Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
Depressed 04.05.2005 u 16:53:10 profil autora
Bio je neki natječaj na razini svijeta da se daje jedna stipendija za SAE jednom amerikancu i jednom svijetaninu (građaninu ostatka svijeta). I ja sam se prijavio da bih išao u Ljubljanu u SAE, i za to sam trebao poslati svoj rad, i esej zašto bi ja to htio, i preporuku dvoje ljudi iz industrije (glazbene). I kažu da na daljnji natječaj iz Ljubljane šalju dvojicu, a jedan sam ja! S obzirom da mi je jednu preporuku pisao i Kardinal, ovim putem mu fala! Baš je lijepo kad izaberu tebe!
Fala i lolli koja me gurkala da ne propustim rokove. Naime sreo sam Tina Ostreša u SAE na danima otvorenih vrata, i on reče da se i on htio prijaviti, ali promakli mu rokovi, I guess nije imao lolli da ga podjebava kad će poslat :).
Uglavnom, infinitezimalno male šanse su da baš ja dobijem stipendiju, ali lijepa vijest je lijepa vijest...juhuhu tralalala tirulirutiruliru....

sadrzaj je izmijenio/la - Depressed u 04.05.2005 u 16:54:06
daddy 05.05.2005 u 09:52:47 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
u p.m., oće li se tko od muzičara bavit muzikom konačno, a ne samo tonom i produkcijom?!?!
ajm sou sou sou sori, al mi je pun kurac da tin i njemu slični nisu ono što bi trebali bit, nego, eto, uz malo kompromisa u zadanoj situaciji postaju....ah, vidjet će što će postat. uslužna djelatnost.
pitajte biffela i kardinala kak je sve to super, odnosno kaje realnost kad se vratiš sa studija. svake subote u usranom boogaloou rade prestrašne idiote od 4 popodne do 4 ujutro. ah, da, nekaj se mora jest....
inga 05.05.2005 u 23:42:48 profil autora

pa drzim fige da prodes do kraja tj beskompromisno dobijes nofce, pa ih onda s uzitkom spiskas i mozda pri tom nesto kompromisno spoznas.
(op. neuobicajeno oprimistican mejl za nekog tko sam sebe zove depresivnim).

i da, nekaj se mora jesti, ljubav je lijepa ali se ne da namazati na kruh.
krasan je talent znati sto bi netko trebao biti. cestitam.
Depressed 06.05.2005 u 10:53:13 profil autora
Fala Inga.
Ispravni nadimak za mene je "Zbunjen" :)
Post mi je pun veselja zbog timinga vijesti. Taman dok sam prepun stresa zbog deadlinea na poslu saznam da je tamo netko rekao da dobro radim...to je ono što me veseli, a još ako nešto naučim za tuđe nofce...
I fakat je pravi blagoslov znati što želiš biti.
dulce 12.05.2005 u 14:24:06 profil autora
hej dep! ovo je najbolja vijest danas. drzim fige da to budes bas ti! jako, jako!
btw lolli i ti nikad ne dodjoste, imam jos tri sedmice u bell paese. mozda se vidimo ovo ljeto na nekom od otoka?! puse
Depressed 12.05.2005 u 15:24:13 profil autora
Jebote, fakat! Nikada ne dodjosmo! Jesmo trulexi.