Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4
 
electro cute 01.12.2005 u 18:22:46 profil autora
ne u pipsima, valjda. al ima u nekom drugom tekstu družina thoma yorkea i radiohead se spominju.
matea 01.12.2005 u 21:44:03 profil autora
Link

pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
electro cute 01.12.2005 u 23:23:44 profil autora
izašo je intervju i na monitoru.
electro cute 01.12.2005 u 23:24:50 profil autora
matea. bog te blagoslovio. :D
matea 01.12.2005 u 23:32:18 profil autora
hrvoje frančeski pita Link

pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
matea 02.12.2005 u 13:30:41 profil autora
Zvuk je bio savršen zahvaljujući Dave Friedmanu za mikspultom (vjerojatno je to bio on a nije bilo Rippera u blizini da ga pitam)..

a jadan

pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
electro cute 02.12.2005 u 13:31:50 profil autora
mateja, to je bio dave friedmann ne dave fridmann. kužiš?
matea 02.12.2005 u 13:36:50 profil autora
a jadna

pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
matea 03.12.2005 u 21:46:12 profil autora
u istom mjesecu okinuti dvoje s liste najpoželjnijih 10
aaaa

pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
Josh 04.12.2005 u 20:08:17 profil autora
prokleti kralj
helou
moze li netko iskopati set listu sa giga u Beogradu..cisto, zanima me koje su stvari svirali?

hvala
daddy 05.12.2005 u 00:00:17 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
"Eh da i nakon skoro 16 godina sam nekom u facu rekao da je nedojebani kreten(zadnji put nekom Kemalu u JNA koji me lažno optužio za neko sranje zbog kog se moglo najebat, pa sam ja prvi i zadnji put u životu potegnuo nekog šakom) i to ni više ni manje nego Ripperu, koji se teatralno stao s onom svojom vješalicom za kapute i frajerski odbijao me propustiti kad sam se htio probiti kroz gužvu do wca....koja debilčina"
hrabar si ko dabar druže ARI PEKA NIKOLLA (forum.hr/glazba), ili tak nekak.
naime, nisi mi baš to rekao jer da jesi mama bi ti već zaboravila karmine ispljuvku od kamenca silovane ovce.
rekao si mi "znaaaaš kaj, jebi se....znaš kaaaaaj...jebi se" glasom mamodrkadžije koji je već pomiren sa šamarčinom.
a ja sam ti, s onim svojim "pitomim" pogledom rekao da se ne zajebavaš.
i to ti je istina, letaču preko mojeg spolovila.
pun mi je kurac pederčina s raznoraznih foruma. jebote, kad sam mu rekao "dečko, ajd malo prošeći, ne možeš ovdje proć" pomislih, u pičku, završit ću na nekom blogu sutradan.
nisam puno fulo.
electro cute 05.12.2005 u 12:08:16 profil autora
nevezano uz temu. mene čist zanima kakva filozofija leži iza tog nepropuštanja u wc?
markos 05.12.2005 u 16:44:43 profil autora
Kjute, sjajan, sjajan intervju. Sa zanimanjem sam ga procitao do kraja, sto je vrlo rijetka pojava these days... i zazalio sto nisam otisao na koncert. Kad mi je bilo lijeno maknit guzicu iz toplog stana po onoj neveri. Jebemti gene kamene.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
morsky 05.12.2005 u 18:34:23 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
Cute,
čestitam. Izvanredan razgovor. Čestitam, još jednom.
electro cute 05.12.2005 u 19:02:36 profil autora
hvala hvala. a sada reklame.
matea 06.12.2005 u 00:07:44 profil autora
Link
glup je intervju.
kakve filmove voliš?

daddy: "ja sam prvenstveno tata"
pusa lurkerima
sadrzaj je izmijenio/la - matea u 06.12.2005 u 00:17:44
darko 06.12.2005 u 00:20:33 profil autora
producent jednoj hrvatskoj grupi
Gospodnetić 15.12.2005 u 19:48:19 profil autora
Cute super ti je intervju, stvarno sam guštao.

A zakaj ga nisi niš pital o Niki Kranjčaru i Maci Maradoni?! :-)
Jel ponio pilu na intervju!?
Kak štima pilu!?
electro cute 15.12.2005 u 20:25:19 profil autora
fala sova. pital sam ga al je reko da ak bu pričal o kranjčaru morat ćemo zvat hitnu. ko veliki navijač dinama još nemre prežalit transfer u hajduka.. a pila... oni ti imaju roadija koji ima onu zz top bradu. i onda je oštri na toj bradi tak da je uvijek spremna za upotrebu. si zadovoljan? :)
oak 3 17.12.2005 u 09:28:52 profil autora
MERCURY REV
MERCURY REV, 29.11.2005., Zagreb, Aquarius
Fejkeri odvratni!

Da se odmah na početku razumijemo - ja volim Mercury Rev. 'Deserter's Songs' mi je super, 'All Is Dream' naprosto sjajan, a i ovaj 'recentni', 'Secret Migration', mi je svakim slušanjem sve manje loš. 'See You On The Other Side' nisam slušao, a 'Boces' i 'Yerself Is Steam' (dva najranija albuma) su smeće. Meni su Mercury Rev draži i od Flaming Lipsa, što je samo još jedan u nizu razloga zbog kojih me jedan prosječan indie-pop-rock konzument može gledati s prijezirom. No, nakon koncerta mojih donedavnih glazbenih heroja u Aquariusu, u više ništa siguran nisam, jebo me pas.

Okej, nastavimo s činjenicama. Koncert je svima (da sad ne nabrajam frendove, nekadašnje-drage-frendove-a-danas-nažalost-samo-poznanike, poznate face i anonimne obožavatelje) bio sjajan. Bend je sjajno usviran, neke pjesme su prearanžirane, uopće se ne osjeti da na stejdžu nema orkestra, Jonathan Donahue ne falša i sve to. Ali jebiga, meni je to bilo najveće koncertno razočaranje ikad.

Zašto? Zato jer su Mercury Rev jedan veliki indie-rokenroul cirkus, nešto poput Rolling Stonesa za ljude koji slušaju nešto bolju muziku. Nikakve spontanosti niti iskrenosti ja tu nisam našao, a siguran sam da se ne radi samo o tome da su me razmazili koncerti Nepretencioznih Muzičara u Kej-Setu.

Hoćete činjenice? Tek nakon koncerta sam na stranicama prijateljskog web-zina Terapija pronašao izvještaj s njihovog ovogodišnjeg koncerta u Skopju. Ovi fejkeri su odsvirali identičan koncert i kladim se da im je plejlista ista već mjesecima. Jebo to.

Pokušat ću s rekonstrukcijom. Dakle, Mercury Rev dolaze na stejdž, Sandra i ja se probijamo u prve redove, počinje patetična 'Secret For A Song' sa zadnjeg albuma, Donahue počinje pjevati i... Gle, pa on je teatralni frontman! On dirigira bendom! On se svako malo zagledava u oči nekog od obožavatelja i kao fol proživljava svaki otpjevani stih! On skuplja ruke, zatvara oči i boli ga duša, a tijekom ljigavog stiha 'I'll give you my soooul' bend se stišava i prepušta svom patetičnom frontmanu da okupljenoj gomilici prenese svu bol i iskrenost ovog i onog svijeta. Fejkeri odvratni.

Druga stvar je, čini mi se, 'Lorelei', još jedna dosadna stvar s ovogodišnjeg albuma. Meni više ništa nije jasno, ali kužim da je svaka sekunda njihovog nastupa proračunata i da gledam u najljigavijeg frontmana jednog dobrog benda. Takav patetičan nastup bih očekivao od jednog Billyja Corgana (ako se tog lika još netko uopće sjeća), ali nipošto i od ljudi koji su napisali takve 'bezvremene' pjesme (kako ih sami vole nazivati). Ma može svaka sekunda njihovog nastupa i biti proračunata (jebiga, sviraju puno koncerata, nema druge, okej), ali ne možeš mi tako čvrsto stajati na zemlji dok sviraš ove sanjarske pjesme, čovječe!

Znate na što mislim? Ne? Nema veze. Nije stvar niti u prevelikim očekivanjima (a, by the way, očekivao sam pomalo samozatajan, sanjarski, 'bezvremeni' koncert). Nije stvar niti u tome da im nisam dao šansu. Pa, ostao sam u prvim redovima dobrih dvadesetak minuta, pobogu. Istina i bog, nakon deset ih više nisam mogao gledati, pa sam zagrlio Sandru i zaplesao sentiš. No, onda je sentiš završio, a ja sam pogledao prema stejdžu i vidio ovog fejkera kako glumi da svira pilu i baletanskim pokretima prstiju kao fol baca čini na publiku. Nakon toga sam otišao na šank i podijelio svoje razočarenje s još nekolicinom asocijalnih manijaka.

I dok su spomenuti asocijalni manijaci do kraja koncerta ostali za šankom, ja sam bendu dao još tri
electro cute 17.12.2005 u 20:04:41 profil autora
e sad, fora je da je donahue tak širio zjenice i ruke dok je još svirao u f lipsima... meni je to baš fora. a habijanec mi ionak ide na kurac kad piše. a mjuza mu je ful kul. jebiga.
krampus 18.12.2005 u 01:01:40 profil autora
Drug je Habijanec upravo, naime, jedan od onih "pol tuceta dragih prijatelja koji su rekli da im se riga od svega toga, i da im je Đonatan bio odvratan i cijela izvedba fuj-fuj i ružno i razočaranje stoljeća i tako".
slowpulse 18.12.2005 u 09:55:45 profil autora
bezze

M.Rev u aquariusu je najbolji koncert 2005-te

a ove godine sam bio 3 puta na R.E.M.-u

Oni koji me znaju, razumjet će težinu ove izjave :)
Josh 18.12.2005 u 18:52:40 profil autora
prokleti kralj
razumijem sto je habijanec htio reci, osjetio sam se isto na koncertu, no zaboravio sam na to i rekao sebi da je to masinerija i tvornica, i da uzivam u trenutku i svirci...iako je plasticna...
matea 18.12.2005 u 18:54:45 profil autora
ma daaj

.
pusa lurkerima
Josh 18.12.2005 u 19:07:28 profil autora
prokleti kralj
dam ti.
matea 18.12.2005 u 19:11:30 profil autora
mnogo hvala.

.
pusa lurkerima
Josh 18.12.2005 u 19:38:16 profil autora
prokleti kralj
molim.
matea 18.12.2005 u 19:45:18 profil autora
kurac od ovce.
merkurije su drugi najsuperkewl koncert ove godine. popušili su od 'dosadnog' sigur rosa
slijede xiu xiu, caribou i na petom mjestu notwist.

.
pusa lurkerima
Gospodnetić 20.12.2005 u 18:21:29 profil autora
Ovaj Habijanec se nakočoperil na njih ko da ih pozna i svaki dan su skupa na beli i odojku, pa su ga sad razocarali.

No opus mu baš i nije najbolje poznat. A ne cini se ni ko da je do sad bil na nekom njihovom vanvremenskom koncertu!
AL ok...razocarenje je razocarenje, bolje da veli kak mu je bilo neg da pod mus baca superlative.
Moram dodat da mi je pomalo scary pomisao na to kakav to čovjek filter mora imat da poruka Mercury rev-a ostavi na njega ovakav pečat.
Gospon Habijanec očito voli ne biti u večini ili main streamu, i čini mi se da se tom porivu nije mogao oduprijeti čak ni na koncertu omiljenog mu banda!
Šteta....ipak brijem da debela večina kojoj je ovo bio super koncert u ovom slučaju ne brije krivo.





sadrzaj je izmijenio/la - Gospodnetić u 20.12.2005 u 18:22:12