Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4
 
dju 04.02.2009 u 11:24:37 profil autora
ja zadnjih 5 godina tako malo idem u kazalište i svaki put loše ubodem.
prije par mjeseci "shakespeare na exit" u exitu - dosta zabavno, ali ništa više od toga.
prije par tjedana "veliki gatsby" u zkm - dosadnjikavo i razvučeno. kad predstava jednom počne, nikad ne završava. jedino je atmosfera na sceni bila ugodna, koješta su promašili, ali je ugođaj bio pogođen.
sinoć - šovagovićeva "ilijada 2001" nedorađena i nedomišljena prestava koja stalno koketira s goroteskom a nikako da se surva u nju.
gogolj 04.02.2009 u 12:17:40 profil autora
dju, pruži još jednu priliku kazalištu i odi pogledat "kauboje" saše anočića.
to je možda nešto najbolje što sam ikad gledao

anočić je genij...lojtrica je super, al ovo..neam riječi

mislim da su na rasporedu danas i sutra, ali i kroz cijeli mjesec.
i probaj uhvatit prve redove, ja sam jebiga odgledao s balkona :(
dju 04.02.2009 u 14:21:46 profil autora
znam da je tebi lojtrica super, gledala sam, nije me oduševio.
meni ti se zapravo ne sviđa takav teatar koji je primarno zabavljački.
nije mi anočić ni za što kriv, već nekoliko godina se ničim ne mogu oduševiti, ni u književnosti ni u kazalištu, možda sam prezasićena, ne znam.
idem sa svojim klincima na dječje predstave i kad osjetim kako oni gledajući prestanu disati od opijenosti, onda skužim koliko zapravo malo meni kazalište daje.
gogolj 04.02.2009 u 14:55:27 profil autora
ok, kužim. al poprilično su različite te dvije prestave.
glumačka postava iz lojtrice je i u kaubojima + još nekoliko odličnih glumaca

ne želim te ja sad tu nagovarat, ali samo bih rekao da toliko talenta na jednom mjestu nisam nikad vidio
dju 22.03.2009 u 18:43:15 profil autora
"noć pjeva pjesme svoje" u zkm, dobra zbog standardno dobre nine violić i solidno odrađenih epizodnih uloga, ostalo je bezveze.
ali je zato "postojani kositreni vojnik" na sceni gorica jako dobra predstava, s odličnom martinom vrbos i ivom visković, i nekom ekipom žilavih brejkdensera. predstava je namijenjena djeci, moja su se dobro zabavila, a i ja sam baš zadovoljna.
sadrzaj je izmijenio/la - dju u 22.03.2009 u 19:00:11
gogolj 22.03.2009 u 20:07:47 profil autora
nedavno sam pročitao austerov timbuktu (dobra knjiga, al trilogija je najbolja ikad, to je nedostižno)... nego, čuo sam da je bila i predstava boruta šeparovića prema austerovom romanu (sven medvešek u glavnoj ulozi). to vjerojatno više ne igra, ali jebote, kako bih to volio gledat! možda si ti dju gledala ili netko...
darko 22.03.2009 u 21:43:19 profil autora
je, bilo je to pred par mjeseci u produkciji montažstroj kazališta... evo link Link
gogolj 22.03.2009 u 22:31:50 profil autora
uuu, super. fala darko
DanMrak 23.10.2009 u 00:44:37 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Ajd da ponovno otškrinemo jednu super temu koju je prekrila paučina.

Bila sam unazad 2 tjedna na 2 predstave. U Exitu na "I to samo Bog zna" i u KNAP-u na "Smisao života gospodina Lojtrice". Imam samo riječi hvale. Odlične obe. Prva možda nosi više smijeha, ali druga fura malo manje smijeha, krasnu poruku i parodiju na naše društvo. Preporučam obe.

I da...Kazalište nam itekako treba. Skupo je?! Je,da kao i je.... Ali ako kino košta 30kn gdje mi vrte film, dat ću rađe 60kn da vidim te ljude koji nešto tamo pred mojim nosom rade i naravno odlični su u tome.
Matea Jocić 23.10.2009 u 13:18:17 profil autora
odjavna špica filma traje par minuta. svi ti ljudi su teško radili na produkciji filma.
DanMrak 23.10.2009 u 15:25:27 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Ma stoji to. Samo sam htjela naglasiti da cijenim live art i da nije precjenjen. I da će moj izbor kino vs kazalište biti kazalište (što opet ne znači da ne idem u kino. Idem, ali rjeđe). That''s all.
nigerlaver 23.10.2009 u 18:22:21 profil autora
"kako misliš mene nema" odična predstava, preporučam pogledati u exitu.
DanMrak 19.11.2009 u 17:27:04 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
21. 11., subota je noć kazališta ako je nekome promaklo.

Evo programa, pa možda nađete nešto zanimljivo za sebe. Ja jesam.=)

http://www.noc-kazalista.com/index.php?option=com_content&view=article&i...



"just because you feel it doesnt mean it''''s there"
Kozmička Krava 19.11.2009 u 18:06:34 profil autora
idem i ja! (da, ja da) :)))
DanMrak 19.11.2009 u 18:11:02 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
E malo sam sad baš čitala program ...stignemo na dvije predstave...pa eto ako hoćeš odaberi nam prvu obzirom na vrijeme druge koja nam je prioritet jel ;)

To je to. U petak ćemo bit nekulturni, a u subotu kulturni =)



"just because you feel it doesnt mean it''''s there"
DanMrak 22.11.2009 u 03:42:58 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Bili smo malo kulturni i malo nekulturni. Solidno.

"Ovdje njegujemo dobre odnose" ...dobra!
DanMrak 27.01.2010 u 16:20:50 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Napokon sam odgledala "Kabuoje". Jedna riječ- genijalno! Većina je to gledala pa nema ni smisla objašnjavat kako i zašto. Vjerujem da je jasno samo po sebi.

On je na spoznaju da će tamo morati sjediti 3 sata i 10minuta u nevjerici teatralno ponavljao: "3 sata i 10minuta!??? Ja ne znam kaj mi moraju dati u tom vremenu da ne poželim u pola otić doma". Ja ga gledam i objašnjavam mu da je divljak, mrgud i dijete.
Predstava gotova. Velim: "O još si tu? Kaj nisi otišao gospodine 3satai10minuta?" Smije se. Velim: "Ajde reciiiii...". Kaže: "A da...super je. Mogo bi još 3 sata sjediti."
To je to. :)
morsky 27.01.2010 u 21:54:57 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
istinu zboriš.
DanMrak 13.11.2010 u 14:25:00 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
20.11. Noć kazališta

http://www.noc-kazalista.com/

Bacite okeco :)
lunaleea 22.10.2012 u 23:01:37 profil autora
Zadnje gledala : Ufuraj se i pukni! Super stvar! Da, treba poseban prostor za kazališne teme.
Sterilize stupid people!