kazem lako je ovak kao autsajder pricati.