Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 ... 5 6 7 8
 
matea 19.12.2005 u 23:58:05 profil autora
mene još zanima da li si dobio duplo?

.
pusa lurkerima
electro cute 20.12.2005 u 00:01:24 profil autora
sumnjam. jer razbili su tu automat u kom se može kupit duplo. ne vjerujem da ga ima za kupit bilo di drugdi. ja nisam vidio. možda zato jer su mi danas ispale oči.
matea 20.12.2005 u 00:03:14 profil autora
a ko je tebe šta pitao, djubre posrano

.
pusa lurkerima
electro cute 20.12.2005 u 00:04:41 profil autora
nisam ja djubre, ti si. moraš mi nać orginalni nadimak.
matea 20.12.2005 u 00:06:36 profil autora
već ga imaš.
hrc.


.
pusa lurkerima
ETernal 20.12.2005 u 14:45:50 profil autora
matea, nisam. steta.

star je forum, sad vam je najmladji clan punoljetan.

ja bi kjuta zvao brad. [bred]

sadrzaj je izmijenio/la - ETernal u 20.12.2005 u 14:46:44
matea 24.12.2005 u 15:03:55 profil autora
monitor

PIPSCHIPS&VIDEOCLIPS: 'DOKUMENT'
(Menart; 2005.)
Bill Gates kriv je što se pojam dokument danas shvaća olako. U vremenu kada se ljudi sastaju i rastaju preko SMS-a, dokument je svaki tekst u wordu i nepovratno je izgubljena nekadašnja grandioznost. Nekada je dokument imao veliku službenu težinu, izazivao je strahopoštovanje i naši preci su papir tog naziva brižno čuvali. Danas se čak i povijest falsificira, a ni zakoni nemaju bog zna kakvu vrijednost. Naslovljeno 'Dokument', novo izdanje zagrebačke skupine PipsChips&VideoClips zapis je o jednom radijskom gostovanju i ne treba ni očekivati ništa više. Na ovom zapisu ljubav nije pizdila, eutaniziran je kralj Zapruđa i Utrina i r'n'r zvijezda, nogomet je korišten isključivo u pop svrhe, a cjelokupna karijera ovog benda ovdje nije glavna tema, ma kako god da se ovaj album zvao.

Prije nekoliko godina Pipsi su u KSET-u namjeravali snimiti live album. Sve je bilo uvježbano i isplanirano do posljednjeg detalja, no sve je i neslavno propalo. Nekoliko godina kasnije live zapis stvorio se, kažu, sam od sebe, no davno sam prestala vjerovati da je išta u vezi ovog benda slučajno. Od odabira pjesma do aranžmana sve je brižno odrađeno i odabrano, pa mi se čini da je jedino slučajno u cijeloj priči što je sve ovako dobro ispalo. Ogromna doza dramatičnosti i zastrašujuća uvježbanost ovdje su maksimalno izraženi, a o izboru pjesama mogli bismo raspravljati unedogled jer kada se autor odrekne svoje najveće pjesme rasprave znaju biti zanimljive.

Ovo je bend koji je prezirao stvari i pojave koje je prvotno glorificirao, bilo da se radi o 'Dinamo ja volim', Porinu ili rock'n'rollu. Stoga je izbor pjesama na ovom nosaču zvuka napravljen u cilju dokazivanja iskrenog pop usmjerenja. Pipsi su jedan od rijetkih iole poznatih hrvatskih bendova koji doživljavaju promjena i trendova u svjetskom glazbenom loncu srednje struje te je svaka pjesma na 'Dokumentu' u skladu s time konceptualno transformirana. Dubravko zna da hrvatski jezik i kultura neće pokoriti svijet te su svakim albumom, svakim nastupom, svakom novom pjesmom sve uvjerljiviji u nastojanju da postoje u domeni moderne muzike. O Dubravku su mišljenja uvijek bila ekstremna, no nikada mu se nije moglo poreći da se trudi. Tako je i sveprisutna nadogradnja prvotnih struktura dok atmosferu definira ljepota melodija i standardna interpretacija.

Dokument će nekog novog klinca jako malo naučiti o povijesti ovog benda, ali će mu nešto reći o sadašnjosti pop muzike. Kada stavim na vagu prošlost i sadašnjost, biram budućnost. Znam da je daleko zemlja Hrvatska, ali možda se pokaže da su baš Pipsi bend s dovoljno snage za to, sa ili bez struje!

Ivana Markov

.
pusa lurkerima
daddy 24.12.2005 u 19:48:31 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
jebote!
ETernal 25.12.2005 u 02:30:07 profil autora
a trudis se, jebiga...

hehehe hijo
johnnykola 25.12.2005 u 15:36:00 profil autora
sta je bilo!? reci!
evo danas, na bozic batu, preslusah dokument.
mogu slobodno napisati da se svi, koji su govorili
za daddy da ne zna pjevati, mogu napusiti kurcine.
oak 3 25.12.2005 u 19:58:09 profil autora
to je jedna fina kalkulirana ploca, da parafraziram olivera mandica, dodje mi da vrisnem necije ime

ljudi, mladen delic, ma jel' to moguce?!

i tako jasuci na kalkulaciji kalkulacije gdje su jedino kulaci i vuci konstanta, priblizavamo se kraju ove godine, gdje ce, pisat ce djeca, ostati upamceno, da je izdan dokument izstekani session, koji je bytheway snimljen u prosloj godini, te nisam siguran da moze konkurirati za album ove godine, a za album prosle mu je malo prekasno

toliko na krivom postu o argumentaciji za arcade fire koji je sigurno izvrstan album, ma u kojoj godini ga pikali

moji favoriti;
hard fi - stars on cctv
arcade fire - funeral
mercury rev - the secret migration
bloc party - silent alarm
arab strap - the last romance
lcd soundsystem
hopewell& the birds of appetite
eečs - blinking lights
stephen malkmus - fate the truth
beck - guero
doves - some cities

jos nisam uspio poslusati svenarodne favorite;
antony and the johnsons - i am a bird now
sufjan stevens - come on feel the illinoise
super furry animals - love kraft
elbow - leaders of the free world
sigur ros - taak

bilo je jos uzbudljive glazbe, ali ovo imam i ceka na preslusavanje, nikad dosta vremena, u zivo uz dogadjaj godine na sarajevo film festivalu, naj koncerti su uvjerljivo bili mercury rev u shepard bush empire i hard fi u london astoria

svima na forumu sretan bozic i sve najbolje u 2006 godini

krajem prvog mjeseca, pocetkom drugog bit ce koncert u ljubljani, orto club

pocinju i ozbiljne pripreme za london, the spitz. ne zaboravite 21.4. je datum


tvoj kaput je iznutra uvijek slan

oak 3 25.12.2005 u 20:52:58 profil autora
proradio sajt jutarnjeg, pa o cemu je vec pisano kopipejstam:


3. PIPS, CHIPS & VIDEOCLIPS (Dokument)


Unplugged album Pipsa objavljen je gotovo slučajno, kao plod sessiona za slovensku radijsku emisiju Ištekani.


Dokument je svirački odrađen precizno i s guštom, no Pipsima neće donijeti plodove koje su Live in ZeKaeM i Unpljugd donijeli Valjku i Psihomodu jer unplugged albumi to ni u svijetu više ne čine.
matea 25.12.2005 u 23:05:09 profil autora
takk


.
pusa lurkerima
oak 3 30.12.2005 u 10:57:04 profil autora
Tamara VISKOVIĆ: GLAZBA
28. prosinca, 2005.
GLAZBA 2005.: DVANAEST DOMAĆIH ALBUMA, OD ZBILJA DOBRIH DO ZBILJA LOŠIH

SUBVERZIJE U PRAZNO

Više od polovice albuma barata nekom vrstom nostalgije, više od polovice pritom računa na ironijski odmak i provokativni učinak. Za više od polovice njih upravo je nevješto baratanje ironijom i provokacijom kobno. U vremenu u kojem članovi državotvornih stranaka pokazuju svoju "otkačenost" šetajući okolo u majici sa crvenom zvijezdom, a Crkva nariče nad kapitalističkim materijalizmom, čovjek se mora više potruditi oko svoje ironije, bila ona uperena prema narodnjacima, seksizmu, medijima ili YU-mitologiji. U protivnom, ona više potvrđuje sistem nego što ga potkopava

Uobičajena novinska forma "Izdanja koja su obilježila godinu" i "Najbolji albumi godine" imaju jedan ozbiljan problem. Naime, izdanja koja su obilježila godinu rijetko su među najboljima te godine. Dapače, rijetko su uopće dobra. Ona najkvalitetnija, međutim, malo govore o stanju u kojem se scena nalazi. Ona se prije dogode usprkos tome stanju, nego kao njegova posljedica. Zato je, možda, najrealnije govoriti u terminima ugodnih i neugodnih iznenađenja. To je, naime, legitiman način da se spomene i dobro i loše, a da se, koliko je moguće, preskoče svježe ekshumirano Bijelo Dugme, Massimo s kolekcijom surovo izmrcvarenih evergrina, Prljavo kazalište, Parni valjak i ostali favoriti pivske industrije.

Iznenađenje na tom polju (teoretski je sve moguće), bi moglo biti samo ugodno. Neugodno, naime, pretpostavlja izvjesna očekivanja. Zato ovih 12 albuma, od zbilja dobrih do zbilja loših, imaju barem jednu načelnu prednost prema onima koji nisu spomenuti – nismo ih niti dočekali ni ispratili s letargijom.

Više se od polovice njih hotimično, makar s nejednakim uspjehom, dotiče iz rokerske perspektive trivijalnih žanrova (folka, zabavnjaka, šansone...). Više od polovice barata nekom vrstom nostalgije. Više od polovice pri tom računa na ironijski odmak i provokativni učinak. Za više od polovice njih upravo je nevješto baratanje ironijom i provokacijom kobno. Malo je onih koji prepoznaju pozicije na kojima postoji tenzija koja može proizvesti subverziju. Većina ih se u svojoj ironiji drži općih mjesta koja je tržište već ionako vrijednosno sasvim relativiziralo. U vremenu u kojem članovi državotvornih stranaka pokazuju svoju "otkačenost" šetajući okolo u majici sa crvenom zvijezdom, a Crkva nariče nad kapitalističkim materijalizmom, čovjek se mora više potruditi oko svoje ironije, bila ona uperena prema narodnjacima, seksizmu, medijima, i Yu-mitologiji. U protivnom, ona više potvrđuje sistem nego što ga potkopava.

1. SASVIM UGODNA IZNENAĐENJA:

LEUT MAGNETIK, "LEUT MAGNETIK" (AQUARIUS)


To je splitski bend koji se pojavio u svojedobnom naletu dalmatinskog hip-hopa.

Zvuči kao electro-clash odsviran od full size živog benda. Kao Daft Punk u izvedbi revijskog orkestra HRT-a, ili Revijski orkestar HRT-a u izvedbi Mogwaia… Kao album kojeg se može slušati od početka do kraja i opet ako treba.

Valja zato jer je guliverski korak naprijed na svim poljima – od kompozicije, preko svirke do generalnog poimanja pop-muzike.

Ne valja jer je revival synth-popa na globalnoj sceni već odradio skoro sve što se odraditi dalo.

Omjer između valja i ne valja – 9:1

SVADBAS, "LA LA" (DOP RECORDS/ MENART)


To je grupa koja evo ima već treći dobar album zaredom, ali je tek ove godine, zahvaljujući hitu "Trebleb
electro cute 30.12.2005 u 16:32:24 profil autora
jebo majku, kako je ta tamara meni draga.
arhimed 30.12.2005 u 19:15:55 profil autora
@ oak - hvala na viskovićkinoj retrospektivi!

@ cute - lijepo sam jednom rekao da bismo trebali osnovat t.v. fan klub ;-)
electro cute 30.12.2005 u 19:55:17 profil autora
a skoro. :)

sadrzaj je izmijenio/la - electro cute u 30.12.2005 u 19:55:54
oak 3 01.01.2006 u 09:27:18 profil autora
prvi post u 2006.

IZŠTEKANI
Radijska oddaja IZŠTEKANI znova na ploščah
05.12.2005

V parafrazi naslova slovenskega filmskega omnibusa bi lahko šli še dlje in
naslov zapisali kot >Trije prispevki k izštekani diskografiji<. V teh dneh namreč na svitlo prihajajo kar trije nosilci zvoka, na katerih najdete posnetke, zabeležene v kultni oddaji IZŠTEKANI na Radiu Slovenija.

>Zimzelene melodije< je naslov druge plošče TAMBURAŠKEGA ORKESTRA CIRKOVCE. Na njej poleg priredb popevkarskih klasik, Beatlov in Iva Robića najdete tudi dve pesmi štajerskih pankerjev CENTER ZA DEHUMANIZACIJO. Aja?!? Ja. Tamburaši so bili aprila 2003 gostje na izštekanem nastopu CZD in skupaj so odigrali štiri nadvse presenetljive kose muzike. Ves nastop je pred slabima dvema letoma že izšel na plošči CZD >Gverilci brez mej<, zdaj pa so se dva posnetka iz oddaje odločili na ploščo uvrstiti tudi Cirkovčani. Na predstavitvenem koncertu 26. novembra so znova združili moči in CZD, pankrokerji, ki so neštetokrat nastopili v Berlinu, Kolnu, Hannovru, Bremnu, Karlsruheju, Munchnu, Amsterdamu, na Dunaju, v Vidmu, Zagrebu, Sarajevu in drugod po Evropi - so imeli, kot so zapisali, >enega največjih koncertov v karieri v Cirkovcah na Dravskem polju.< Skupnih nastopov si lahko obetamo tudi v prihodnje! www.tamburasi-cirkovce.info

18. februarja letos so v Izštekanih gostovali OLIVIJA. Nastop je poleg takrat čisto svežega, le dobrih 24 ur starega, kasneje pa nagrajenega šansona >Brez sramu in brez strahu< navrgel tudi instrumental >Pacheka buda (Tihi buda)< in spremenjeno izvedbo zadetka >Kadar sva sama<. Vsi našteti bodo skupaj z nekaterimi remiksi izšli na mini albumu >Brez sramu in brez strahu<. Ta je, kot je v spremni besedi zapisal gonilni v bendu Gal Gjurin, >dopolnilo albuma Med moškim in žensko, hkrati pa označuje konec določenega obdobja in začetek novega. V preteklem letu se je Oliviji in vsem nam, članom, zgodilo marsikaj...<
www.olivija.org

In še glavni adut: nova plošča, ki prinaša posnetek celotnega izštekanega nastopa. Izdali so jo zagrebški rokerji PIPS CHIPS & VIDEOCLIPS. Rokerji, ki
že dolgo presegajo to oznako. Za oddajo so se povsem pravoverno izštekali in
odgodli repertoar, v katerem so sicer prevladovale skladbe z zadnjih dveh umirjenih albumov >Bog< in >Drveće i rijeke<, a tudi tiste iz zgodnejšega obdobja niso manjkale. >Dokument - izštekani session 17.12.2004<, ki ga je izdala matična založba benda Menart, prinaša enajst pretanjenih prepletanj akustičnih kitar, harmonike in klavirja. Unplugged v najboljšem pomenu besede! www.pipschipsvideoclips.com

Ponosni na vse tri ploščke Izštekani korakajo v novo leto strumno kot že
dolgo ne! Ujemite korak z njimi :)

Avtor fotografij je Alan Orlič Belšak, ogledate si jih lahko tudi na
http://slo-foto.portal.si.


tvoj kaput je iznutra uvijek slan
oak 3 05.01.2006 u 22:27:04 profil autora
29.12.2005 16:39

GLAZBENA 2005. Od undergrounda do vrhova top lista
Ambiciozni debitanti i vitalni povratnici
Autor Denis LESKOVAR

Chris Martin, Coldplay



Godinu na odlasku površniji će slušatelji pamtiti po Madonninu ponovnom uzletu na vrhove top lista, globalnom happeningu Live 8, uraganu Katrina koji je potopio New Orleans zajedno s tamošnjom glazbenom scenom, sudskoj trakavici Michaela Jacksona ili po tome što je Elton John uplovio u bračne vode.
SREDNJOSTRUJAŠKI TRIJUMF
U striktno glazbenom smislu mnogi će ovu godinu proglasiti ne osobito uzbudljivom. Na području srednje struje, Coldplay bend do jučer otpisivan kao drugorazredna kopija Jeffa Buckleya ili ultralight verzija Radioheada trijumfirao je na svim frontovima, i to prosječnim albumom "X & Y". Sve su oči bile uprte i u Robbieja Williamsa koji je svoje navijače (a možda i sponzore) zbunio izdanjem "Intensive Care", no umjesto njega u fokus je uskočio James Blunt s bestselerom "Back To Bedlam" i superhitom "Youre Beautiful"; u Robbiejevu slučaju, Amerika je opet ostala ravnodušna.
TRENDOVI I TRENDSETERI
Što se trendova i trendsetera tiče, stvar je kompliciranija, ali ne previše: Britaniju još uvijek zapljuskuje post-punk revival predvođen škotskim kvartetom Franz Ferdinand čiji je drugi album "You Could Have It So Much Better" osjetno impresivniji od razvikanog prvijenca. Najzanimljiviji ovogodišnji otočki CD potpisuju Hard-Fi njihov "Stars of CCTV", dizajniran po uzoru na Clash iz razdoblja "Sandiniste" vrijedan je svake preporuke. Novi proboj underground glazbe potpomognut je blagodatima interneta koji uvelike skraćuje put od izvođača do krajnjeg slušatelja. Sukladno tomu troškovi i ovisnost o glomaznom industrijskom čudovištu rapidno opadaju, a rezultati tog do-it-yourself procesa ohrabrujući su kako u Britaniji (Arctic Monkeys su na površinu isplivali bez ikakve marketinške pomoći), tako i u Americi
NAJVEĆI EKSCENTRIK Najbolja ovogodišnja izdanja potječu s američkog kontinenta gdje indie-rock zajedno s neo-folkom doživljava sveobuhvatnu renesansu. Najekscentričnija faca godine je Sufjan Stevens čiji se Illinois naj-album godine po urednicima najcjenjenijeg Internet shopa <a>amazon.com</a> pojavljuje u sklopu suludo zamišljene kampanje jedan album, jedna američka država. Devendra Banhart, Bright Eyes, Calexico/Iron & Wine, The Decemberists, Arcade Fire, My Morning Jacket (s remek djelom Z) te Black Rebel Motorcycle Club (koji su ostavši bez ugovora snimili izvrstan album "Howl", iz čistog gušta) također ulaze u krug prominentnih izvođača čije su aktivnosti u totalnom neskladu s okoštalim obrascima diskografske industrije. A ona je sve tromija i sve manje prilagodljiva.
RAP ŽRTVE INTERNETA
Pogodnosti interneta zauvijek su promijenile kupovne navike pa je globalni pad albumske maloprodaje ove godine (od 10% samo na američkom tržištu) dodatno uzdrmao ionako načetu strukturu diskografske mašinerije ovisne o logici velikih brojeva. Ove je godine naročito stradao njezin rapperski segment pa će hladna statistika zabilježiti da rapperi trenutačno prodaju manje albuma od rockera, country zvijezda, pa čak i jazzera! Hip-hoperskim albumom godine kritičarski konsenzus je proglasio "Late Registration" Kanyea Westa, proslavljenog i po javnom prozivanju predsjednika Busha kao notornog rasista.
NEUKROTIVI VETERANI
I konačno, godina na izmaku po mnogočemu je pripala povratnicima. "A Bigger Bang" Rolling Stonesa njihov je najbolji rad još od konca 70-tih, dok su Paul McCartney, Bru
Filip 08.01.2006 u 21:35:06 profil autora
godišnja top lista na zbrdazdola.com

NAJBOLJI DOMAĆI ALBUMI 2005:
1. PIPS CHIPS & VIDEOCLIPS - Dokument (Menart)
2. URBAN & 4 - Retro (Croatia records - album je objavljen par dana prije kraja 2004.)
3. GORI USSI WINNETOU - Snifonija patetika Histriae (kompilacija uz časopis Fantom slobode)
4. LET 3 - Bombardiranje Srbije i Čačka (Dallas)
5. SVADBAS - La la (Menart/Dop)
6. CINKUŠI - Domesticus vulgaris (Cantus)
7. LEUT MAGNETIK - Leut Magnetik (Aquarius)
8. GRAD - Glad (Dallas)
9. NATALI DIZDAR - Natali Dizdar (Croatia records)
10. NONAMENOFAME vs. ŠO!MAZGOON - 2005. (Aquarius)

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
trixy 08.01.2006 u 22:03:00 profil autora
cinkuši?
kako, kako?
čitavu drugu polovicu prošle godine sam čitao kritike albuma, a u dućanima su me uvjeravali da to još nije izišlo. se to može uopće igdje kupiti?
prvi njihov album mi je genijalan i htio bih kupiti ovaj. al' ne može. pa sad nek mi neko kaže da ne skidam s neta?
matea 30.01.2006 u 16:01:53 profil autora
PCVC - Dokument (Menart) - Realna cijena: 80 kuna

Stvarno ne znam otkud taj super pozitivni feedback na jedan odlično odsviran, ali ni po čemu senzacionalan unplugged album PCVC-a.

Obzirom da su "Drveće i rijeke" mahom podcijenili zbog navodne Ripperove pretencioznosti, sada se situacija navrat nanos mijenja. A nema pravih razloga.

Ripper i dalje unjka, ne zna pjevati, interpretacije su mu mahom neslušljive, pogotovo kada osjeti potrebu improvizirati i na licu mjesta prearanžirati vokalne dionice. Onda zato kao namjerno kasni u ritam, recitira, pa dinamiku pokušava sugerirati tiho/glasno principom sročenja tekstova.

Bend mu je sjajan, pjesmu su mu isto takve. Ne bih racionalizirala o čemu to pjesnik pjeva. Neka ga. Ali piše sjajne melodije.

To što album nije bio planiran, nego se bombastično najavljivao tek kad su skužili da ima tri milje ljudi fanatičnih štovatelja i obožavatelja Mrguda Nr. 1 domaće glazbe, jača stvar. Pitanje marketinga. Iako taj antiprotivni stav mi se čini kao taktiziranje pred novu fazu u trajanju benda.

Do tada će poslužiti ova radio interpretacija starih favorita.
Marijana Mikulić

.
pusa lurkerima
daddy 31.01.2006 u 02:43:38 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
mene, mene kao mene i kao jednog mene koji je na najteže zamislivim drogama koje hrvati uopće mogu pojmiti
interesira sljedeće:
di ja mogu ubost i kušat droge na kojima je m.m.?
jer, klineri moji
Stvarno ne znam otkud taj super pozitivni feedback na jedan odlično odsviran, ali ni po čemu senzacionalan unplugged album PCVC-a.
ne znam ni ja i ovako iznarkomaniran ga nisam ni svjestan.
Obzirom da su "Drveće i rijeke" mahom podcijenili zbog navodne Ripperove pretencioznosti, sada se situacija navrat nanos mijenja. A nema pravih razloga.
nema jebote! slažem se. ne-ma! a ovi neki misle da ima. dajte drogu. da i ja podcijenim pretenciozne, jebem ih u aortu.

Ripper i dalje unjka, ne zna pjevati, interpretacije su mu mahom neslušljive, pogotovo kada osjeti potrebu improvizirati i na licu mjesta prearanžirati vokalne dionice. Onda zato kao namjerno kasni u ritam, recitira, pa dinamiku pokušava sugerirati tiho/glasno principom sročenja tekstova.
da, da. u pravu je. ka-ta-je-be-na-stro-fa! jašta!

Bend mu je sjajan, pjesmu su mu isto takve. Ne bih racionalizirala o čemu to pjesnik pjeva.
nemoj.
Neka ga.
tenks.
Ali piše sjajne melodije.
e ovo je droga, droga, droga! frajer katastrofalno pjeva, al genijalan drogerisani um ume da i u tom unjkanju i kenjanju pronađe melodiju! daj mi tu drogu, tresem se m.m.

To što album nije bio planiran, nego se bombastično najavljivao tek kad su skužili da ima tri milje ljudi fanatičnih štovatelja i obožavatelja Mrguda Nr. 1 domaće glazbe, jača stvar. Pitanje marketinga.
ne, ne, ne, provalila nas. ko je skužio, btw? kako odjednom? gdje su bombe, ako je tako bombastično? to je droga, droga, droga. daj i meni malo.


sadrzaj je izmijenio/la - daddy u 31.01.2006 u 02:48:29
matea 31.01.2006 u 12:35:21 profil autora
meni je uvijek bilo smiješno kako su svima pjesme dobre, ali Mrze rippera

.
pusa lurkerima
inga 31.01.2006 u 14:27:50 profil autora

Nije profesionalno pod kritiku necijeg glazbenog uratka trpati vlastite marketinske spekulacije a jos manje raspredati o necijem karakteru.
Osobno mi je uvijek draze procitati manje frajerski a bolje argumentirani clanak.
matea 31.01.2006 u 14:32:32 profil autora
ta žemska i inače ima super recenzije

.
pusa lurkerima
electro cute 31.01.2006 u 14:49:09 profil autora
al možda ima velike cice.
darko 22.10.2006 u 22:45:09 profil autora
Link

U.S. & A.
DanMrak 23.01.2010 u 17:38:11 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Ja jako volim dokument.
U našoj matičnoj birtiji ima izštekana Rosita na jukeboxu.
To me uvijek razveseli.
I tak...
jelena 23.01.2010 u 18:37:53 profil autora
od nove godine u autu mi se samo ovaj cd vrti... od sutra prelazim na pzg... :)