Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
inga 16.05.2005 u 23:26:19 profil autora

onaj park mu je isti kao moj vlastiti, samo bez pasa, draze su mi macke
plus olaksanje jer procitah da jos netko na odredene tramvajske brojeve ima iste spopadajuce asocijacije

sve u svemu s.l. me odmorio, djeluje terapeutski
gargamel 17.05.2005 u 13:53:16 profil autora
Meni ne paše struktura pjesama. Nije samo zadnji AF u pitanju, nego i neki prije. Možete reći da sam konzervativan, ali nije stvar u tome. Jednostavno me ometa u čitanju. Brzo me umara i to samo zbog strukture. Stihovi su mi baš neprirodno odvojeni. Možda je to neka fora, ali meni smeta.
inga 18.05.2005 u 03:41:07 profil autora
da, struktura pjesme bezobrazno trosi :)
tjera me sporije citat jer stalno lovim mislima rep glavu, pa jesam pazljivija nego obicno, i priznajem cesto se nesigurno vratim red naprijed nazad da konac nit opet uhvatim. ali gle cuda! nisam od toga zivcana nego kao nakon dobre gimnastike samo lijepo umorna (vrijedi i kad malodonista od silnih iscitanih shvatim, sto je pak vrlo blizu onome blazenstvu koje nastupa dok se vozim u tramvaju a ispred ociju prebrzo prolazi zid s grafitima)
zato su meni pjesme cesto terapeutske, mantraju me blazenu siromasnu duhom kao bebu
pri tom kao i sav normalan svijet nedvojbeno zivnem samo na opscenosti i prostote ili neku pravu ispovjednu muku ciji scenarij mogu vidjeti i u svojem skromnom zivotu