Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 ... 8 9 10 11 12 ... 15
 
johnnykola 07.08.2006 u 12:49:41 profil autora
sta je bilo!? reci!
kvin i dorse nisam nikads sluso.:)
ali zato jesam m.c. hammera i
n.k.o.t.b. koji tenkre!:)
ali, dobro, nisu bile to godine
formiranja, vec prvog zarona.:)

step baj tep u bejbi
gona get tu ju grrrl
backdrifter 07.08.2006 u 12:52:38 profil autora
omnomnom
bas to, prvi zaron. jebga negdje moras poceti.
gogolj 07.08.2006 u 13:24:49 profil autora
prvi zaron je bio cijeli sam od stakla

a sluša sam i dorse a i marleya u nekoj svojoj rege fazi a svašta bože svašta, srednja škola starke(crne, u rasulu totalnom, eno ih i danas, mama ih pospremila) i takve neke šeme, kad se samo sitin
i onda se dogodili pipsi. sve je ostalo povijest.
johnnykola 10.08.2006 u 17:49:38 profil autora
sta je bilo!? reci!
naka obrada everything in it's right place.
meni nije losa, a kad skontam nesto se i ne
razlikuje puno od originala: Link.
slowpulse 22.08.2006 u 19:00:23 profil autora
nakon spoon, sad i mercury rev u t-mobile reklami.
ko je slijedeći?
backdrifter 22.08.2006 u 19:43:20 profil autora
omnomnom
to sam jucer vidio. zakon! :)
nemoj kings of convenience zaboravit, oni su prvi bili. jos malo pa ce i radiohead! :)))
dodje mi da predjem T-u! :)))))
slowpulse 22.08.2006 u 23:43:28 profil autora
joj da, KoC
kako sam na njih zaboravio
arhimed 27.08.2006 u 00:31:25 profil autora
nakon spoon, sad i mercury rev u t-mobile reklami.


kak se zove pjesma?
matea 27.08.2006 u 00:34:47 profil autora
in a funny way

.
i want a verb and you give me a noun
sucker 12.09.2006 u 18:38:12 profil autora
my buddy moose 30.9. u ksetu. to bi jednog dana mogao bit jako dobar bend.
matea 20.09.2006 u 17:53:33 profil autora
bili smo na letu štuke. zato što je bilo besplatno, hu ra.
koncert je bio bezveze. who the fuck su alen marin i zoran čalić??
zvuk mi nije bio baš nešto- strukturu hoću, strukturu..
malo smo bili kasnili na koncert, ali nema veze. svirali su oni ponovo tih par pjesama na bisu. svi su znali sve tekstove, a sve to nije moglo proći bez neizostavnog aljoše šerića. u publici fkors.
pod blistave trenutke trebalo bi navesti pavlicu i šareni remen za gitaru.. dobro može i hit pero.

slike s koncerta Link
a evo i hadže Link


music.vip.hr prenosi:
"Podršku Sarajlijama osim njihovih sunarodnjaka i brojnih Zagrepčana došli su dati i poznatije face hrvatske scene - Remi iz Elementala nije štedjela glasa pokazujući kako zna većinu njihovih pjesama, a viđeni su i Aljoša Šerić, Danijel Biffel, Mile Kekin... "

i mi smo isto vidjeli biffela, neke gumbe je okretao na onoj nekoj sivoj ploči???

.
i want a verb and you give me a noun
trixy 20.09.2006 u 19:20:56 profil autora
a vidjeli ste i backdriftera...
i opet je jaaako bitno tko je od slavnih und popularnih pohodio koncert.
darko 22.09.2006 u 12:47:55 profil autora
johnnykola 22.09.2006 u 13:49:19 profil autora
sta je bilo!? reci!
hadzo densa do fajronta.:)
backdrifter 22.09.2006 u 22:15:39 profil autora
omnomnom
ne slušajte mateu, letu štuke su ZAKON!
;))
darko 22.09.2006 u 22:52:14 profil autora
novi beck samo sto nije izasao.
album se zove the information i izlazi 3.10.

producirao ga je nigel godrich i sadrzi 15 pjesama.

a cover? bijel. blank.
naime, svaki primjerak CD-a ce imati jedan od 4 seta naljepnica i svatko ce si sam dizajnirati cover beckovog albuma.
npr. ovako: Link
ovako: Link
ili ovako: Link
backdrifter 22.09.2006 u 23:14:38 profil autora
omnomnom
a na ovom trecem setu vidi se jedan od supergenijalnih likova iz glave Genevieve Gauckler. a link sam jelte dao pod ne bas zivahnim topicom "ilustratori", al za ljencine evo ga again:
Link

:)
backdrifter 22.09.2006 u 23:19:22 profil autora
omnomnom
...sto u biti nije tocno jer ga izgleda ipak nisam tamo stavio. dakle link ispod je prvi i jedini. da.
arhimed 23.09.2006 u 01:32:06 profil autora
producirao ga je nigel godrich


godrich/-ć? hm... to mora da je naše gore list ;-)
johnnykola 23.09.2006 u 06:21:02 profil autora
sta je bilo!? reci!
evo ga:
Link
pass: N!MrOd
:)
backdrifter 23.09.2006 u 14:45:15 profil autora
omnomnom
nemrem pronaci informaciju o artistima koje je beck izabrao za izradu setova naljepnica. a jako me zanima...
backdrifter 23.09.2006 u 19:50:38 profil autora
omnomnom
album mi je dosadan. jako malo fali da becka potpuno otpisem...
zomri 25.09.2006 u 23:36:28 profil autora
neće bit dobro ako je omot albuma jedino što je ostalo od beckove kreativnosti. neće bit dobro, neće!
Depressed 27.09.2006 u 11:00:40 profil autora
Beck mi na prvo slušanje bio nevjerojatno glupo dosadan. Sad ga slusam opet. Pase mi uz trenutno raspolozenje i stanje uma.
Mislim da ima jos neke sanse....
backdrifter 27.09.2006 u 13:59:56 profil autora
omnomnom
we dance alone je super super
isto kao prve tri

ostatak manje vise nije bas nesto....pokusavam al nejde... :)
puno zanimljivih zvukova, thuogh...
matea 04.10.2006 u 13:39:17 profil autora
Subota
07.10.2006.
QUINTRON & MISS PUSSYCAT (SAD)
DJ PASTA (SAD)

Nakon predugih 5 godina čekanja eksentrični i odvaljeni rock’n’roll orguljaš-pjevač iz New Orleansa, poznat kao Mr. Quintron, vraća se u naš grad. Oni rijetki sretnici koji su te 2001. prisustvovali njegovom nevjerojatnom nastupu, godinama su isti prepričavali u potpunosti oduševljeni i šokirani činjenicom da je samo jedan glazbenik na sceni, a uz to orguljaš, uz pomoć svoje životne družice Miss Pussycat kao pratećim vokalom i lutkaricom, u stanju bio napraviti onakav show. Tajna njegovog uspjeha leži podjednako u činjenici da kao vrhunski zabavljač tijekom divljeg i predanog nastupa Quintron prolije litre i litre znoja, uspjevajući pri tom animirati ama baš svakog u publici, kao i u njegovom originalnom izumu koji koristi kao ritam podlogu, a kojeg je svojevremeno i patentirao te ga sam proizvodi i prodaje. Radi se, naime, o Drum Buddyu, maštovitom elektroničkom sklopu koji koristi rotirajući cilindar s izbušenim rupama različite gustoće, u čijoj se unutrašnjosti nalazi žarulja, a izvana optički senzori, uz pomoć kojega je Quintron u mogućnosti generirati najrazličitije ritmove, ali ga istovremeno i koristiti poput DJ-a te na njemu super efektno scratchati, jer ne zaboravimo da je svaki pokret na Drum Buddyu popraćen odgovarajućim svjetlosnim efektima. Osim, uvjereni smo, vanserijskog showa kojeg će vam Quintron & Miss Pussycat ponovo pružtiti, valja napomenuti da im društvo na ovoj europskoj turneji pravi njihov prijatelj i DJ iz New Orleansa, DJ Pasta.

Ulaznice po pretprodajnoj cijeni od 35kn možete kupiti u Dancing Bear-u i KSET-u. Na ulazu će koštati 45kn. Isti se otvara u 21 sat, a koncert počinje u 22 sata.


vidimo se

.
i want a verb and you give me a noun
backdrifter 05.10.2006 u 18:59:56 profil autora
omnomnom
...Okay, you got me. This time, however, our Beck news is slightly upsetting. Though his most recent album, The Information, was released on Tuesday in the U.S. and on Monday in the UK, it seems that the UK's Official Chart Company (OCC) will deny him access to the charts there.

The decision was made in reaction to the DVD and stickers that come with the album, which, according to a press release "have been construed by the OCC as an 'unfair advantage'" over the other albums released last week.

Come again?! They're not even trying to recategorize the package as "video" instead of "audio"? They're just calling it an "unfair advantage"? Didn't they get the memo about how the music industry is scrambling to add incentives to get people to buy albums instead of downloading them for free?

Wow, congratulations OCC, you're the next big winners on my just-invented TV show, "Exercises in Missing the Point".

Beck told Billboard.com, "It's an unconventional package, but it shouldn't be penalized for that. Any art on a CD is an incentive to buy and listen. Ultimately, it doesn't matter. The response from the fans has been so strong, and that is the most important thing."

In continuing with the interactive art theme, Beck also announced yesterday that the merch available at his upcoming shows will be a DIY affair. Says a press release, "Fans will purchase a blank t-shirt with a set of iron-on decals, arrange the graphics on the shirt as they see fit, and have the shirt pressed up on the spot. There are four different sets of decals available as well as four different t-shirt colors, so the variations are endless."

Actually, they're not endless. There is definitely a set number of variations. We're just too lazy to do the math to figure out exactly what that is.


pičfork, ne...


presmijesno... svasta...bas svasta...

al boldani dio ... bravo beck genijalno ...
a posto ja totalno ”pusim” takve stvari mislim da cu kupiti album. o da.
volio bi i majicu al... :(



sadrzaj je izmijenio/la - backdrifter u 05.10.2006 u 19:01:18
matea 05.10.2006 u 20:00:05 profil autora
kjut, tko radi onu rh slušaonicu u ksetu 11.10.

.
i want a verb and you give me a noun
electro cute 05.10.2006 u 22:04:08 profil autora
bambi i ja. dolaziš?
matea 05.10.2006 u 22:05:55 profil autora
gledamo u plakat i kao jebote radiohead ovo ono
i vidimo piše bambi i cute
a onda kao idemo ako je to kjut. šta je bambi? karlo? pervan?

.
i want a verb and you give me a noun