Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
> Knjige > crš
 
electro cute 09.12.2005 u 02:32:44 profil autora
evo počinje počinje crš, naš najveći strip festival. pa se vidimo tamo.
al nisam zato otvorio ovu temu. pazi sad, ludi makarani (da ne bi ispalo da se samo sranja događaju u tom gradu i to ljudima koji su povezani s forumašima. drž se slowpulse...) organiziraju strip festival. i kog dovode?! hermanna! e, al najluđa fora je da je gdin hermann posebno nacrtao jednu strip tablu za festival. i to koga?! jeremiah i kurdy stoje ispred crkve fra andrije kačića miošića i u rukama drže hrvatsku zastavu. frendova majka radi u knjižari di je tabla izložena (vlado, ključna riječ je anđelko), i kaže kako se ona baš ne razumije u strip i ta sranja, al nekim ljudima je trebalo davat apaurine kad su to vidili, ne bi li se malko smirili od uzbuđenja. heh.
markos 09.12.2005 u 10:03:52 profil autora
Festival u Makarskoj ce biti sjajan! Kako su glavni organizatori moji prijatelji i kolege urednici iz Libellusa, znam da ce to biti vrhunski organizirano. A Herman se zaista pokazao kao izuzetno galantan i srdacan gospodin, plakat koji je nacrtao je zaista vrhunksa ekskluziva! Kjut, oš' doć? Eh, da, vidimo se na CRŠu!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
vlado 09.12.2005 u 11:33:46 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Veceras svira Septica u SC-u, standovi se otvaraju u 16h...
Cim pokupim kataloge u tiskari, vidimo se.
electro cute 09.12.2005 u 11:39:46 profil autora
ja sam u 16h tamo. sumnjam za makarsku, faks me jebe. možda.
markos 09.12.2005 u 14:03:41 profil autora
Vidimo se (čim pokupim Ken parkere, Klaru i Martija u tiskari)! Ili, tocnije receno, ako pokupim:-(((

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
electro cute 09.12.2005 u 23:24:53 profil autora
hvala vladimire.