Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
darko 15.09.2005 u 13:54:14 profil autora
eto, možda nekog zanima.. s današnjim je datumom daddy odgovorio na 1035 pitanja u FAQ-u.

leti,leti...
sadrzaj je izmijenio/la - darko u 15.09.2005 u 13:55:02
daddy 15.09.2005 u 16:04:29 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
mene zanima! hvala ti.
electro cute 15.09.2005 u 19:22:25 profil autora
jebote...
dju 15.09.2005 u 23:11:18 profil autora
a to su samo često postavljana pitanja! moš mislit koliko je onih koja su postavljena samo jednom!
electro cute 19.09.2005 u 15:44:38 profil autora
ahahahahahaha.

ovo je bilo ironično. pusa dju :)
matea 25.10.2005 u 21:29:36 profil autora
pička kao..


pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
matea 26.10.2005 u 16:45:30 profil autora
? imas li zelju napraviti potpuno "bezstrujni" album? jesi li imao zelju da snimis nesto sa, da budem bezobrazan, simfonijskim orkestrom??

! u pitanju su stereotipi. bandovi obično ne znaju što bi sa starim pjesmama jer nemaju nove ili im pothitno treba nova ploča pa je sklepaju ili unplugged ili sa simfoničarima. inače, specijalno mi na jaja idu mega preseravanja sa potonjima, obično su to katastrofalni kičeraji.
u našem slučaju, velika je vjerojatnost da ću jednog dana odjebati rokenrol postavu kao zadanu formu (oh, kako se to dobro može vidjeti na zadnjoj ploči!), često bi mi bio potreban barem gudački kvartet, zna se da smo u prošlosti koristili i zborove/klape. znaš što? zajebano je što danas postoje tako jebeno dobri soundfontovi (koje rade osrednji ruski simfoničari) da mi ni ne trebaju svi ti pijanci u studiju ili dvorani. nemaju ti ljudi, ni te tvorevine, ni dušu ni strpljenja ni interesa. samo lova igra. nabijem ih na kurac.
pogledaj samo kako svira violončelo cura koja se zadnjih mjeseci slika po novinama I telki; stravično. loše, mislim…


pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
daddy 26.10.2005 u 23:51:18 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
pa da. mrzim unplugged. da nije bilo heroja biffela i kardinala ovo nikad ne bi napravili. natjerali su me da razmišljam kako je to jedna mala slatka stvar oko koje ne treba previše histerizirati. kako smo zbog proboja u sloveniji išli svirati tu izštekanu emisiju (iz koje nismo ni sanjali da će nastati ploča, naime spremali smo se ravno 7 dana. rekordno malo) na kraju je ispao deal da nam umjesto skromnog honorara daju kanale iz emisije. e, sad...mogli smo ih ili bacit ili iskoristiti. moram priznati da se bandu sve to prilično dopalo i da sam ja jedini bio protiv.
a na takvom stavu u tim okolnostima i nije pametno inzistirati.
matea 27.10.2005 u 18:06:23 profil autora
? kakav je tvoj odnos sa damirom urbanom? kako gledaš(sa mjuzičkog aspekta)na njegovu podužu stanku i da li i što očekuješ od njegovog novog albuma?kakvim ti se čini glazb. pravac u kojem se razvija i da je izgledna(ne nužno vokalna)suradnja vas dvoje?
! nemamo odnos.
njegova karijera je njegova briga, ne bih je komentirao. osobno, ne sviđaju mi se nove pjesme, barem one što sam čuo.


? ej, ti se zajebavas kad velis da su radiohead najbolji bend na svijetu, jel da? zapocetak urbanova 4ka je bolja od tih tvojih magloplacljivaca u svakom pogledu i pojedinacno i kao bend, no mozda se samo salis...
! malo si agresivan, ne čini li ti se?
i isključiv.
i negativan.
i frustriran.
ono, frend, kaj ti je?


? što misliš o damiru urbanu?
! bez komentara.


? nakon tolike pauze ocekivao nesto vise od novog urbana. jesi mozda slusao?
! nisam slušao (osim na radiu "spelujem ti ispriku"), nemam za to ni razloga ni potrebe. ne želim ispasti bahat, jebiga, iskren sam. ne interesira me jednostavno.


? jesi slušao novi album od urbana? ako jesi imaš li mišljenje? osim tog noviteta u cede šopovima jel ima nešto što bi ti preporučio?
! 1. meni ti to i inače ide na živce
2. mercury rev novi


? koliko puta godisnje se probudiš i pomisliš da ti je na 1 dan biti urban? svirati u bendu sa bradom, tončom, sandijem i markovskim. puniti zg, ri i st 3 put godisnje. rasprodati tvornicu danima u naprijed godinama...
! sreća je u tome da čitavo vrijeme želim biti baš u svojoj koži, sa svime što taj paket sadrži, sadržavao je ili će sadržavati.
btw, moram te to pitati; dal misliš da je urbanova sreća u ovome što si ti naveo ili ostavljaš mogućnost i neke druge varijante?


? ovo nije pitanje već konstatacija na tvoj komentar o onom jučer. mislim da je tu jedini istinski rock n roll urban &4. ti i sam za sebe govoriš već godinama da to nisi niti želiš biti (a d&r su u razredu s jinxima pop). pop su i pivo.
! stvarno me boli kurac tko je i tko nije ovo il ono. to je sve vrćenje prazne slame.
ok, sviđa ti se ono što urban radi, a ono što pipsi rade baš i ne. i tu je početak i kraj priče.


? dubravko, jesi li razmišljao da skineš koju urbanovu pjesmu,recimo "mala truba" , jer onda bi koncert pipsa bio puno bolji, a i zbog male lucije, da vidi kako i publika zna pjesme koje pjeva njen tata
! znaš kaj aki veli kad te vidi na telki na onoj tribinici? vidi crnog, plješće ko treba.


? slazem se s tim.. al primjer.. tbf "šareni artikal".. pa ih vidim na h1 reklami.. padaju mi u ocima.. to ti ocu rec..urban pobjegao sa malom fufom.. takve stvari..
! 1. tbf moraju kapitalizirati svoj trenutačni hajp. kao i sve ostalo, kratko će trajati. uostalom, pa nisu ti dječaci nikakvi bitnici nikad bili
2. pusti s kim je urban i zašto. tko od nas može i smije gledati u tuđi ormar?
uostalom, tko je moralno neupitan?
možda si to ti?


pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
sadrzaj je izmijenio/la - matea u 27.10.2005 u 18:07:21
daddy 27.10.2005 u 21:32:30 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
hvala na ovoj slatkoj rekapitulaciji.
fakat, svaka mi čast, još se super držim.
naime, bit u spiki gdje želim kolko god je moguće ostat korektan - tu prvenstveno mislim prema urbanu (čiju muziku ne volim - da se razumijemo, ali fakat nemam ništa protiv njega i mogu reć da smo si dobri), a svjestan da me netko sadistički jebe - nije to lako.
pogotovo što znam TKO me jebe i zašto. znate, onu o bivšim curama - kad papci popuše od trebe, profuraju s drugom i pokušavaju bivšu učinit maksimalno ljubomornom....al, jebote, ova ne da nije ljubomorna, nego...ono, samo joj je strašno naporan i katapultirala bi ga na mars.
ovaj tenkre je bivši (fanatični) fan pipsa - to vam je valjda jasno ako dobro čitate pitanja, već je srao po forumu kad je cijeli sajt popizdio na njega itd, itd.
ajmo prestat s ovim, a ja mu više neću objavljivat pitanja.
matea 27.10.2005 u 21:45:17 profil autora
ima još, ima još..
dječak sevho sa planete moć

pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
matea 27.10.2005 u 22:00:40 profil autora
kao što je i najavljeno..
evo ga stiže još..

ideja je bila složiti listu top 10 najsuper pitanja, ali čitajući faq ("tezi posao i od printanja
cijelog inetrneta") došli smo do opake spoznaje da ima i mnogo, mnogo više najsuper pitanja od samo 10.. pa smo okinuli 50 komada.
10 dana. 5 komada. sreća ponajveća. idemo kronološki.

pa hodaj----


? DA LI RIPPER HIMSELF ODGOVARA NA OVA PITANJA?
! ne samo da sam odgovaram na pitanja, već ih sam i postavljam. hvala ti što si mi postavila pitanje kojeg se sam zaista ne bi sjetio!

? HOĆEŠ LI SE NA 'DRVEĆU I RIJEKAMA' SJETITI ALKE I NORCA?
! Sjećanje se većinom bazira na prizivu "poznatog" ili već proživljenog. Pojmovi "Alka" i "Norac" nisu, nasreću, dostupni mom centralnom živčanom sustavu. Ja ne znam ŠTO je to.

? je li onaj dominantni šišteći zvuk u "glavom pod vodom" inspiriran zvukom servera pri dial-up konekciji na internet (isti je i zvuk faxa)?
! nažalost, ne razabirem nikakav “dominantni šišteći zvuk”, pogotovo što taj zvuk uspoređuješ sa zvukom servera. čini mi se da misliš na štrajhove (gudače). na samom početku pjesme jedan je interesantan synt sound, zove se “flutter”. volimo ga koristiti

? evo malo glupih pitanja,zanima me dal pušiš? neću niti pokušati objasniti zašto to pitam,ali ima veze s tekstom pjesme "porculan"
! a jesi tajnovit! kaj se čuje onaj pušački “šlajm” u vokalu? svaka čast majstore ako si to na taj način skužio!

? ripper- misliš li da si faca što se pikaš??? by gobac!!!
! ah, konačno I to pitanje. rubrika postoji već preko godinu dana, bilo je pitanja ‘vakih I ‘nakih, ali tek sad se javio sisavac sa prastarom tezom o meni kao junkieju. nego, mališa, pojma ti o dopu nemaš, u suprotnom ne bi pitao takve pizdarije. znaš, tata se nagledao jadnih I bolesno ovisnih malo previše da bi se sad s tobom dopisivao.


pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
matea 28.10.2005 u 19:41:16 profil autora
iduća petorka se zove imenom tvojim..
raspali na 200 megabajta


? što tebi predstavlja d.bogović by gobatz, zakaj si gej za rippera!
! vjerojatno si ti dijete sa specijalnim potrebama koje iziskuje puno pažnje I ljubavi. sorry, nemam trenutačno vremena za tebe

? sto pise na zadnjem cdu
! piše samo "zadnji cd". javi se kad završiš 1. osnovne. kad naučiš čitati pred tobom će se otkriti jedan potpuno novi svijet. bit će zabavno, vjeruj mi.

? da li si yu nosatalgičar?jer po prilici ti znaš već da bo-bo-bolje booooolje je bilo prije-ije-ije-je kod druga tite-ite-ite-itee i partijeee!ili nije?da li ti je sad 'bolje'
! nažalost, koliko god je loše u bivšoj državi bilo, sad je najgore.
i boli me kurac i za jugoslaviju i za hrvatsku.

? vjeruješ li u boga, onako istinski?
! ne kužim te baš...

? ima li stvar "ne igraj se isusa" ikakve veze sa baretom ili članovima plaćenika?
! nema


pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
matea 29.10.2005 u 21:40:28 profil autora
2x2=5


? ? šta je šegadina?
! odlično pitanje! šagadina je rijetki osmonogi pauk koji nastanjuje novu gvineju. domoroci s tim paukom razgovaraju kad im je teško ili prije neke važne odluke.

? kako pronaci dospjele slike
! ne razumijem

? imaš li tetovažu, ako da kakvu?
! nemam.

? tko je ič i dal je zgodan?
! stari (stara), udario(la) si u osinje gnijezdo. maj lips ar sild.

? neki dan sam bio u merkatoneu i kupio album grupe exotic tabac. bilo mi je drago.
! ajd fino. nego, probaj prestat s tripovima, zna bit opasno


pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
matea 30.10.2005 u 18:51:55 profil autora
i pet bombona u sebe


? ?jel sam sebi postavljaš ova numerirana pitanja?
! jebeno si pametan.

? je l? papa katolik? - tomislav šimec, zagreb
! interesantna upotreba upitnog znaka. ti si? kreten? jel'da?

? moze ovak: ti kazes sta da te pitam, pa te ja to pitam i onda mi odgovoris, jer sam pitao sve sto sam imao, a sigurno zelis i ti dat odgovor na neko jos nepostavljeno pitanje koje znas, iako mozes i sam sebi odgovorit u dd-u ili u glavi, sta kazes?
! prejebeno.
"dal ti mogu bit najbolji prijatelj?"

? kak se sklanja (po padežima. jednina i množina prosim) riječ aqua?
! kak se ti sklanjaš od šamarčine?

? da li ćeš na novom albumu raditi obrade nekoh narodnih pjesama poput štulića. i koja ti se izvorna narodna najviše sviđa. mamice su štrukle pekli? ha?
! kako si vispren! prejebeno...


pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
sadrzaj je izmijenio/la - matea u 30.10.2005 u 18:52:16
electro cute 30.10.2005 u 19:14:07 profil autora
hahahaha. želio bi naglasiti da sam ja postavio pitanje o tome kako se sklanja riječ aqua, i to na nagovor ič, što je i dokumentirano na ovom ovdje forumu. ukoliko vam se ova moja rečenica (ne o aqui, nego ova u postu) čini gramatički nekorektna, štoviše neispravna, to je zato jer sam trenutno u faquovom frame of mindu.
hvala!
matea 30.10.2005 u 19:15:31 profil autora
ima dosta zajebantskih pitanja
i zato se volimo.

pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
matea 31.10.2005 u 23:24:46 profil autora
(u samo tri harme i) pet (strofa)


? ana rucner
! vlado kalember

? ko je zapravo shimpoo pimpoo? jel to tvoj alter ego?
! ne bih se dao kladiti; interesantno razmišljanje.

? cujem da pipsi su predgrupa kazalistu i skori u domu sprtova, e pa napokon svoj na svojem. usput, izgleda da samo ti nema pojma kaj ti se u bendu zbiva. borscak definitivno odlazi. provjereno :)
! joj "crni" kak si ti dooooosaaaaadaaaaan....

? šta bi radio da ti neko odreže prste i uši
! to me uopće ne sprečava da ti predložim jednu krasnu stvar - popuši mi kurac.

? došao sam u hrvatsku nakon 15 god. gledao sam vas na trgu. jako mi se sviđa ona pjesma plava košulja. a zašto je svi zovu dinamo ja volim?
! gle, stari, nije tebi lako. moraš, zbogradi lakšeg razumijevanja, malo ponoviti hrvatski kao takav. upiši u vodnikovoj tečaj hrvatskog za strance, 3x3 sata tjedno.
pa se opet javi.


pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
matea 01.11.2005 u 19:18:20 profil autora
znam brojati pet, šest. znam do dva


? što misliš o istri?
! bedasto mi je pitanje.

? da li narko u pjesmi znači narkotik ili ukočenost,grč?
! niti jedno niti drugo.

? kaj bu s tobom?
! si ti meni dobro?

? možeš li za sebe reći da si anglofil?
! ne.

? osijecam da sam pun potencijala,a nemogu skuzit koji su to potencijali . zajebano ha?
! osijećaj i dalje, bit će ti lakše.


pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
arhimed 02.11.2005 u 01:22:12 profil autora
matea, zašto postaš pitanja koja svi mogu pronaći u faq-u?
vlado 02.11.2005 u 02:39:56 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Razvrstava ih. Zimnica.
matea 02.11.2005 u 09:55:42 profil autora
bolje čitaj prva slova
evo tebi odgovora

pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
matea 02.11.2005 u 21:21:48 profil autora
pet riječi zaredom i nisu neka misao


? je li istina da je bojana naišla na borisa u krevetu s drugim muškarcem?
! bojana....boris....hu d fak ar dej?

? ? jesu li stihovi iz pjesme susjedi "što ako su naši susjedi ljudožderi/što im to pluta u čaši" inspirirani filmom shrek? jer shrek je ogre(ljudožder), a kad si radi "martini" onda umjesto maslina stavlja ljudske oči u čašu?
! hvala što si nam sve ovo ispričao, no....susjedi nisu inspirirani tim guba filmom.

? kad si ti rođen,čoeče?
! ne sjećam se.

? dali si svijestan da nema više natrag?
! a-haaa.

? definiraj definiciju
! dooooobraaaa ;)


pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
matea 03.11.2005 u 19:42:31 profil autora
kurac, pička, DIIIIINAAAAMOOOOOOOOOO


? are a dog or a cat guy???
! ellite il gloria? il story?

? kad umrla jelena vojvodić majka kraljice mileni
! ....eto, i ti si nam se uprizorio, maco moja mala musava i uboga.

? jel istina da je dino gej?
! jiiiiihaaaaaaa!!! speedwaaaaaay beeejbeeeeee!!!
šta je, prigustilo, ha?

? ne, znam meni je frend pričao da su dino i onaj mali s harmonikom kao zajedno ili kak se već to zove..
! frend je ljubomoran. mada, bude li zločest, mogo bi ga "mali s harmonikom" prešvercat preko svog veseljka. a to još nitko nije preživio da bi poslije pričao.

? jel istina da se onaj mali s harmonikom udao?
! opet ti velim, ne zajebavaj se s malim s harmonikom da se ne bi loma udao za tebe, pekinezeru.


pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
matea 04.11.2005 u 22:20:53 profil autora
možda su udobne, nikad ne znaš..


? ma...,ko te šiša,-p ?mislim gdje se šišaš;-)
! doma

? kolko kod vas kosta jogurt ?
! ništa. puste mlijeko da se skiseli izvan frižidera preko noći

? frend i ja smo se kladili: ide li u poštaru: "samo tebi svira bend na nebu" ili "samo tebi svira bend. e, ne bu!"?
! papi lova. kladite se i dalje. može i na hendikep. mislim, jedan je od vas dvojice ozbiljno hendikepiran.

? kaj si najvise... mrgud, gorostas il tat? i sta ti je najveci gust? nije da nemam pametnijeg posla vec samo malo proucavam (umjetnost ili pipse).
! ...proučavaš umjetnost....bljuuuuuuuuuuc.....aaaaaaaarrrrrrrrgggggggghhhhhhhhh...

? dečki spoznao sam zašto daddy 'vrijeđa' faq ekipu, odgovor se krije u samom imenu ove rubrike! dakle faq, odnosno fakju! ha ha ha šalim se naravno! and for you, koncertno dvd izdanje?
! vau, lud si, otkvačen do boli, fora si do kamčatke, prejeben ko kurva sa svačke!


pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
matea 05.11.2005 u 18:25:47 profil autora
nazdravite drugovi! otišla je voljena u zagrljaj drugom..


? marko perkovic pjesmu: ivan pavle drugi
! ne pratim baš najbolje tvoj tok misli

? jesu li ti 24 sata u danu pre-malo-više-dovoljno?
! meni je ovo pitanje bezveze.

? hello from botwana! my name is ngutu kwana. i was at pips videoclips concert in germany last spring. i like very much. i make international music festival here in december and i like to invite you here. where can i contact? i hope we see you.
! ma buraziću, tooooooooo!!!
kontakt? ma samo ti približi ustašca mom glaviću i kontaktiraj ga. bit će nam lijepo.

? kako to da izštekani izlaze u utorak?
! ne znam kad izlaze, 15.11. je okvirni datum. uostalom, po tebi, kojim danom albumi izlaze?

? po rijeci se priča,da su mrle i prlja skupa roštiljali yayu prije nekoliko god. vjerojatno nešto slično kao što ste ti i vanja nives. e, pa zanima me ima li toga još? mislim tog zajedničkog karanja?
! (evo, ne zamaram se)


pusa lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......
matea 02.01.2006 u 23:59:58 profil autora
sasjeklo nam faq..
nema više onog slatkog iščekivanja

.
pusa lurkerima
sadrzaj je izmijenio/la - matea u 03.01.2006 u 00:00:13
matea 03.01.2006 u 11:43:16 profil autora
nekako mi je logičnije da redoslijed pitanja ne bude reversean. znači da zadnje pitanje bude pri dnu stranice.
sadrzaj je izmijenio/la - matea u 03.01.2006 u 11:44:58
vlado 03.01.2006 u 12:01:12 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Meni je bilo logicnije da se rodim na nekom normalnijem mjestu, al vidis...
matea 03.01.2006 u 12:02:51 profil autora
ispunili ste očekivanja. hvala.

.
pusa lurkerima
klempooo 12.06.2006 u 23:44:41 profil autora
faq je zakon. ima jebenih fora. mislim da ću si sejvat na disk sve stranice jednom prilikom dok ću bit zdravih živaca. jer i faqa jednom neće biti, šmrc...