Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
darko 27.05.2005 u 20:34:12 profil autora
Otvaram novi topic jer imam predosjecaj (a i glasine govore) da ce ovo biti jedan od forumaski gledano, masovnije posjecenih koncerata.

Otvaram ga tako rano jer sam u velikoj opasnosti od skorog gubitka interneta.

Ono najvaznije: Kako doci do Doma mladih u Koprivnici?
Zahvaljujemo kolegi Tomislavu B na urucenim i specijalno pripremljenim zemljopisnim kartama:

Kako doci do Koprivnice iz Zagreba?

Idete po Slavonskoj aveniji u smjeru istoka i nakon Metroa skrecete desno za Varazdin. Pratite autocestu (ne placa se) za Varazdin nekih 20 km, sve do cvora Sveta Helena. Tada skrenete desno prema Vrbovcu.
U Vrbovcu skrenete lijevo za Križevce. Dalje samo ravno. Do Koprivnice.

I kaj onda?

E... Baci oko na kartu z blagom:

Link
i
Link
sadrzaj je izmijenio/la - darko u 27.05.2005 u 20:43:09
farky 04.06.2005 u 13:52:45 profil autora
ej! e jos informacija...na sam dan koncerta u domu mladih bit će dva dj floora, a prije samog pocetka koncerta odrzat ce se finale na LAN partyu(unreal tournament..valjda..) pocetak koncerta je 21:30, ali dodjite prije jer ima zabave..

za sve forumase koji zele kartu po cijeni pretprodaje mogu rezervirati kartu na mail nfarkas@ups.hr. cijena je 25kn. na ulazu 35kn.
cenzura_nula 07.06.2005 u 15:30:41 profil autora
Nadam se da će vam karta koristiti i vidimo se na koncertu...

Pozdrav svima!
vihorsthename 10.06.2005 u 21:05:08 profil autora
e hvala na mapi - upravo mi je to trebalo ;)
linda 11.06.2005 u 12:37:36 profil autora
baš se veselim. zadnji gig bio mi je u ljubljani a to je taaako davno! ovaj put ništa nije iskrsnulo i nesmije! d_m girl još nije javila ali postoji mogućnost da će i ona s nama doći (iskreno se nadam). vidimo se
DanMrak 11.06.2005 u 14:04:58 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Linda, nemaš pojma koliko mi je žao, ali na žalost to nije nikako izvedivo. Evo baš sam se sad čula s tvojim +1. Ovaj tjedan imam 2 ispita. I to gadna 2. Ako ih dam dala sam godinu, tak da ono.....predamnom su 4 duge (preduge) noći...

Dobro se zabavite!
vihorsthename 12.06.2005 u 02:40:06 profil autora
evo me directly s ceste... e kad sam snimio kolko je malo skvadre doslo nekaj me samo preseklo. ne znam kak je u ostalim gradovima bilo ali ako je to prosjecna posjecenost onda smo stvarno svi lagano u komi. ah well, bolje ne ulaziti u to.
koncert je na kraju ispao sasvim fajn. ja uzivao, a i buraz isto. mislim da je i ostlih 50 istog misljenja.
cenzura nula 12.06.2005 u 03:07:45 profil autora
buduci da ja zivim u koprivnici, slobodno mogu ustvrditi da je ovo bio jedan od najboljih koncerata u kc u zadnjih nekoliko godina...

hvala pipsima na fantasticnom koncertu!!!
linda 12.06.2005 u 17:33:36 profil autora
da, ljudi zbilja jako malo, mislim šteta.začudilo me što nije bilo nikoga od forumaša, ja i darko zujimo hoćemo li vidjeti koga ali na kraju smo ipak bili solo.
ali super smo se proveli, bend je bio dobro raspoložen šteta što i ekipa nije (izuzev par pojedinaca u prvom redu), doduše jesu se malo probudili tamo na nogomet, nacionalni park i plači.
čula sam po prvi put idealnu pop pjesmu za astronaute i sviđa mi se zaista.

evo i set liste:

dobro
id. pop pjesma za atronaute
rosita
mrgud
mak
baka lucija
plači
sao paolo
susjedi
ljubav
supermama
nac. park
onaj kojeg nema
kfs
poštar
nogomet
dan mrak
narko
2x2

svirana su ČAK 2 bisa u kojima smo čuli boga, na putu prema dole i pjevača.

imamo nešto slika s giga, pa ako je netko zainteresiran može dobiti na mail.
Josh 12.06.2005 u 17:52:06 profil autora
prokleti kralj
cekamo Dubrovnik!! :)
trixy 12.06.2005 u 19:49:32 profil autora
pošalji mi fotke u mail iz profila, pa ću ih puknut negdje na net da ih i ostali vide
cenzura nula 12.06.2005 u 22:10:30 profil autora
http://www.dopmagazin.com/pipsi_foto.asp
trixy 13.06.2005 u 09:11:23 profil autora
lindine fotke su ovdje:
Link
Filip 23.06.2005 u 02:11:03 profil autora
Pipschips&videoclips @ KC, Dom mladih, 11/06/2005

Bivše prostore hrvatske vojske, još davnije jugoslavenske, danas su zauzeli okviri mlađih naraštaja koji sve uspješnije renoviraju date im prostorije i uređuju dvoranu potencijalnu za vrhunske audio-vizualne događaje. Zabranjeno pušenje u svim prostorijama Doma mladih izaziva mnogobrojne pobune i negiranja izvrsnog im i kreativnog programa, ali bezuvjetna volja i dobra organizacija dokaz su da je sve moguće. Eto početka da i nepušači mogu doći na svoje...

Čast otvorenju djelovanja i rada Doma mladih pripala je, konačno prepoznatom i priznatom sastavu Elemental 6.5., a Pipsi su svojom poklonjenom pažnjom i vremenom nastavili tu priču...

Ovoga puta ne provodeći vrijeme samo na subjektivnom stajalištu, uredno došavši nakon 22 sati, ležerno prazneći novčanik na šanku i uživajući, ali i noseći naočale kritiziranja, bila mi je dodijeljeno zadovoljstvo radit za organizaciju manifestacije i osobno sudjelovat u "kozmičkom putovanju" benda...

Vizualizirajući harmoničniju i daleko mirniju atmosferu koja je vladala prilikom njihovog zadnjeg nastupa u Koprivnici, ovo je bilo lansiranje novog im satelita pulsirajuće pozitive i svjetlosne brzine, jer mjesta za statiku više ne postoje...

Započevši događaj s instrumentalnom "Dobro", novim galaksičkim uratkom "Idealna pop pjesma za austronaute", dinamičnom " Rosita Pedringo", odbrojavanje kreće poletnom "Mrgud, Gorostas i Tat", "Mak", "Baka Lucija", sve intenzivnijom "Plači", "Sao Paolo", a svečano uzlijeće mističnom "Susjedi", žestokom "Ljubav" (fantastične interpretacije "to je jebiga" u "jebem te u supak"), vodiljom "Supermama", brzinskom "Nacionalni park", "Ja sam onim kojeg nema", bez gravitacije spokojnom "Poštar lakog sna".
Na bis stižu pogođen "Nogomet", titrajući "Dan, Mrak", transni "Narko", u drugoj putanji virtuozno logičan "2x2", moderniji "Pjevač beatlesa & Stonesa", sve bliži cilju "Na putu prema dole" i pronalaze svoj put u odabranoj sferi...

Zanimljivo širok i iskričav opis postojanja života "Pips, chips & videoclips" od najranijih dana putovanja i traženja od zadnjih ostavljanja tragova u glazbenom svemiru.

Uslijedili su razgovori, komentari, divljenja i nalaženja, pune baterije.
"Austronaut je prošao test..."

Nek se nikad ne vrate isti..., samo bolji. Sretan im put!

PS: Dubravko, gore desno imaš linkove na neke članke o radu vaše skupine, pa pogledaj da li još uvijek stoji tvoj komentar o terapiji.net izrečen nakon koncerta :)
(op. sale)

ines // 18/06/2005

preuzeto sa www.terapija.net, na Link-u možete pogledati i nekoliko sličica.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...