Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
arhimed 21.09.2005 u 01:56:05 profil autora izmijeni

Prije 20-ak dana pretraživao sam bespuća Interneta u nadi da ću pronaći free download Pizzicato Fivea. Pronašao sam samo jedan disfunkcionalan link, što je isto kao i da ništa nisam pronašao. Nakon par dana uključio sam Winmx i u pretraživač ukucao ime benda ne bih li došao barem do kakvog singla, kad već ne mogu do albuma. Winmx mi je dao hrpu fajlova od kojih sam odabrao onaj s meni najljepšim imenom. Nemam naviku gledati koliko minuta traje mp3 kojeg skidam pa to nisam napravio ni tad. Primijetio sam da se fajl jako dugo skida, a veza bješe vrlo brza. To mi je bilo malo sumnjivo. Kad sam skinuo i otvorio fajl, ustanovio sam da je do jedan mp3 fajl koji traje punih sat vremena! Znači, cijeli cjelcati album (ustvari, kompilacija). I tako sam sasvim slučajno došao do onoga do čega sam par dana ranije bezuspješno pokušavao doći.

A Pizzicato Five stvaraju (pre)divnu muziku. U to sam se uvjerio.

Ajmo sad ovaj topic razvodnit u dva pravca – jedan o P5, a drugi o stvarima koje ste željeli i dobili kad ste to najmanje očekivali. Mislim, ako uopće imate takvih iskustava.

17.05.2024 u 15:53:28
 
oblikovanje:
sadržaj: