Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4 5 ... 6 7 8
 
zv 21.11.2005 u 14:47:02 profil autora
to do: svaš
pozdrav,
ajde stvarno nek neko napise di ima za kupiti ta ta legitimacija jer ja imam jako losa iskustva s prodavacima cedeova u gradu i drzavi.
fala unaprijed za adresu shopa gdje ga provjereno ima.
trixy 21.11.2005 u 14:51:11 profil autora
darko i matea javljaju da trenutno nigdje u gradu nema navedene dokumentacije.
dju 21.11.2005 u 16:06:35 profil autora
nema ni u velikoj gorici.
tako da ne dolazite uzalud.
a sigurno ste mislili.
oak 3 21.11.2005 u 16:50:58 profil autora
prica ide ovako;

obeshrabreni katastrofalnim prijemom publike kod medijskog pokrovitelja r101 u tjednoj emisiji cener, glavni izdavac albuma dokument i zvanicni diskograf pipschipsvideoclips, ljubljanski menart, odnosno njegova podruznica iz zagreba, odlucila je stornirati prvu vise tisuca komada brojnu nakladu, koja se bytheway tiska (zamisli gdje?) u sloveniji.

ne treba ni govoriti koliko je to zateglo do sada vec previse opterecene odnose republike hrvatske i zapadne bratske dezele, a gdje je i nastao tako zeljan dokument.

pod dojmom protesta hhh i njegove grupe parni valjak, a sve u svezi i glede dosadasnjih stavova prvog covjeka pipsa na temu porina i nagrada u lijepoj nasoj, postoji osnovana sumnja da je u sprijecavanje prelaska granice, te zaustavljanja dragocijenog tereta sudjelovalo vrhovnistvo nacionalnog instituta zabavne glazbe, uzimajuci u obzir da "sto ti gradjani zele? ta nema ih vec duze vrijeme u programu nacionalne glazbene nagrade, ne sudjeluju u nacionalnom band aidu, nema ih niti kao prezentera, pa ako cemo braco bojkotirati, evo neka i vas cd dokument malo trune i tavori s one strane shengena!".

neki izvori tvrde da cd ceka iz taktickih razloga, nikome jasne prirode kod gospodina racmana, te ce biti prebacen u hrvatsku u srijedu, ako u medjuvremenu sloveniju, a i hrvatsku ne pogodi snjezna mecava, jace oborine krutih oblika ili drugi meteo razlozi, a koji nemaju veze s vremenskom prognozom na rtl-u, renatom sopek i frendom vjekoslavom.

takodjer jedan izvor smatra da je tabor pipsa zeli izbjeci fronalno suceljavanje u prodaji s novim albumom prljavog kazališta "kuda ides lijepa nasa", a isto tako izbjeci svaku usporedbu punjenja dvorane u porecu s aktualnom turnejom parnog valjka (iz vec gore navedenih bojkot razloga).

u dalmaciji smatraju da cd kasni, zbog pregovora s g.zlatkom gallom koji bi trebao uvrsti ovaj album u svecano, 11.izdanje njegove r'n'r' enciklopedije, te unaprijed dogovorene recenzije za prilog sd cetvrtkom (ekran i druge pojave na sceni lakih nota).

mozda i aktivnost biveg jataka sanjina djukica, kao i novi album let3, je dodatan razlog izbjegavanja pojavljivanja dokumenta u boljim prodavaonicama ploca sirom zemlje. tako bar se prica u rijeci i u istri.

more bit da su janezi ponukani faktom da njima nije ostavljeno dovoljno primjeraka cedeja prve naklade, a zbog pomame da je to snimano na valu 2o2, odlucili uzeti kamion u ruke i bjez.

ako kamion fali, mozda zavrsi kod filipa na brdovitom balkanu, a mozda se ceka i sleper iz bugarske, te sve bude po 9.99 kuna.

hrvati su skloni teorijama zavjere do bola. hvala bogu da je nekog briga kad ce dokument u butige. kaze branko u cetvrtak, petak, citaj subota, ponedjeljak drugi tjedan (bar u zagrebu). ostali djelovi domaje, bi mogli imati album tamo srijeda drugi tjedan.

do tada slusajte radio, igrajte nagradne igre i pisite na forumu


cuo sam i varijantu da cd i nece u ducane, nego ce se putem ovog sajta prodavati po 180 kuna ili za zamjenu za stare vinile the bands, patty smith i beach boysa.




tvoj kaput je iznutra uvijek slan
darko 21.11.2005 u 17:12:40 profil autora
matea i darko, Odiseja po CD shopovima:

10:00 Dallas, Tkalčićeva: "Ne i ne znamo ništa o tome"
10:10 Aquarius Records: "Neee.. ne znam baš, jer baš nismo... naručivali od Menarta"
10:15 Dancing Bear: "Ne, čuli smo za to, vjerojatno sutra ćemo dobiti."
10:20 Profil Megastore: "Ne. Šta je to?"
10:35 Varteks, Trg B.J: "Ne, ali danas oko 1 dolazi pošiljka iz Menarta, navratite popodne"
10:55 Sirius, Iblerov Trg: "NE!"
11:05 neki random CD shop u blizini Martićeve: "Huh?"
12:55 CD shop u prolazu na Trgu, tamo di je Hamby: "Pipse? Neee... nismo još dobili... ali pričao mi je nešto Mario... basist... da bi to trebalo sad izać"
13:05 Varteks, Trg B.J. drugi put: "Još ništa"

...

16:30 Varteks, ovaj put Matea, sama: "NE!"

jebote ovdje je vrh
electro cute 21.11.2005 u 18:32:56 profil autora
prošvrljo ja malo po gradu (kupih kartu za mercury rev, jupi!) al nema. ja nisam pitao prodavače jer su svi kreteni (osim ženske iz dalasa, dva tipa iz akvarijusa i jednog tipa iz varteksa) al nema ih ni u izlogu ni po policama. yeah.

btw, ima li još bonus verzija drveća i rijeka. ja naime sve albume pipsa imam na kazetama, pa bi ih volio kupiti, al ne vidim da ih po dućanima ima... hvala.
matea 21.11.2005 u 18:35:50 profil autora
al dobro,
bar smo malu luciju vidjeli

pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
zv 21.11.2005 u 18:36:56 profil autora
to do: svaš
Ok - ajmo onda tako.
Ja odigrao svoje na iskon.hr!
matea 21.11.2005 u 18:37:30 profil autora
iiii,
zv je fejker!

pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
electro cute 21.11.2005 u 20:15:18 profil autora
ne, nego je zaposlen pa ima para.
matea 21.11.2005 u 20:22:14 profil autora
ja sam na jebenoj burzi, aaa
i imam socijalni pokaz, aaa

pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
electro cute 22.11.2005 u 01:18:51 profil autora
jel jebena burza bolja od obične?
darko 24.11.2005 u 19:57:46 profil autora
Trixy javlja s terena da će u CD u prodaju tek u ponedjeljak/utorak idući tjedan..

Eto, da se ne trudite, oh, vi brojni poklonici...
matea 24.11.2005 u 19:58:29 profil autora
ovo je bio memo to self

pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
darko 24.11.2005 u 20:06:02 profil autora
inače, od svih prodajnih mjesata u Zagrebu, CD shop na 4. katu Varteksa na Trgu bana Josipa Jelačića najbolje korespondira s Menartom... A i Menartova izdanja su jeftinija u Varteksu u odnosu na ostale CD shopove..
Stoga... pohrlite u Varteks početkom idućeg tjedna.
darko 24.11.2005 u 20:11:37 profil autora
mislim, nije neki big deal, ali Dokument je "album of the week" na radiju 101, što znači da svaki dan možete čuti po jednu pjesmu s Dokumenta u 10:35 i 16:05
blackduke 24.11.2005 u 21:24:42 profil autora
ja sam danas bio u tri shopa u zgu i 0 bodova...
matea 24.11.2005 u 21:46:11 profil autora
samo tri kažeš?

pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
oak 3 24.11.2005 u 22:10:37 profil autora
prvih 10 koji se jave gogi na gordana.jurkovic@atlantic.hr mogu doci do albuma, do kraja sutrasnjeg dana (ako ne zapadne neki golemi snijeg) i imat ce dokument

cijena za najbrzih 10 je 50 kuna i preuzimanje u zagrebu.
za one van zagreba + postanski trosak

svi oni koji imaju gust kupovati u ducanima, nema beda

osim toga ima i nagradnih igara na iskonu, bit ce i u cinestar kinima, vecernji ima nagradnu igru, zatim 101-ica, jos 20-tak radio postaja sirom hrvatske, bit ce i nagradna igra u sloveniji, a vjerujem i u bosni (ali ne u prva dva tjedna od izlaska albuma)

tko ceka

ocekuje se cijena u prodajnim mjestima u hrvatskoj na nivou 75-80 kuna


tvoj kaput je iznutra uvijek slan

matea 24.11.2005 u 22:21:48 profil autora
poslano..

pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
blackduke 25.11.2005 u 00:33:17 profil autora
@tea: da, zurilo mi se jel sam imao nekaj pa sam trazio i kasnio i nisam nasao :)
electro cute 25.11.2005 u 02:02:32 profil autora
misliš m@ea?
blackduke 25.11.2005 u 10:45:06 profil autora
ne, @tea jel se obracam njoj, pa kao pricam at tea. ma, nea veze :)
matea 25.11.2005 u 10:47:45 profil autora
tko je tea?

pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
trixy 25.11.2005 u 10:49:29 profil autora
mislim, nije neki big deal, ali Dokument je "album of the week" na radiju 101, što znači da svaki dan možete čuti po jednu pjesmu s Dokumenta u 10:35 i 16:05


i negdje u ranojutarnjim satima, mislim da je između 6:35-7:00 jer se oko toliko budim.
matea 25.11.2005 u 10:50:42 profil autora
sad je maloprije bijo nogomet..
ko pjeva back vokale na tome?

pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
trixy 25.11.2005 u 13:11:40 profil autora
nego, što se tiče varteksa, müllera ili kako god ga zvali, tamo rade ili idioti ili se jaaako dobro zajebavaju.

naime, danas kad sam kupovao live cd tori amos, usput sam pitao prodavača za izštekane. rekao je da ga još nisu dobili, ali da misli da ga u dallasovom dućanu već imaju.

ne budi lijen, ipak mi je usput, otišao sam (opet, jučer sam bio) u dallasov dućan, i već sam sam sebi glupo zvučao kad sam pitao za pipse. prodavač (isti onaj od jučer) me pogledao u smislu 'tko je ovdje lud?' i kaže 'da kad cd dođe, doći će u sve dućane u isto vrijeme...
darko 25.11.2005 u 19:35:58 profil autora
Dokumenti su nam v žepu...

hvala emile.

hvala teta gordana.

yo yo bye bye
pavle 25.11.2005 u 21:07:58 profil autora
a u novom feralu osvanula reklama za dokument i to slika preko pola stranice.
matea 25.11.2005 u 23:12:02 profil autora
digni ruke u zrak! (ako voliš mimu)
nebo i jebena zemlja.

goga je luda, a franjo je najjači.
nije.
kika, volim te.
mi smo ludi.

pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......