Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
zomri 30.04.2005 u 16:44:34 profil autora
danas u gradu vidjeh plakate na kojima jasno stoji da MOGWAI (UK) sviraju u Sarajevu u subotu 14. maja/svibnja na koncertu povodom vraćanja u funkciju Doma Mladih, razorenog početkom rata. (Pipsi su tamo svirali još 2000. ako se ne varam u bondingu sa atheist rapom).

[ograda]
kako me iskustvo uči ovako dobrim vijestima ne treba vjerovati ni kad izađe oficijelna informacija na sajtu benda (v. pod: Franz Ferdinand prošle godine), a kamoli kada to nije slučaj. naime, ljudi nisu održali nijedan koncert od februara/veljače ove godine!!!
[/ograda]

kažu na plakatima da više informacija možete potražiti na asksarajevo.ba/revival (gdje još uvijek nema ništa konkretno), a osim mogwai na trodnevnom događaju gostuju howie b, tbf, edo maajka, rundek, sikter,...

ako se ovo potvrdi bi li bilo zainteresovanih za dolazak u sarajevo?
zomri 30.04.2005 u 16:56:40 profil autora
ovdje (Link) kažu da još uvijek nije ništa potvrđeno.

međutim čudi me kako neki ljudi imaju muda stavit na plakate ako nemaju definitivne potvrde da momci dolaze.

electro cute 30.04.2005 u 19:32:14 profil autora
taktika. sjetimo se metallice i lenija krevica u zagrebu. al bar su brmc svirali dva ipo sata besplatno. slava im!
zomri 30.04.2005 u 23:07:34 profil autora
da mi je samo vidjet koja je budala smislila takvu taktiku sa bendom za koji je prema najoptimističnijim prognozama u sarajevu ČULO negdje oko - 100 ljudi!
electro cute 04.05.2005 u 20:20:59 profil autora
14. maja? a još nema plakata? ajoj.
zomri 05.05.2005 u 17:37:52 profil autora
plakata ima (čujem da ih ima i u ZG), ali nema oficijelne potvrde na webu.
nada još uvijek postoji...

(najbolja stvar u ovome nije to što su najavljeni Mogwai već što se Sarajevu konačno vraća najbolji koncertni prostor)
zomri 10.05.2005 u 16:16:30 profil autora
potvrđeno je - Mogwai NE dolazi!
jedini od svih najavljenih. majku li im prvoaprilsku. jebem im sve!, što reko Bafta.

postavljen je kompletan line-up na asksarajevo.ba/revival