Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4
 
trixy 05.11.2007 u 08:39:04 profil autora
meni je mel nova najbolja frendica.
trixy 05.11.2007 u 08:52:34 profil autora
pjesme su im fenomenalne. i duhovite. i znaju pjevati.
jel'...
da ne uspoređujem s jednim bandom...
sadrzaj je izmijenio/la - trixy u 05.11.2007 u 08:52:59
krampus 05.11.2007 u 16:47:23 profil autora
Šta, s Pipsima?
trixy 06.11.2007 u 08:54:30 profil autora
ne tim, jednim koji 'pokušava' biti duhovit.
sadrzaj je izmijenio/la - trixy u 06.11.2007 u 09:01:13
krampus 06.11.2007 u 13:18:31 profil autora
Hm... Postolar Tripper?
gogolj 07.11.2007 u 16:47:01 profil autora
postolari znaju biti urnebesno duhoviti u onoj svojoj emisiji na 057, a i album 'sve što iman san ukra' ima odličnih trenutaka, jebeno smiješnih... zajebanti, luđaci(u pozitivnom smislu), meni su oni ok :)

al jebote, mislim da je brat kupio neke cipele nedavno i dobio njihov novi album uz te cipele
i ja sam to išao slušat, neke kao obrade, i taj mi je album katastrofalno loš.
al opet ću reć, u redu su dečki i prošle godine su me iznenadili s dobrom svirkom na pet bunara. eto.
krampus 07.11.2007 u 18:55:54 profil autora
Pa da, slažem se sa svime. Nego, on je napisao "pokušava" pod navodnicima, dakle uspijeva biti duhovit.
gogolj 07.11.2007 u 19:08:58 profil autora
ne znam... ja sam prvotno skužio onaj njegov "pokušava" pod navodnicima kao da -ne uspijeva- biti duhovit.
krampus 07.11.2007 u 19:38:10 profil autora
Ma znam, samo prcam čoveka, kad već on "pokušava" prcat mene.
gogolj 07.11.2007 u 19:44:15 profil autora
hehehe, persu :)
matea 13.11.2007 u 18:48:44 profil autora
najveća bljuvotina mi je za nekog reći da luđak
kao smiješan je taj netko

bljblj
lollipop 13.11.2007 u 20:46:40 profil autora
meni je najbolja humoristicna serija Dr. House
johnnykola 13.11.2007 u 21:47:59 profil autora
sta je bilo!? reci!
ona jedina epizoda
sto ju vidjoh i meni
bijase dobra.
ETernal 13.11.2007 u 22:13:39 profil autora
i meni.
najblize izrazu 'pratim ju' bi bila ona.
DanMrak 05.11.2009 u 19:56:31 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
The IT Crowd. Bolesno. Presmiješno. U svega par sati gledanja postali smo kolektivno opsjednuti. =)

Priloži dokaz (epizoda):

http://www.youtube.com/watch?v=2vbzoJHqf5Y

=)))))


"just because you feel it doesnt mean it''''s there"
gogolj 05.11.2009 u 21:21:54 profil autora
leeeeeđeeeenderiiiii

:D
DanMrak 06.11.2009 u 15:58:56 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Si gledao možda orginalne DVD-e?

...tamo imaju neki dodaci . Između ostaloga neke cake koje ako otkriješ u seriji možeš doći do nekih skrivenih scena. Ma predobro. Gikovski skroz, razrađeno do najveće sitnice. I Royove majice....mah....Jedva čekam 4. sezonu. =)



"just because you feel it doesnt mean it''''s there"
Flafi 06.11.2009 u 17:54:29 profil autora
Pokaži ribaš pod. Pokaži bojaš ogradu.
Kad smo već kod geekovskih serija, The Big Bang Theory je zakonzakon. I čini mi se da su iz sezone u sezonu sve bolji i bolji.

(Usput, kako bi se moglo prevesti riječ "geek"? Najčešće u tom kontekstu rabim riječ "štreber", ali mi se to i ne čini baš adekvatno.)
coflek 06.11.2009 u 19:49:50 profil autora
1.dadilja
2.bandićevi
2.luda kuća
šalim se.

1. the simpsons
2. south park
3. lud zbunjen normalan :-D
gogolj 07.11.2009 u 00:48:59 profil autora
Si gledao možda orginalne DVD-e?


ne, ne, to sam ja komentirao koja je meni najbolja serija :)) radi se o ovom jebenom caru:
http://1.bp.blogspot.com/_eP-TQH6WbX0/R0Jvvd_HCpI/AAAAAAAAAbU/sA1dx9771mY/s320/B...
DanMrak 08.11.2009 u 19:12:26 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
gogolj 08.11.2009 u 19:42:57 profil autora
coflek 08.11.2010 u 19:12:28 profil autora
1.dadilja
2.bandićevi
2.luda kuća
šalim se.

1. the simpsons
2. south park
3. lud zbunjen normalan :-D


...sve ovo stavljam na stranu i debelo izdvajam američku humorističnu seriju " It`s always sunny in Philadelphia. !! trenutno ide šesta sezona. Zapela mi je za oko kad su prikazivali mislim treču sezonu na HTV-u . prestali su je prikazivati i čudi me kak odred za ćudoređe nije stopirao i tu 1 sezonu. Tada, prije par godina pogledao sam samo zadnje 2 epizode i još tada mi je zapela za oko. kako nisam imao FLAT a HRTovci su je ukinuli nisam mogao pratiti dalje. Ove godine mamica uzela FLAT i skinuo sam prvu sezonu a ostalo je povest i guštanje u fenomenalnoj seriji. "Antijunaci" serije su 4 prijatelja koji vode Paddy`s PUB u Philadelphiji. Charlie ,MaC,Deandra i Dennis. Charlie je zadužen za prljave poslove u pub-u ,iznošenje smeća, čišćenje WC-a... u čemu je jako dobar :-D. Mac često nosi majice bez rukava i voli se nazivati šerifom pub-a . Deandra radi kao konobarica prema kojoj se ostala trojica odnose kao prema smeću i često je nazivaju velikom pticom. Dennis je Deandrin brat a u drugoj sezoni se pojavljuje i Danny De Vito kao njihov otac koji je multimilijunaš ali mu je dosadio raskošan život te se pridružuje ekipici. Teme epizoda su različite i dotiču se najčešće tabu tema kao: ovisnosti,rasizam,pedofilij,homoseksualnost,nasilje ali sve to naravno kroz veliku dozu humora kao nijedna serija prije. Spomenuo bi da je ideju za seriju napravio Rob McElhenney (u seriji Mac) i prvotno je trebala biti film. Scenarij često(ili uvjek,neznam sad) pišu upravo glumci Rob McElhenney i Charlie Day (u seriji Caharlie Kelly) . Prva sezona je snimljena dosta "siromašno" , "lošim" kamerama prije vremena youtube-a i prikazivana je u kasne sate na FX-u . Serija je gotovo ugašena nakon prve sezone zbog slabe gledanosti ali dolazaskom Dannya De Vita(fan prve sezone) i boljom produkcijom serija je spašena i od onda je postala popularna. Upravo se prikazuje 6-a sezona i youtub je prepun clipova iz serije. Eto ja sam skino sve epizode i prijevod sa torrenta (bog ga blagoslovio) i uživam vec mjesecima smijući se ekipi (the Gang kako se nazivaju) . Trenutno jedva plačam Flat a kamoli da idem kupiti original DVD-ove ili nešto ali kad tad ću kupit kolekciju iz poštovanja prema genijalcima i radi same kvalitete. Nešto slično kao situacija s pipsima :) e još nešto , ima jako zanimljivih bloopersa na youtubu koji su ponekad smiješniji od same serije, puno toga se nađe i u seriji ali bez smijeha koji izrežu. baš zato je serija tak posebna jer nije silovan humor , vidi se da se ekipa zabavlja na set-u . ak se nađe koja greška u tekstu oprosti ,jebiga kad sam nepismen.
janakis 10.11.2010 u 13:27:37 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
ovo je već drugi put u tjedan dana da čujem da netko do neba hvali tu seriju. pogledao sam par epizoda na hrt-u, no nije me niš posebno zaintrigiralo, al upravo danas mi se skinula 4. sezona pa ću dat seriji još jednu šansu. (prve 3 sezone ću preskočit, lako im se vratim...)

a kad već tu pišem, moju veliku petorku čine:
curb your enthusiasm
seinfeld
the office uk
the office us
it crowd
(nerangirano)
coflek 10.11.2010 u 15:09:58 profil autora
ovo je već drugi put u tjedan dana da čujem da netko do neba hvali tu seriju. pogledao sam par epizoda na hrt-u, no nije me niš posebno zaintrigiralo, al upravo danas mi se skinula 4. sezona pa ću dat seriji još jednu šansu. (prve 3 sezone ću preskočit, lako im se vratim...)


e tu ti moram jednostavno dat savjet . sreija je dosta povezana od prve epizode, zapavo ne dosta nego puno i bila bi prava šteta da preskočiš prve 3 sezone. jednostavno nema smisla jer to nije jedna od onih serija ili sapunica di mozes pogledat 1 epizotu i sve skužit odmah. dakle toplo preporučam da kreneš od prve epizode :) ok, vjerojatno bi ti bila smiješna serija (ako voliš takav humor) ali imaš dosta sporednih likova koji se pojavljuju tu i tamo ali su dosta bitni u seriji...

mario 12.11.2010 u 13:28:21 profil autora
.
coflek 13.11.2010 u 01:09:22 profil autora
South Park je nenadjebiv.
http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s12e06-over-logging

haha ova epizoda s internetom je brutalna :) ok ovi iz philly-a idu daleko ali ne ko ovi luđaci :)
janakis 14.11.2010 u 11:50:22 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
e tu ti moram jednostavno dat savjet . sreija je dosta povezana od prve epizode, zapavo ne dosta nego puno i bila bi prava šteta da preskočiš prve 3 sezone.


nonšalantno sam se oglušio na tvoj savjet ;) pogledao sam sad već 4 epizode 4. sez. i mogu reći da serija stvarno ima nešto.

ako se često referira na prošle fore, to je dobra stvar. no, isto tako, ako je kvalitetna, mora imati nešto za ponuditi i ako uletiš u pola 5. sezone.

pitanje je uvijek. da li ti neka serija postane izvanredno dobra nakon 2-3-4 sezone zato kaj je stvarno (objektivno) postala izvrsna (autori se opustili, oslobodili nekakvog početnog pritiska preživljavanja serije, razvili likove, itd.) ili čisto iz razloga jer smo se navikli na nju, na likove, njihove fore, način zajebancije - jednostavno, ušli u spiku.
jer znao sam se navuć na dozlaboga glupe serije samo zahvaljujući terminu koji mi je svakodnevno pasao...
coflek 14.11.2010 u 16:00:10 profil autora
^^ da da :) ma mora bit smiješna di god da uletiš jer kad samo čujem onog Charlie-a dođe mi da se smijem :D a kad dodješ do Christmas special epizode onda te molim za feedback :D
coflek 30.12.2010 u 15:12:14 profil autora
Janakiše Janakiše crni Janakiše. Oglušio se ti a nisi trrebao !! nije to ko da prvo poslušaš drveće i rijeke pa onda astaire-a pa dernjavu ili jest? :/ kao i bend koji se razvija tijekom godina tako i serija "evoluira" iz sezone u sezonu... ništa strašno al :/ velim ti likovi poput Ricketi Cricketa ili The Waitress i ima ih još se provlače od prve sezone a ti ni 5 ni 7 pa kreno od četvrte. meni lično su druga i treče sezona najzabavnije iako svaka ima svoje "hitove" baš kao i albumi u glazbi. nego !! u petoj sezoni Mac se dosjetio način na koji će zaradit brda love :-) i patentirao je DICK TOWEL xaxaxa koji se sad prodaje kao merč na enternetu http://www.youtube.com/watch?v=-xQSk-_zh-0&feature=player_embedded smijeh :D u istoj epizodi Charlie je patentirao KITTEN MITTONS i napravio reklamu zanj. http://www.youtube.com/watch?v=No2n35HkhcI&feature=related xaxa.