Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 ... 2 3 4 5 6 ... 8
 
trixy 19.03.2008 u 09:22:53 profil autora
ovo će biti fenomenalno!!!
i stranice su zakon.
rosita 29.04.2008 u 21:39:04 profil autora
horton! totalno sladak, mrak :)))
DanMrak 29.04.2008 u 23:35:00 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Isssssss....preduhitrila si me s ovim postom. Daklem danas sam na putu do nsb-a završila u kinu. 4 posljepodne, utorak....Horton???? Možeeee. Baš je bilo super. Raskravljena prek 7 sjedala. Možeš se smijati i kad nije smiješno. Publika...osim nas sedmero djece, jedna baka i 2 mame (nisu svi isti čopor). Ah,da...crtić....fino, fine. Sve je bolje od učenja afterall. :)))) Jedino što me malo nerviše je što sad baš sve crtiće sinkroniziraju na hrvatski, a i slabo se prikazuju u večernjim terminima. Dajte pipl pa nisu samo deca deca.:)
gogolj 05.07.2008 u 15:52:37 profil autora
uuuuuuuuuuuuuu

Link
zomri 05.07.2008 u 19:14:17 profil autora
coen brothers gone guy ritchie in a good way...

uuuuuuuuuuuu jedva čekam
matea 06.07.2008 u 01:00:59 profil autora
ne znam zbog koga da se više veselim... clooneya, mcdormand ili malkovicha. vjerojatno clooney

gogolj 06.07.2008 u 09:39:49 profil autora
ja zbog pitta :)
matea 06.07.2008 u 12:35:39 profil autora
a on ima /smiješnu/ ulogu. to mi je blj
gogolj 01.11.2008 u 14:53:08 profil autora
malo sam išao vidjeti što nam dolazi
ili možda i ne dolazi u naša kina...uglavnom:

mendesa moram ići gledat, obavezno Link

novi film spikea leeja je interesantan Link

danny boyle- slumdog millionaire...čini se da bi mogao biti jedan lijep filmić Link

ima tu još dosta toga...fincher i pitt ponovo skupa, pa wrestler darrena aronfskog i još hrpa njih
koji bi htjeli oscara... eto, ima toga dosta :)
sadrzaj je izmijenio/la - gogolj u 01.11.2008 u 14:53:37
darko 10.01.2009 u 16:11:58 profil autora
uz ove nabrojane od druga gogolja, još barem 6-7 sjajnih filmova nam dolazi u kina u sljedećih nekoliko mjeseci.

kronološki, kako dolaze kod nas u kina:

RocknRolla (Guy Ritchie, 22.1.)
Revolutionary Road (Sam Mendes, 22.1.)
Doubt (J.P. Shanley, 29.1.)
The Curious Case of Benjamin Button (D. Fincher, 5.2.)
Changeling (Clint Eastwood, 5.2.)
The Wrestler (Darren Aronofsky, 19.2.)
Gran Torino (Clint Eastwood, 26.2.)
Frost/Nixon (Ron Howard, 26.2.)
Slumdog Millionaire (Danny Boyle, 12.3.)
Watchmen (Zack Snyder, 19.3.)

Uz ovih 10, koji su već najavljeni od strane domaćih
kinodistributera, tu su još 2 filma koja nemaju datume.

Milk (G. Van Sant) - zbog pederske tematike dobit će datum tek kad pokupi nominaciju za Oscara za najbolji film (slično je bilo i s Brokeback Mountain pred par godina).

The Reader (Stephen Daldry) - ovaj čovjek je pred 7 godina snimio "Sate", a pred 9 "Billy Eliota". Ovo mu je tek 3. film i priča se da bi opet mogao bit dobar.

12 potencijalno sjajnih filmova u sljedeća 2 mjeseca. kao u zadnje 2 godine zajedno.
gogolj 11.01.2009 u 13:46:22 profil autora
evo darko ja bi još ovaj istaknuo:
bryan singer(privedite osmunjičene) - valkyrie (tom cruise u ulozi atentatora na hitlera)

Link
zomri 11.01.2009 u 18:24:04 profil autora
pogledao benjamina buttona iz dva puta. odličan film, epski, samim tim što sam pogledao nešto dužine od skoro tri sata do kraja govori dovoljno o njemu. izvrsno, izvrsno, izvrsno.

slumdog millionaire imam na hardu, čitam da je pokupio sve žive nagrade a i na forumima ga unisono fali raja tako da mora da je dobar i da se isplati pogledati.

mendesa neću gledat, ne leži mi taj čovek nikako. što bi rekli englezi nije to moja porcija ćevapa. jedini dobar film koji je snimio je dobar zahvaljujući alanu ballu.

rocknrolla ne vjerujem da je čemu. čak je i trailer loš, mogu mislit kakav je tek film. not buyin'.
gogolj 11.01.2009 u 18:30:05 profil autora
mendesa neću gledat, ne leži mi taj čovek nikako. što bi rekli englezi nije to moja porcija ćevapa. jedini dobar film koji je snimio je dobar zahvaljujući alanu ballu.


opet ti zomri ;)

pa pogledaj, šta te košta...garant je dobar film :)))
sadrzaj je izmijenio/la - gogolj u 11.01.2009 u 18:30:24
darko 11.01.2009 u 18:41:27 profil autora
ja sve fino strpljivo cekam da dodje na kino platna. a tek ako nesto ne dodje, onda divx... veci mi je gust otic u kino.

od svih navedenih filmova, jedino od watchmena nemam nikakva ocekivanja... dok sam citao strip, svako malo sam se pitao "pa kako to oni misle na film? nema sanse..."

vjerujem da ce vizualno bit dobar, tim vise sto je gibbons radio sa snyderom na filmu... al' opet...
vidicemo.
sadrzaj je izmijenio/la - darko u 11.01.2009 u 18:45:01
zomri 11.01.2009 u 20:33:43 profil autora
@gogolj: pogledaću čisto reda radi, ko što pogledam i svaki od wes andersona iako tu njegovu estetiku ne kupujem poslije royal tennenbaumsa. doduše, od mendesa nisam gledo sve - jarhead, nije se stiglo jebajiga.

preporuka da pogledaš ballove serije koje su više na tragu američke ljepote (hrv. vrtloga života) nego ijedan mendesov film. true blood, njegova nova serija dere guzove. o six feet under da i ne pričam.

zaboravih i da imam i wrestlera na disku pa će se i to pogledat u dogledno vrijeme...
matea 11.01.2009 u 21:16:55 profil autora
trailer za revolutionary road je lud. samo na racun toga se treba gledat. i prekrasne fotografije.

true blood je bezveze. dosta s vampirima više.

cruise me ne zanima uopće.

milk je dobar film. zgodni dečki i sean penn najveći frajer ikada.

doubt je sigurno najbolji film. ne mogu dočekat da ga vidim :D ne znam može li bolje od hoffmana i meryl u istom filmu. i još se ovaj pulitzer super oblači tako da mora da je dobar film napravio haha

još me zanima onaj neki s kristen scott thomas, na račun toga da mi je zgodna. i osim što je zgodna, nominirana je za najbolju glumicu za zlatni globus pa valjda onda nije film neko govno.

gogolj 11.01.2009 u 21:55:19 profil autora
ne zanima ni mene matea cruise tolko...singer je taj koji me zanima. a cruise bolesnik, jebote, ni kod njega nikad ne znaš, možda iznenadi.

inače, ja pogledao sideways i meni dosta filma za narednih par miseci. najprije mi je film bio odličan, a nakon par dana zaključio sam da je genijalan i film i giamatti.

nove coene nisam išao gledat jer sam bio prezauzet i sad ga više nema u kinima, morat ću to na divxu a to ne volim. kaže matea da je super. na repertoaru je, must see movie.

zomri, preporuka uzeta u obzir. allan ball dakle :)
zomri 11.01.2009 u 22:31:45 profil autora
"true blood je bezveze. dosta s vampirima više."

ccc... matejic, tek je počelo a ti bi da stane. pa nemoj tako, apel! a vampire weekend? šta njima fali :)))
matea 11.01.2009 u 22:54:06 profil autora
dobrost im fali
darko 11.01.2009 u 23:00:23 profil autora
jel još kome chris nolan baca malo na zomrija?

chris --> Link
sadrzaj je izmijenio/la - darko u 11.01.2009 u 23:04:45
zomri 12.01.2009 u 00:47:13 profil autora
@matea: a ja se mogao zakleti da se ložiš na njih. totalno su mateasti. kad smo već kod vampira svidŽaju li ti se barem born ruffians?
matea 12.01.2009 u 00:58:58 profil autora
ovaj vikend sam slušala cijelih dva puta. kaj će mi to? a ove nisam. ime im zvuči indie, a to je dosadno jel
johnnykola 12.01.2009 u 08:14:13 profil autora
sta je bilo!? reci!
slumdog millionaire - prejednostavno pitanje
za 20 milijuna rupija.:) nelos, ali vec vidjeno.

benjamin - betton!:) plak'o k'o
godina i zapito se zasto prolazi bas sve.:(

i meni je super trailer za road.

zomric, ovo na imdb-u sto procitah za blood
dovoljno mi da recem da je odron.:p

mozda se kome svidi into the wild.
mada, realno, nije bas razaranje.
bio je momenta kad cica hoce posvojit
supertrampa kad zamalo pustih suzicu.
valjda stio da mu mece.:p

budem gledo sideways, milk, a i ovaj clintov.

fala vami!
:)

zomric, isti si bradati nolan i ljubim te!:*
zomri 12.01.2009 u 11:51:51 profil autora
šta pročita na imdb-u svega ti? ako si i pročitao nešto loše, taj neko nema pojma! *ja* kad ti kažem.
johnnykola 12.01.2009 u 11:57:09 profil autora
sta je bilo!? reci!
(: ma ne mogu to nesto vampiri tamo-vamo.
istina, treba pogledati pa donijeti sud.
bez daljnjeg.
matea 12.01.2009 u 12:03:54 profil autora
into the wild je super.

ja sam gledala cijele dvije epizode true blood tako da imam pokriće :D

e da, skinite si justice - a cross the universe... preludo
zomri 12.01.2009 u 12:08:22 profil autora
šteta, da si barem pet pogledala pa da onda doneseš sud. pilot je loš, kad je tek izašao reko sam koje sranje, ovaj ball je zakurac. a onda sam joj dao drugu šansu i ... zavolio ju!
na svijetu mislim da nema čovjeka koji više ne podnosi fantasy, vampire, naučno-znanstvena (p.i.) sranja od mene, pa ako sam ja mogao svariti možete vala i vi.
matea 12.01.2009 u 12:13:05 profil autora
prekini me nagovarat :D
zomri 12.01.2009 u 12:26:30 profil autora
ali fakat je tako :)

isto ko i sa americkim office-om, gledaš prvu sezonu, misliš koje sranje, a još nisi prihvatio likove jer si prije gledao britansku verziju i sve upoređuješ s njom. onda već u drugoj sezoni prihvatiš likove i seriju kao nešto novo i skontaš da ima tako dobrih izvala da se nekad valjaš po podu - doslovno!

jeste floskula i sve, ali neke stvari stvarno zahtijevaju vrijeme da legnu kako treba.
johnnykola 12.01.2009 u 12:33:50 profil autora
sta je bilo!? reci!
sjecam se kako je po americkom
psovo zomric. tak da ovo ima osnova.
ne moze ni s glazbom sve na
prvo slusanje.