Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4 5
 
jelena 08.07.2005 u 00:05:46 profil autora
heeeeeej, ljudi!!!!!
evo prvi put u banjaluci okaceni plakati na kojima pise pipschipsvideoclips :))))))))) jeste da je u bihacu festival al moglo bi se poci... jos mi je rodjendan petnaetog! :))))
hoce li iko od vas dolaziti u bosnu???

a te majce. jel 's' dovoljno mala?
vlado 08.07.2005 u 00:50:22 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Plakat je u Banjaluci?

:)
johnnykola 10.07.2005 u 19:11:20 profil autora
sta je bilo!? reci!
drago mi je da ce se na pocetak ove stranice prvo pritefteriti bosancherosi.:) molim zaduzene za majice da ponesu iste u bihac jer sam nasao link da kupim onu americku verziju L velicine.:) ona dodje 20 km, je li tak'? vidimo se na sarajevo film festivalu, pored cutea i pipsa nadam se i sa ostalima. dovla, stizes li?:)
vlado 10.07.2005 u 19:45:38 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
U Bihac? Ja idem, po svoj prilici.
cudnovatikljunas 10.07.2005 u 22:47:43 profil autora
moze malo informacija o film festivalu u rajvosa?
dosad je bio dosta dobar, bar sudeci
po pricama.
cuo sam da su velike guzve oko ulaznica
i inace oko aktualnijih projekcija?
kako za smjestaj?
oak 3 10.07.2005 u 23:13:41 profil autora
PIPS CHIPS & VIDEOCLIPS - Dom mladih, Koprivnica, 11.6.2005.
FRAGMENT no. 1
«Pa hajde sretan ti put, Jurij Gagarin / najjači teleskop sa zemlje te prati / reci mi sve, a ja ću reći astronautu / hajde ne budi lud, Jurij Gagarin / u sutrašnjem broju kamz'maljskaja pravde pisat će vijest / ASTRONAUT JE PROŠAO TEST!»
FRAGMENT no. 2
Sjajan koncert, definitivno bolji od prvog gostovanja Pipsa u Koprivnici. Čak ovaj put neću biti plačipizda i cmizdriti zbog izostavljanja «Porculana», «Vjetra» i «Bajke» sa playliste. Koncert je održan u fantastično sređenom prostoru Doma mladih (nekadašnji Dom JNA, pa zatim Dom HV-a), u dvorani (u koju bi se moglo nagurati do 450-500 ljudi) čiji su zidovi obloženi drvom (???) što je poprilično doprinjelo vrlo dobroj kvaliteti zvuka, pa se skoro svaki ton mogao jasno čuti ili riječ razumjeti. Bend je bio sjajno raspoložen, tako da je i pri relativno maloj posjeti (jel bilo više od 100 ljudi???) sve ispalo vrlo dobro. Btw, pušenje je (ne mogu vjerovati da sam i to doživio) u principu bilo zabranjeno, tako da je ovo PRVI koncert na kojem mi nisu zasuzile oči zbog prokletog dima. Playlista je bila uobičajna, red «pjesama s velikim P», red «pjesama za raju» - bez zamjerki.

FRAGMENT no. 3
Borščak (basist) je jednom strastvenom obožavatelju (nakon što ga je ovaj nagovorio) uspio uvaliti svoju majicu za 100 kn... Dubravko, nekad znan i kao «Ripper», je na to rekao da on ne bi svoju dao ni za 1000 kn. Inače, riječ je o službenim majicama turneje, a možete ih ovdje vidjeti, te uskoro naručiti.

FRAGMENT no. 4
Jedan frend (inače mi vrlo drag) mi je zeznuo «Narko», pjesmu života, svojim upadicama tipa «E na kojim su pjesmama pokupili ono od Radioheada????... Kaj nisu maznuli od Perenojd Endrojid onaj dio koji ide rej daun on mi??????»... To je bilo fašistički i zaslužuje šamarčinu ;-)

FRAGMENT no. 5
Ispičavam se Levačiću (bubnjaru) na problemima koje sam imao sa njegovim identitetom.

FRAGMENT no. 6
Sljedeći dan su jedni dočekali sa glavoboljom, a drugi sa malčice natučenim srcem (što u principu i nije ispalo tako loše, ionako sam se sam zeznuo, jednostavno si odmah moraš pustiti «Sunday morning» od Velveta). I još uvijek ne mogu vjerovati da smo išli pitati za kebab!
**(e da, hehe :o)...zato jebiga bolje počni vjerovati (i ne znam koji ti je qratz to tolko čudno...ti si me trebao tamo odvest, a nisi znao). Neupućenima moram pojasniti da je drugi dio novinarskog dvojca, svoj posjet KC-u iskoristio i kao odličnu priliku za vrednovanje i usporedbu koprivničkog kebaba i onog varaždinskog...i što reći...e pa koprivnički qrtza ne valja!!!! Ok, mislim, ono što ovi Kc poslužuju uopće ne zdaovoljava specifikacije tako da sam zapravo tamo jeo kvazi-kebab i nisam niti imao realnu osnovu za uspoređivanje (u ovom konkretno slučaju, to čak nebi bilo uspoređivanje krušaka i jabuka, nego jabuka i kamenja). No, al ovo nije ioanko članak o tome, tako da onda neću sad previše razglabati (i hvaliti varaždinsku kebabanu, kebabarnicu, or whatever) jer ako počnem neću se zaustaviti nikad...bitno da sam se na kraju slikao s Biffelom, on je legenda...plus još i ovo, dakle Marine samo se ti drš Billy-evog kebaba, jebeš sve ostalo)

A VRHUNAC VEČERI JE...
Čini mi se... Hm... Da... E bok, ti si moj narko... A ovdje su fotke...




Napisao: TB (riječ), DJ (slika & **)

s www.dopmagazin.com
i to je dobro
jelena 11.07.2005 u 00:54:53 profil autora
:)))
i ja cu u bihac po svoj prilici!
nadam se da ce se vrijeme poboljsati. jel to na tvrdjavi? negdje vani?
dzoninikola, jel i ti stizes?
johnnykola 11.07.2005 u 16:35:21 profil autora
sta je bilo!? reci!
tesko da cu moci do banjaluke jer uglavnom se nema financija, ali vama svakako dobar provod zelim, a u isti uopce ne sumnjam. znate kako kaze onaj djedo u 'djekna jos nije umrla, a ne zna se ka' ce': u mene se najmanje sujma!!!:))) ako cete nositi, ponesite i plave majice XL velicine, jaran se nalozio da uzme jednu. sirim glas.:)))
jelena 14.07.2005 u 19:57:29 profil autora
interesuje me u koliko sati je planirano da pipsi kroce na pozornicu, sutra u bihacu?
nadam se da cu pohodit taj dogadjaj, pa...
darko 14.07.2005 u 21:06:03 profil autora
Za one koji idu autom iz Zagreba u Bihać:

bok

e ovako, mislim da je prije plitvica skretanje na lijevo, ali nešto kontam da ne moraš ići tim putem iz zagreba. zapravo mi malo smiješno
ideš na karlovac, pa tušilovići, pa vojnić, pa sve do graničnog prelaza-maljevac, pa velika kladuša i onda samo glavnom cestom putokazom za bihać, do ostrožca (on je prije bihaća) vidjet ćete s lijeve strane stari grad, nema frke.
inače treba vam iz zg nekih 3 sata, ma i manje, ne trebate krenuti u 8, hihhihi, jedino ako biste vidjeli rijeku unu i okolicu, čak mislim da ima i neki program za sve kampere.
inače karte su 10km-40kn za jednu noć, a za obje 15km-60kn.
papap, vidimo se
johnnykola 16.07.2005 u 18:15:17 profil autora
sta je bilo!? reci!
i kako bi u bihacu?
haj'mo s dojmovima!:)
flegma 18.07.2005 u 15:23:30 profil autora
Pozdrav svim prisutnima, druga godina interesantnog festivala koji je iskupio respektabilne bendove sa svih strana, prosla je u dobroj atmosferi sa jos koliko-toliko amaterskom organizacijom, zbog koje je tu i tamo bilo nekih ... ajmo reci nejasnoca, za koje se izvinjavam. Rulje je bilo dosta, ali moglo je i trebalo da bude vise, jer to je ipak najvazniji faktor opstajanja nekog festivala, u ovom slucaju Coltana.
Sto se tice pipsa zvucali su odlicno, popunjeniji nego ikad ;), zalim one koji su to propustili, nisu trebali :P.
Stoga decki puno srece u daljnjem radu, i navratite jos koji put, ako nista na rafting ;)

veliki pozdrav, vas vodic edin :D
daddy 19.07.2005 u 00:57:49 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
gospon flegma je, naime, bio naša "hostesa" na coltanu. jedini muškarac, svi ostali bendovi dobili su cure da ih one vodaju po festivalskim punktovima; čitaj od hotela do zamka ostrožac na tonsku, pa u bihać na ručak, pa u hotel, pa natrag u zamak na gig.
nisam vidio osobu kojoj bolje pristaje nadimak od spomenutog dječaka. respect!
electro cute 19.07.2005 u 03:19:32 profil autora
pa nije li to simptomatično?
inače, zaključio sam da sam danas napravio više posle nego svi vladini službenici u godinu dana - usto sam se s kauča da si dohvatim sok. ha ha ha.
johnnykola 19.07.2005 u 10:28:58 profil autora
sta je bilo!? reci!
legendo!!!:))) ista stvar je sa mnom. jutros sam, kao i obicno poslije sna raskrilija ocne kapke. da nas vrli premijer bar to uradi svako jutro mozda bismo uspjeli napraviti autoputeljak od onih silnih kamena temeljaca koje postavljamo svaka dva mjeseca za isti, pa brat bratu, vec jedno 7-8 godina. no, drugarstvo je najvaznije!:)
jelena 21.07.2005 u 00:34:56 profil autora
e da se prijavim.
bila sam i ja u bihacu, i dovukla jos cetvoro sasobom. eto. da nije bilo pipsa, ne bi niko ni otisao :))))))
promatrala sam svo vrijeme ljude gore, necu li vidjeti nekog poznatog mi s foruma, ali nis! :(
uglavnom, meni je bilo dobro. moglo je i bolje (mislim na izbor pjesama, ali pretpostavljam da je to prilagodjeno...) sve u svemu, zadovoljna sam. bas sam zadovoljna. usput smo napravili i nekolicinu ljepih slicica.