Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
inga 18.04.2005 u 18:54:54 profil autora
zapoceo

u avionskoj brosuri procitah o povijest biennala, nisam zapamtila nista suvislo za napisat osim onog instinktivnog da se mozebitno radi o necem zbilja posebnom i vrijednom
kao nepoznavaoc suvremene glazbe otisla bih vjerovatno na balet ili neku usputnu instalaciju
no voljela bih cuti od onih koji znaju vise
slowpulse 18.04.2005 u 20:41:33 profil autora
bio ja jedne godine na nastupu michaela nymana (onaj sta je napisao muziku za 'the piano') i umro o dosade. bio i na jos necemu,al se ne sjecam ni kako se zvalo
pavle 19.04.2005 u 14:12:19 profil autora
ovo su mi druge muzičke biennale u životu. od petka do danas, svaki dan po 4 koncerta... ja obično odem na 2 do 3.
i ima se što čuti. pitanje je koliko je tko sposoban primiti, tj. osloboditi se svojeg konzervativizma i logičkog sustava.

pavle 25.04.2005 u 12:33:26 profil autora
što reći nakon 7 dana provedenih na biennalima i ujedno i svjetskim danima muzike? 20 koncerata u tjedan dana.
granice su proširene, percepcije pojačane.
prije neke 4 godine kada sam se prvi puta susreo s ovakvom vrstom glazbe, baš kao i svima, i meni bi to bilo izdrkavanje da nisam imao drugačiju vrstu utjecaja.
danas, mogao bih reći da su ovo bile vrlo mekane biennale i vrlo podnošljive i slušljive što vjerojatno možemo zahvaliti činjenici da su poistovijećeni sa svjetskim danima.

možda je najbolje što se o tome može reći komentar Šipuša: "pustite da vrijeme učini svoje. Nemojte suditi, samo se prepustite"