Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
matea 09.12.2005 u 12:57:23 profil autora izmijeni

predivne vukojebine


let 3, jučer u sesvetama - san antonio (!).. uz očekivanja da je to jebeno selo uz pripadajući mentalitet, al ono uvijek ostaneš iznaneđen u šoku.
san antonio je mjesto u kojem se pušta ista muzika svaki dan (valjda, nije da sam tamo svaki dan!), al ne mislim kao ista vrsta nego onak 15 istih pjesama jel.. (passenger???, ono neš kaj ide ‘she cried more, more, more’, neš od nirvane, neš od rhcp, neki black sabbath i tako to) e sad ja ne znam ta imena jer mi je to bljuv kme knje. tamo dolaze valjda cijele sesvete, jedan osječanin, jedna teta iz opatije, mali seljan iz vrbovca i jedan purger koji ste pita što mu je ovo sve trebalo. rulja je totalna rockerija i razvaljuje se na one iste pjesme valjda svaku noć kad tamo izađe.
naravno da je koncert besplatan tako da se fino može vidjeti kakva je to rulja koja tamo zalazti.

15-tak minuta prije svirke dj je napravio presjek domaće scene 90-tih.. čekali smo ‘svaku noć sam pijan’…ali štani. stage je tako velik da se bubanj nalazi 40 cm od samog ruba, mikrofon je u publici, isto kao i jedan monitor koji se tijekom giga prevnuo (!!). drugi monitor se tokom vremena izštekao tako da..
svi imaju duge kose tak da mogu hadbangat i doveli su svoje cure tak da vide kak znaju sve tekstovi i koji su oni frajeri, jel
.
.
.

top 5 momenata

5. usred neke tišine u nekoj pjesmi neki tip se zdere ’daj meni’ misleći na mikrofon
4. završio bend i saće na bis (imaju planiranih nekih 6 pjesama još na bisu).. i odu tako oni u svoj kutak, a publika štani, nula..umrlo.. i tako tišina bla bla pa je onda dj kao neš na mikrofon dajte malo pa su dali malo
3. konobar s punom tacnom pivi i čega se probija kroz gužvu u prvim redovima, al malo ga to jebe pa ode fino preko stagea i tako nekoliko puta
2. neka cura (15 godina i pijana) se polupopela stage (znači jednom nogom, jel) kod gitariste s naušnicama i pokazalu mu svoje sise tak da je onak otvorila svoju dekoltiranu majicu i sve to dok je frendica fotografirala
1. ista cura, al malo kasnije se ovaj put skroz popela na stage za vrijeme svirke naravno!!!! i došla do prlje kao da će se slikat s njim.. i frendica ih je naravno fotografirala.. za dvije minute naravno da se i druga frendica popela da se slika


al inače let 3 su bili super i bla bla super su oni i sviraju super i super je muzika
.
.
.

daddy: "ja sam prvenstveno tata"
pusa lurkerima
sadrzaj je izmijenio/la - matea u 09.12.2005 u 12:59:02

18.05.2024 u 09:10:43
 
oblikovanje:
sadržaj: