Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4 5
 
matea 05.03.2006 u 04:37:11 profil autora
i jebote

kad u ljubljani skreneš u masarikovu onda vidiš velku tablu i piše orto bar. onak iznad neke zgrade.

.
pusa lurkerima
Hadzo 05.03.2006 u 11:23:44 profil autora
Bilo je do jaja. Preprejebeno! Da se mene pitalo, mogli smo i ranije ići natrag jer sam sad zombiran a imam hrpu posla za raditi (da, čak i fakin' nedjeljom!) ali sve u svemu super sam zadovoljan. Fotke su spremne, pa Trixy da ti ih doturim nekako da ih uploadiraš?
trixy 05.03.2006 u 11:50:08 profil autora
doturi.
dobro zbori matea. odlično smo se zabavljali.
bilo je slovenskih forumovaca, a bila je i goga!!!
stay tuned for photke...
zahvaljujući lolly i dip-u po dolasku u ljubljanu smo se propisno nahranili u romeu s quesadama i tortiljama (nakon montana sendviča u minibusu ;o) čokoladarnica je na žalost već u 7 bila zatvorena. o da, i to bi stalo. ne znam gdje, ali bi stalo...
orto bar je, slično kao i klub franceta prešerena, na nekoliko razina - bar dole, prostor za gig na katu. površinom nešto manji od kseta, ali prilično ugodan. i na katu ima bar s velikim metalnim propelerom (mislim da ga nitko nije fotkao - šteta). ono što me je oduševilo je to da ima hrpa konobara i na cugu se ne čeka više od minute. čak nas je jedan od njih dole kad smo stigli, a još se nismo ni stigli snaći hoćemo li sjesti i gdje ćemo stajati, pitao što ćemo piti. svaka čast! i ne može ih se fulati, svi su u crnom.
puno, puno hvala emilu na minibusu...
gargamel 05.03.2006 u 13:42:12 profil autora
bilo je super.
dju 05.03.2006 u 14:30:14 profil autora
darko, set lista?
matea 05.03.2006 u 14:46:37 profil autora
teško je to pitanje dju.
naime divovski kompjuteri su štekali i tako to.
još je nešto zanimljivo. uzeli smo čak dve listice. sad dolazi onaj zanimljivi dio. listice se razlikuju. na jednoj je čak u istom redu s b lucijom pisalo vjetar i na tom dijelu je crklo krompjuter. a i vremena je bilo premalo.

od novih gravitacija, zdenka i rupe. i poštar (šinec rmx)

općenito, nijedna me se nije previše dojmila. kako da to objasnim? bilo je bezveze, ali tako jebeno super.

.
pusa lurkerima
electro cute 05.03.2006 u 15:55:32 profil autora
jebiga, kad smo mi bili u orto baru, neki tip je plesao ples iz porculana na podu dok je svirao porculan. a neki pijani dječak je pomogao svirat klavijature na samom kraju "na putu prema dole". počeli su pred 15 ljudi, a završili pred 150.
al glavno da vam je bila dobra zajebancija.
damo 05.03.2006 u 16:42:23 profil autora
nama slovencima je bilo super.
možda se čak vidimo u NM :)
DanMrak 05.03.2006 u 16:50:56 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Bilo je........čudno. Slažem se s Mateom, da muzički nije bilo tako impresivno kao u Kset-u. Ali je nešto bilo tako prokleto dobro. Mislim nema potrebe uspoređivat jer mi je bilo predobro sve skupa. Od puta i druženja prije koncerta do samog koncerta i povratka (ok, na povrtaku je falilo vode pa skoro uvenuh!). I sad sam ogavno nezasitna i hoću još!!!! Puna mi je soba konfeta i konstantno od nekud ispadaju.

Veliko HVALA Emilu što nam je uopće omogućio da idemo. Hvala Lolly i Deepu na želji da me odfuraju doma i Vladi koji nas je na kraju ekšli dovezo doma .Hvala Andrei i Darku jer bez njih to nije to.:)

Nakon želja i pozdrava odoh usisavat konfete.
Hadzo 05.03.2006 u 17:23:43 profil autora
Pri povratku u stan nađoh još jednu bocu Jamnice u ruksaku za koju nisam ni znao da sam ju ponio. I ja žeđah na povratku, pas mater. Eto, to se događa kad vas godine sustignu...
lollipop 05.03.2006 u 18:17:49 profil autora
Hadžo je zakon :)

prvo jedno veliko HVALA Emilu koji nam je omugućio ovaj izletić.. bilo je malo plača kada među sendvićima nismo našli vegetarijanske (od nas 15, 4 nas je bilo vegetarijanaca i jedna fejkerica :) ), no tu nas je spasila Pavlova sister koja je nesebično podijelila jedan home made sendvič sa sejtanom sa ždroljom mnome (hvala!). tako nas je restač Romeo i ovoga puta vidio i bilo je prefino. tamo je uvijek fino, ali sada je bilo finije nego ikad.
da malo skratim priču, meni je koncert sve u svemu bio prava fešta. Prostor je bio ugodno popunjen, taman da smo imali fino mjesta kretati se i plesati iako sam iza sebe opet trpila neke tinejđere. Matea ima čudan dojam vjerojatno zbog svog raspoloženja, ista stvar koja je meni smanjila doživljaj u Ksetu. Tamo je muzički dio bio jači, ali meni je sve bilo 'nako. Ovdje mi je sve bilo strašno veselo. I susret sa slovenskim forumašima koje nismo vidjeli tamo od France Prešerna je doprinio iznimnom doživljaju. Žao mi je što nisu svirali tu novu koja se meni kao svidjela (kažu da se radi o Teroristima), a Foxtrot mi nije više bila album u malom nego prilično ravna pjesma. Iako, mogla bi ta pjesma dobro zvučati na albumu, kad ju se nabrije produkcijski, ovako, nije mi nešto. Kao da sam načula da Onaj kojeg nema neće na album? Meni bi to bila šteta, stvarno je snažna pjesma, evo još uvijek :)

Poslije koncerta 20minuta je bila baš dobra muzika, plesalo se, a onda je postalo dosadno i svi smo htjeli doma. Vlado nije mogao vjerovat s kakvim je on to penzionerima na put otišo :)
U Zagrebu nas je dočekao pokvaren auto (koji je taj dan bio na redovnom (skupom) servisu!) pa nas je Vlado još jednom spasio i tako sretno stigosmo kući (danke, danke!).
Fotke slijede, jedan od ovih dana.
Pozdrav Slovencima, bilo bi super da se vidimo u Novom Mestu! (ako uspijemo do tamo doći)
damo 05.03.2006 u 18:59:29 profil autora
evo nekoliko fotki od nas, slovenaca :)
nalaze se na adresi: Link

ako netko želi koju od fotki u HI-RES, može me kontaktirati via e-mail.

sadrzaj je izmijenio/la - damo u 05.03.2006 u 19:04:08
matea 05.03.2006 u 19:21:11 profil autora
ja imam točan dojam.
muz dio konc je bio bezveze, a mi smo se tako super zabavili. i bila je odlična atmosfera u publici.
pa je stoga konc bio super, samo ne i muz dio.

kradljivac perja ---> Link
...s tapirima

.
pusa lurkerima
trixy 05.03.2006 u 19:51:49 profil autora
pitanje za slovence:
je li f. prešern ili prešeren? meni se čino ovo drugo, iako svi spominju ovo prvo.
electro cute 05.03.2006 u 20:00:17 profil autora
vidim da su se neke slovenke opet napile... khm, khm ;)
damo 05.03.2006 u 22:19:48 profil autora
pravilno: dr. f. prešeren
tristan 05.03.2006 u 22:57:13 profil autora
: : : if you don''t go you don''t have a story . . .
kako sam saznao u ortu, da jako teško razumijete slovenski, pokušat ču napisat nešto in jor lenguidž

pa eto, meni je bilo suma sumarum super, samo mi je sve vrlo brzo išlo, možda je tome krivo i laško, ko zna

konfeti i perje bili su nešto novo za mene na koncertu i idu baš dobro u kontekst svega i svakoga...hihihi može se nači papiriča u najčudnijim djelovima tjela poslije

nakon velike avanture po snjegu na autoputu prema rogaškoj koji ni moj auto ne može sadržat primajte iz toplog stana jedan veeeeliki pozdrav svi forumaši, posebno d_m girl ;)
bilo vas je baš ljepo vidjet...opet...

možda čemo ič u novo mesto, tako da si ju sun

:o)
vlado 05.03.2006 u 23:11:02 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Trebalo bi mozda konfete od sjajnog papira narezat?
matea 05.03.2006 u 23:14:04 profil autora
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! !! ! !! !!!! !
Link

neću ti se ispričat. šta me briga. ispričaj se ti meni.


.
pusa lurkerima, ali ne i tebi
matea 05.03.2006 u 23:15:05 profil autora
pa nek se selo okrene na peti.
DanMrak 05.03.2006 u 23:23:13 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Eto ja sam sva smotana još pa sam tako u željama i pozdravima zaboravila spomenuti (sram me bilo!) super ekipu iz Slovenije- posebno Tristana koji se svim snagama trudio pričati da ga razumijem i to mu je jako dobro išlo.;-))) I ja se nadam da se uskoro vidimo. No kako mi se za sada čini koliko god bih htjela u Novo Mesto ne vidim način- hm....jedino sanjkama.
electro cute 05.03.2006 u 23:29:11 profil autora
ajoj, baš je slatki dečko. darko, razbij ga! ;)
tristan 06.03.2006 u 00:00:47 profil autora
: : : if you don''t go you don''t have a story . . .
love you too, ec
darko 06.03.2006 u 00:11:33 profil autora
ljubljana je lijepa.
slovenija nije mala.
gig je bio blje.
raspoloženje dobro.
gravitaciju je jebalo vibriranje bubnjeva.
sve je bilo pretiho.
isto tako povremena mikrofonija, ali posto je sve bilo pretiho, nije se previse osjetila.
nisam baš nešto doživio koncert.
ali bilo je jaaaaaako zabavno.
kad je sve otišlo u kurac počeo je raspashow.
a i daddyijevi živci su očvrsnuli.
dan mrak je bio lijep.
i onaj klavir na pocetku i kraju narka je bas kewl.
emil je bog.
čekamo slike.
sadrzaj je izmijenio/la - darko u 06.03.2006 u 00:15:28
trixy 06.03.2006 u 09:20:31 profil autora
kočekadočeka

Link

imidžšek je za*ebo (naravno) sliku cveteka sa šinecom. to je ona bez thumbnaila. kad se klikne na nju, malo je manje s*ebana (samo darko i š, bez mateje - nadam se da ću ovo preživjeti), ali kad se klikne na See Full Size Image sve je ok.

enjoj. the silence. coca-cola...
dado 06.03.2006 u 13:14:35 profil autora
ljubljana je bila doživljaj.. koncert je bio vrhunac doživljaja.. u nedjelju je bila mečava..

pavle 06.03.2006 u 17:29:23 profil autora
uzmeš loptu, ispustiš joj dušu, do kraja da se vanjština smežura. kada je potpuno prazna, započinje šutanje. tu više nije pitanje stanja lopte nego ekipe. tko je spreman ufurati se u igru, unatoč svijesti da je prije tjedan dana bilo genijalno kada je lopta bila zaista okrugla?
imamo mogućnost propustiti priliku, zauzeti svoje pozicije po marginama, ili se jednostavno prepustiti. i tu je, čini mi se, ono nešto odlično što se dogodilo u ljubljani. igrali smo se i već nakon nekoliko udaraca na gol, u potpunosti zaboravili kako izgleda lopta.
u dobroj zajebanciji, u obiteljskoj atmosferi, među ekipom iz minibusa...

isplatilo se otići u ljubljanu.

hvala ti emile!

tristan 06.03.2006 u 19:59:46 profil autora
: : : if you don''t go you don''t have a story . . .
fali mi koja karta da bi mogao razumijet, šta se desilo među forumašima u lj...
bila je neka napetost u zraku, a ne znam ili pozitivna ili negativna...i sad kad čitam ove komentare ovdje moram priznat da mi nije 100% jasno ili vam je bilo s/m/l/xl/xxl dobro ili slabo

enlighten me!
trixy 06.03.2006 u 20:06:29 profil autora
bilo je fenomenalno!
DanMrak 06.03.2006 u 20:09:08 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Kaj!?? Napetost....o Bože....pa otkud to? Mislim, ja nisam udahnula niti jednu molekulu kisika iz napetog zraka...;-)

Bilo je super!