Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
eva 28.09.2002 u 23:06:55 profil autora
ne mogu ih izvadit iz kazica... jednostavno su genijalni. dok ih slusam sam u nekom svom svijetu, zaboravim na sve, smirim se, oraspolozim se...
slaze li se itko samnom?
motorcycle boy 28.09.2002 u 23:25:52 profil autora
slažem se s tobom 150%. još nisam čuo ovaj novi ali prvi je jebeno genijalan. ovaj svijet ne bi bio tako beautiful da njih nema.
oak 29.09.2002 u 11:57:34 profil autora
meni je aktualni singl odlična pjesma.
usporedba s "the bands" može stajati fenomenološki (2.album nakom mega hita Creep/Yellow, "gitaristička ploča"), ali kvalitet ta dva albuma je neusporediv
johnnykola 30.09.2002 u 22:03:14 profil autora
sta je bilo!? reci!
dobri su. the scientist - najbolja.
eva 30.09.2002 u 22:29:46 profil autora
the scientist ce mislim biti novi singl. ili vec je. meni je ipak s novog najdraza god put a smile upon your face. imam live izvedbu toga i stvarno je jos bolja live nego na albumu.
ivy 01.10.2002 u 22:18:49 profil autora
coldplay je jednostavno nevjerojatan... da,eva, potpuno se slazem, to je neki drugi svijet... hvala ti chris martin!!! :)))
sally 02.10.2002 u 00:07:51 profil autora
bas san danas uspila nagovorit prijatelja da mi kupi vec jednom poklon za rodendan (bio prije 4 miseca, btw.) pa san se mislila izmedju flaming lipsa sa 'yoshimi battles the pink robots' i novog coldplaya. s obzirom da iman zrtvu od koje bi mogla presnimit prvi, bas uzivan u drugom.
bravo ja, odlican izbor!
Hadzo 30.10.2002 u 16:42:36 profil autora
Jedan od najboljih albuma ove godine. Eto, znamo s cime ce nasi vrli kriticari usporedjivati nove Pipse kada izadju, kladim se (Osim ako Radiohead ne izdaju novi album u medjuvremenu).
daddy 14.11.2002 u 15:54:15 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
band koji me do prije mjesec dana katastrofalno nervirao sablaznom imitacijom radioheada iz faze "the bends". priznajem, fulo sam, coldplay ima odličan album, ima PJESME, a to je rijetkost, pravi raritet u zadnje i predzadnje vrijeme. p.s. nitko normalan neće uspoređivati pipse s coldplay, vjerujte.
lollipop 18.11.2002 u 11:37:20 profil autora
slusam, slusam i ne mogu prestat.
zato je krajnje vrijeme da vise napisem to sto hocu vec dugo.
vise manje vjerujem ljudima na ovom forumu i kad god je neko s necim odusevljen odmah hitam do knjiznice/kina/cda jer znam da je preporuka najvjerojatnije pravovaljana. Bješe tako i s Coldplayom...svi vi tako odusevljeni, odmah sam loveru rekla da mi skine album. nikad nisam bila prevelik ljubitelj istih, vjerojatno zato sto mi je, u vrijeme njihovog prvog hita (-ima neka pjesma koja mi se svida - koja?, od koga?) frendica koja mi je inace apsolutni autoritet u muzici (zena je ipak svirala u grupama kao sto su Salad i Gay Dad, a ni sad joj ne ide lose s novim bendom), jednom prilikom kad su pustili tu "neku" pjesmu u klubu i ja se pomamila - to je ta pjesma koja mi se svida, a ona me pogledala i rekla - to je coldplay, fuj, fuj, ne svida ti se valjda to?, i odonda su mi tako ostali s negativnom konotacijom, kasnije sam doduse poslusala i album, nije mi bas lego, bio je prevodenast. Na prvu loptu, i ovaj mi je bio, iako me prva pjesma odmah osvojila, ali nisam htjela ponovit gresku ko sa Supergrassom. Ipak, evo, na kraju se ispostavilo da su mi postali tako odlicni da mi lover zali dana kad mi ih je donio doma :) vidis, vidis, uvijek se svemu treba dati i drugu sansu, kazem ja. a to sigurno ne bi da nije ovdje bilo vas. thanx & cheers!
zomri 19.11.2002 u 17:28:05 profil autora
Ne znam da li je ovo slucajnost, ali i meni su Coldplay sjeli pravo tek kad sam im ukazo drugu sansu. Ono, bio mi je dobar Parachutes i to ono pravo jebeno pravo dobar, al sam mislio da je to samo iz nostalgije za starim Radioheadom i U2om, i nista vise. Medjutim kad mi je Rush of... dosao pod ruke djelovao mi je nekako ljigavo. Znate ono: prosipaju tamo neki jutuovski weltschmerz upakovan u Parachutes celofan, a sve to sa osmijehom na licu i rastom cifara na bankovnom racunu. A onda sam mu dao drugu sansu... i otkrio jedan totalno novi svijet predivnih pjesama, autorske harizme i jos jedan dokaz da je gitara jos uvijek neprevazidjena. Rush Of... je vec sada antologija i Jedan Od Prvih Velikih Albuma Novog Milenija.