Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4 5
 
electro cute 01.06.2005 u 09:51:26 profil autora
ha, mislim, zašto bi se tiskali, ne? ak dođe šagadin kewl, ak ne jebiga...ja imam 95 kila, to preneseno u površinu je poprilično.
W_S 01.06.2005 u 15:25:53 profil autora
Party je u centru grada nam Siska. Teško promašit. U parku kod crkve i Starog mosta (crvene cigle). A sad kako doći do tamo? Ovisi kak dolaziš, al uglavnom nije problem naći i možeš bilo kog pitat. Ako pitaš starije osobe, pitaj za "kockicu" ili ti Kristalnu kocku vedrine.
Karta je 20kn a o pretprodaji nema govora. Kažu, dođi i kupi prije koncerta.
sadrzaj je izmijenio/la - W_S u 01.06.2005 u 15:27:04
vlado 01.06.2005 u 17:07:18 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Promijenio svjetlo.
dju 01.06.2005 u 18:51:58 profil autora
mašala
vlado 01.06.2005 u 19:00:08 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Joj, daj... pa ja sam za tebe... Makinen!
inga 01.06.2005 u 21:34:49 profil autora
vlado je vozio mojeg muza. :-)
po cijelom gradu. nocu.
muz koji je zbilja hakinen/makinen se nije zalio.

s druge strane, meni je sasvim ugodno bilo s dju, muskarci joj trube ali zbilja samo zato jer je vraski zgodna. kilometraze ima vise od vlade.

zato, kad bih isla u sisak, mene bi zanimalo s cime ce me u autu ponudit (pice, grickalice, muzika, air conditioner itsl) tj kakva im je vanpansionska ponuda. :-)
darko 01.06.2005 u 21:51:55 profil autora
Dok smo isli u Karlovac, Dju je imala i grickalica raznih, sokova, pašteta, čipičipsa.. Prijateljica sjedi naprijed.

Dok smo išli u Ljubljanu, Vlado je puštao muziku kakvu se rijetko gdje može čuti. I sjedio sam naprijed.

Pa vi vidite.
electro cute 01.06.2005 u 22:01:37 profil autora
ja moram ovak javno reć da dju skroz dobro vozi. za ženu, jelte.
darko 01.06.2005 u 22:08:10 profil autora
Dju super vozi. Samo ju malo jeb(ej)u naplatne kućice.

S druge strane, Vlado vozi Astru.

Pa vi vidite.
dju 01.06.2005 u 22:17:54 profil autora
ja vozim opel vectru staru godinu i pol. koja je prije petnaest dana bila na tehničkom pregledu. ne pijem, ljubazna sam, mirišem na nenametljivi ženski parfem i dosta sam kompromisno raspoložena kad se dogovara što će se slušat u autu.
uostalom, dolazim pred nsk po ekipu, iako živim u velikoj gorici, pa mi je to kao ic u split preko dubrovnika.
al sve za raju.
ko neće, neće.
dala sam sve od sebe.
electro cute 01.06.2005 u 22:19:42 profil autora
pa naravno da idem s tobom, to darko provocira.
evo izvadak sa članka na monitoru:

Hrvati su sve deblji i viši, a Hrvatice imaju sve šire bokove i veće grudi. Razbijen je stereotip o "malim i debelim" Slavoncima, a Slavonke su mršavije od Dalmatinki. Siščanke imaju najveće grudi .
electro cute 01.06.2005 u 22:20:02 profil autora
YEAH!!!!!!!BABY!!!!!
inga 01.06.2005 u 22:21:50 profil autora
ako vec citiras reci sve tj da su najmrsavije zagrepcanke i da im je struk prosjecno 62 cm :-)
darko 01.06.2005 u 22:31:40 profil autora
Eh, neki bi, ali ne mreju. (sad će cute na ovo provocirat)

I onda nek još netko proba prodati ona sranja o Sisciji.
W_S 01.06.2005 u 23:35:41 profil autora
Inače (osim što nam cure imaju najveće grudi), urbana je legenda da je Sisak drugi u Europi po potrošnji alkohola po stanovniku!!!! Nisam siguran da li je to igdje potvrđeno....
linda 04.06.2005 u 00:48:36 profil autora
zbog neočekivanih novčanih izdataka tijekom današnjeg dana i popratnih sranja nismo otišli u siska. blah..
vlado 05.06.2005 u 12:07:54 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Evo, da se osvrnem na Sisak. Isli smo Cute, Hadzo, Aqua (Maha) i ja.
Koncert je bio dobar, zabavan, band je dobio puno na kompaktnosti, otkad sam ih zadnji put slushao. Bio je i Biffel, tako da je sound bio OK. Ljudi je bilo taman, za klub te velicine, no sve je pokvario DJ, koji je prije i poslije koncerta pustao takve debilne stvari, da je bila prava tortura.
No, veseli da je bilo domace ekipe, koji su pjevali pjesme, skakali...
Izdvojio bih Zdea sa izvanrednom interpretacijom Ljubavi, kao i zavrsavanje pjesama u stilu Bijelog Dugmeta, gdje bi Dudo i Dino glumili Bebeka i Bregu.
Eh da, Levacic jr ima druk, definitivno.
vlado 05.06.2005 u 12:12:22 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Takodjer, koristim priliku da pobijem neukusne insinuacije da smo Cute i ja pricali za vrijeme pjesama (uvodili smo odredjene novitete u pratece vokale kod pjesme "Placi"), kao i da se ispricam sto sam za vrijeme Sao Paola isao u WC. Jebiga, morao sam, trpio sam tri pjesme, nisam vise mogao. No, moja kalkulacija, da cu se vratiti do "definitivno moram otici odavde" pokazala se tocnom.
Inace bi trebalo poraditi nesto po tom pitanju odlaska na WC.
Predlazem malu pauzicu u pol koncerta, od minutu, dvije, da ljudi mogu se popisat, a mogu recimo Zde i Levacic bacit kakvu jazzericu npr. Moj Galebe ili slicno.
electro cute 06.06.2005 u 21:51:42 profil autora
pozdravljam inicijativu druga šagadina.
darko 06.06.2005 u 22:28:01 profil autora
za takve stvari uvijek imate mutavih pjesama poput nogometa. a on baš dodje fino prije finala. da se čovjek isprazni, pripremi..
goldietrickz 13.06.2005 u 13:21:23 profil autora
ko je u splitu na gigu?
da ne idem sam...:)
daddy 13.06.2005 u 14:06:42 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
evo, idem ja
highly_evolved 14.06.2005 u 08:41:40 profil autora
evo ja.
vjerovatno budem pustao muziku u kocki, pa me lako nadjes. ;)
oak 3 14.06.2005 u 13:44:25 profil autora
cudni su puti nebeski.

najpurgerskiji bend u kozmosu, danas broji 7 ljudi + ako brojite i mene (a neovisno tko sto misli, ja se tako cutim) ,onda 8 individua.

i gle vraga; cetvorica se rodila u splitu, a druga polovica u zagrebu. u bendu ima bar 5 purgera, ali nije ovo parlament da se odluke donose vecinom glasova.

zadnji put smo svirali split u okviru zlatnih 8, turneje fenomenalan dan, a prije toga jos friski iz studija tivoli u ljubljani na znjan, zajedno s guano apes, urbanom i sane.

da li ce biti ljudi na koncertu?
sigurno.

zde, kardinal i latino zavodnik dinko tomas brazzoduro, svaki od njih dovodi razred iz gimnazije (ionako svi slave neke 10-godisnjice mature), susjede, bivse cure i pokojeg zalutalog fana. predvidjamo rasprodanu dvoranu, nerede na blagajnama za kartu vise, te da ce bijelo dugme bankrotirati (zapravo coca cola), jer ce se narod toliko istrositi na nasem koncertu, da ce sarajevo, zagreb, a i beograd ostati zakinuti za veliku vecinu mladezi koja ce pohrliti u kocku da izrazi duboki naklon nasim junacima.

forumasi su formirali i 3 autobusa potpore.

mozda sam samo paranoican, usprkos strahovima o losem soundu koji je posljedica lose akustike prostora, ne propustite.

ne bi se zacudio da na prilazima gradu splitu pise;
"pipschips&videoclips - rasprodano. dodatni koncert zbog
velikog interesa publike odrzat ce se u utorak, 21.06. u 21h"

i to je dobro
Josh 16.06.2005 u 13:52:49 profil autora
prokleti kralj
sutra!!! cekamo!!! izgaramo!!!

aaaaaaaaaaaaa....

san se ostvaruje!!!

hvaaaalaaa!
Josh 18.06.2005 u 02:14:23 profil autora
prokleti kralj
korak do savrsenoga :)
falila je Glavom pod vodom, ali sve ostalo.....odlicno :)

sjajim u mraku!
Josh 18.06.2005 u 03:08:15 profil autora
prokleti kralj
http://www.klub-orlando.com/index.php?subaction=showfull&id=1118919794&archive=&start_from=&ucat=1&

da niski interview-a pridruzimo i ovaj :)
pusher 18.06.2005 u 09:31:18 profil autora
josh 3.14cko i ti si tute :)

ljudi svaka vam cast...odlicno je bilo u dbku
rouge 18.06.2005 u 14:07:51 profil autora
koncert-mrak, ali to sam vam već rekla. sad mi je žo što nisam mogla nastavit s vama prema splitu. Zde,božo i ko god još hoće, čekamo vas u klubu ovo ljeto
ZeeK 18.06.2005 u 22:45:41 profil autora
lagani moj c/p sa dubrovackog foruma
ocekivo sam da ce bit dobro, ali bijase neocekivano dobro.
bend standardno odlican, ripper standardno u svom filmu, masu ljudi, od toga jedno 10% zna stvari sa zadnja dva albuma.glavno da smo mi brojevi 001 002 003 004 sve znali i spicirali.
ona astrnonautska mi je zanimljiva, onaj kojeg nema-premocno(za razliku od verzije koju ja imam doma), ljubav,supermama i nogomet me vratise u ljetooo '98 i prejeben koncert u odiseja. zamisli kawa tamo isto bijase sutke (samo malo grezije, i trajase cijeli koncert-cipijeho!!!:) , pjevac b&s-a mi nije bio bas nesto, dan mrak,narko, sao palo,na putu prema dole-najsuuuper ....i tak...nisu svirali trenera i glavom pod vodu :(
bijase cak i zbornog pjevanja bez rippera. mi i bend: dooook joj nosis darove :)))

i nisu mi dali da kupim majicu za 50 kn (koja kosta 80).... na dug :)

i da napomenem da klub bijase pun.svih 150 karata je prodano, i dosta je ljudi tuzno stajalo vanka kad su svatili da ne mogu uc.
sadrzaj je izmijenio/la - ZeeK u 18.06.2005 u 22:58:57