Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4 5 ... 21 22 23
 
vlado 18.12.2006 u 18:29:23 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Pa je. Kad god cujem "Kad smo mi..." pomislim "Kad cemo mi?"
ZeeK 31.12.2006 u 11:05:57 profil autora
ne znam dje da ovo stavim, pa evo u ovaj podforum.
daklem, novi (valjda) spot scissor sistersa je plagijat 'naseg' na putu prema dole. ide odjavna spica, i na kraju neki lik izlazi iz kina. pozdrav iz italije, felicita!!!

Drink in peace>>
matea 31.12.2006 u 15:09:39 profil autora
Link

.
i want a verb and you give me a noun
johnnykola 31.12.2006 u 21:03:40 profil autora
sta je bilo!? reci!
dodajte ljudi sto svoje,
ja dodo literaturu i gigove kao
i stihove drveca i rijeka.:)
Link
sadrzaj je izmijenio/la - johnnykola u 31.12.2006 u 21:03:53
matea 01.01.2007 u 13:18:12 profil autora
hihi.. to sam ja bila radila. i ovo dir i dokument.
vidim mijenjalo se.

.
i want a verb and you give me a noun
oak 3 05.01.2007 u 08:20:00 profil autora
PIPS CHIPS & VIDEOCLIPS - Kratko ali slatko najavljivanje
Krenuli Pipsi po tko zna koji put u pauzi između dva albuma provjeravati kako stoje stvari na terenu, pa datirali nekoliko mjesta koje će prosvirati na prijelazu iz stare u Novu godinu. Pa otkad se najavljuje nastavak ili bolje rečeno nasljednik "Drveća i rijeka" evo da fanovima i njihovim vjernim štovateljima malo prikratimo čekanje medijskih istupa frontmena i njegove družbe. Ulovili smo ih u Đakovu.
Kako to da se među nastupima u Dubrovniku, Skopju, Zagrebu i Rijeci našlo Đakovo?

Ripper: Stvarno, ne znam šta da ti kažem… Prvo, ne sređujemo osobno naše koncerte i sviramo gdje nam kažu da sviramo. Ne znam zašto bi Đakovo bila neka… Za mene je Đakovo grad gdje se najnormalnije svira kao i u Rijeci. Ne pravim tu razliku… Jer kad bih bio šminker koji svira samo u Zagrebu, svirao bih triput godišnje! Ja sam profesionalac, rođen sam u Hrvatskoj i u Hrvatskoj su hrvatski gradovi. Da sam rođen u Londonu, vjerojatno ne bih ni čuo za Zagreb…

* U intervjuu za srpsko «Vreme» iz 2000. kažeš da ste od 1992. do tada najbitniji bend koji se pojavio. Kako bi onda okarakterizirao vrijeme od 2000. do sada?

Ripper: Ajme meni… Znaš, pitaš me izvan konteksta. Inače, stvarno, nemam ovdje običaj da za štampu govorim o svom bendu kao najboljem, najgorem, osrednjem ili bilo kakvom. Mislim da postoje drugi ljudi koji će nas okarakterizirati i ocijeniti u kontekstu zadnjih 6 godina. Ja se stvarno neugodno osjećam govoriti o tome.

* U istom intervjuu kažeš : « Desilo mi se da sam prvu pjesmu u životu napravio da je pojela sve ostalo.» Radi se, naravno, o «Dinamo ja volim». Stoji li još uvijek ta izjava?

Ripper: Pa… To je istina. I to će vjerojatno tako i ostati, zbog toga što se uz tu pjesmu implicira puno više od muzike. A za to što se implicira puno više od muzike, ja nisam zaslužan. Ponekad pjesma ima svoj put kojeg uopće ne možeš predvidjeti. Ono, 92' godine da ja predvidim izvan nogometno događanje sa koncesijom Radija 101, koje nema nikakve veze sa nogometom, a «Dinamo ja volim» je, ono, pjesma otpora 97' godine, oprosti, ali ja to nikako nisam mogao predvidjeti. Ona ima implikacije i imat će ih, očito, kroz vrijeme, na koje ne mogu utjecati. Naprosto se to sa nekim pjesmama dešava. Ali… Znaš… Danas volim o tome govoriti, a osam godina ju sigurno nisam svirao. Smatram da je to velika pjesma (Čitaj: Nisam rekao dobra, rekao sam velika), da je zimzelen i da će živjeti puno iza mene. Što je , onako, zgodno. Iza tebe, kada se baviš muzikom, samo pjesme ostaju i ako ta ostane, a nekako mi se čini da hoće, onda sam nešto napravio. Naravno, cijelo ovo vrijeme se trudim da to ne bude jedina pjesma koja ostaje iza nas. Svakodnevno se trudim da se napravi nešto drugo. Al' fućkaš ti trud u muzici, mnogi su se trudili pa su se posrali u gaće. To se može desiti i sa mnom.

* Trenutno radite novi album?

Ivan: Radimo zadnje dvije i pol godine aktivno, ali to je počelo i puno prije. Dosta toga je otpalo putem, tražili smo neke koncepcije…

* Ima naziv?

Ivan: Tajna.
Ripper: Ne govorimo naziv, čisto da ne gazimo preko crte. Imam naslov i on je uvijek put kojim se krećem i ne mijenjam ga. Prije svih pjesama imam naziv albuma. Mogao sam već prije dvije godine kako se zove, ali nisam. Nisam ti sad ništa pametno rekao, i nije da tebi nešto tajim što drugima govorim. Jednostavno, ostaje tajna još neko vrijeme.

* fotografija Dubravka Ivaniša Rippera: Marinko Murgić



Autor: Kristina Mitrić,
darko 07.01.2007 u 02:53:30 profil autora
Link kaže:

»Pipsi« nisu razočarali Riječane

U iščekivanju novog, šestog po redu albuma, vjerni riječki obožavatelji sastava »Pips Chips & Videoclips« okupili su se u petak u Stereo dvorani, a zagrebačka grupa predvođena Dubravkom Ivanišem priredila im jedan od njihovih najboljih koncerata u Rijeci. Ni gotovo dva sata svirke, ni dva bisa nisu bila dovoljna da ...

(ostatak članka mogu pročitati samo pretplatnici. pretplatnici, javite se!)
oak 3 07.01.2007 u 18:05:38 profil autora
ZAGREBAČKA GRUPA NASTUPILA U STEREO DVORANI
»Pipsi« nisu razočarali Riječane

Grupa predvođena Dubravkom Ivanišem priredila je jedan od najboljih koncerata u Rijeci


RIJEKA – U iščekivanju novog, šestog po redu albuma, vjerni riječki obožavatelji sastava »Pips Chips & Videoclips« okupili su se u petak u Stereo dvorani, a zagrebačka grupa predvođena Dubravkom Ivanišem priredila im jedan od njihovih najboljih koncerata u Rijeci. Ni gotovo dva sata svirke, ni dva bisa nisu bila dovoljna da se zadovolje apetiti riječke publike ponesene svirkom sedam glazbenika, a sjajna reakcija ugodno je iznenadila i same »Pipse«.
»Poštar lakog sna«, »Na putu prema dole«, »Nogomet«, »Ljubav«, »2x2«, »Mak«, »Narko«, »Sao Paolo«, »Rosita Pedringo«, ali i mnogi drugi hitovi s pet objavljenih albuma u dobro složenom repertoaru ispunili su očekivanja i naišli na oduševljenje prisutnih koji glazbenicima jednostavno nisu dali da završe svirku. Ništa lošije nisu prošle i ni nove pjesme koje bi se uskoro trebale naći na novom, još neimenovanom albumu, a upravo su novom »Gravitacijom« »Pips Chips & Videoclips« i otvorili riječki koncert.

backdrifter 08.01.2007 u 11:03:40 profil autora
omnomnom
ovo valjda nije bilo...
ri rock web
intervju ić

INTERVJU - Ripper

Nećemo «podgrijavati sarmu» i zavlačiti sa već bezbroj puta postavljenim pitanjima o generalijama benda i Dinamu, pa bih se konkretno osvrnula na vaš novi album koji će tek izaći. Do sada se nigdje ne spominje njegov naziv, a iz intervjua u DOP magazinu pretpostavljam da je sâm naslov neka polaznica, ili cijela ideja albuma: po imenima nekih pjesama može se namirisati utjecaj kozmosa i astronomije. Želiš/smiješ/možeš li najaviti vaš novi album i reći što nas otprilike očekuje?

Riječ je o velikoj Fafenštajnskoj tragikomediji, djelu kojem smo posvetili cijele svoje živote, a da toga praktički nismo bili svjesni. Nikad se do sada nismo osmjelili toliko približiti golorukom narodu, praktički kucajući od vrata do vrata i pronoseći Vijest. Desilo se, eto, Nešto, s velikim N, prije više od 2 godine nakon čega nam je sve postalo kristalno jasno.
Sto mu šuma Darkwooda, o tome se radi na albumu!


Dave Fridmann, inače producent Mercury Rev-a čiji se posljednji album po nekim kritikama karakterizira kao pre-producirana pederana, biti će vam «mixer». Kako je došlo do te suradnje? Jeste li zadovoljni za sada?

Ha-ha-ha.....preproducirana pederana! Tooooooo! I mi bi htjeli biti preproducirana pederana za nagluhe pacijente kojima se rasprsnuo lemurov crvotočni hemeroid po čekiću, udario na nakovanj i slio se u pužnicu, gdje sad luta čekajući redovni sistematski pregled ukoliko njen vlasnik dospije u više razrede večernje dopisne škole.
(btw, Fridmann je producent i danas apsolutno najvećeg alter rock benda na svijetu – Flaming Lipsa. To nije moja subjekcija, nego fakt. Nadam se da i oni imaju veze s pederlukom, jer ako nemaju, onda nešto ne štima!)


Možete li izdvojiti neka imena koja su vas ili vas još uvijek inspiriraju pri izradi ovog novog albuma?

Grupa Queen. Nadam se da je dovoljno pederlučki, mislim, trebalo bi bit, stvarno smo se trudili. Nema druge nego Mrletu na cjepljenje!


Hoće li biti gostovanja (domaćih i/ili stranih)?

Nema prolaza ni za koga! Tko hoće gostovat nek da lovu.


Svirali ste u Irskoj, Engleskoj i Njemačkoj... Kako je publika reagirala na vaš nastup? Mislite da neki hrvatski bend ima više šanse da se probije vani ako stvara na engleskom jeziku, ili zbog sveopće amerikanizacije možda zvuči egzotičnije ako to radi na materinjem jeziku?

Vrlo je jednostavna formula za uspjeh hrvatskog benda na svjetskom tržištu; taj bend u svojoj najranijoj fazi, već prije puberteta svojih članova treba napustiti Hrvatsku i nastaniti se tamo gdje postoji muzička industrija. Mi smo jedna od 6 zemalja u Evropi gdje takvo što ne postoji. Dakle, izbor im uopće nije mali. Potpuno je svejedno hoće li tada pjevati na turmekistanskom, hrvatskom ili engleskom. Ali kad privatno «poučnu vrlou slaubou gouvoriti kroejšn», tada su na pravom putu da naprave karijeru i izgube domovinu. Jebiga, ne može i jare i pare!
Sve pričice ovdašnjih bendova o karijerama vani više su želje i pozdravi nego nešto realno i bitno.


Jednom si izjavio da je koncert poput filma: znači bitno je pri odabiru tracklist-a ostvariti flow. Kako se to, po tebi (/vama) postiže? Koliko je atmosfera na koncertu i feedback publike bitan faktor pri ostvarivanju ili neostvarivanju tog flow-a?

Gle, Hrvati su većma nesretan narod, nemaju samopoštovanja, ne cijene sebe, ne vjeruju sebi, a nekmoli drugima. Rijetko se čemu vesele i nešto cijene jer misle da su zaslužili puno više, a s tim puno više baba dr
backdrifter 08.01.2007 u 15:26:27 profil autora
omnomnom
darko 11.01.2007 u 22:57:21 profil autora
e, ovo je zaaaaaaaakon.

Link
backdrifter 12.01.2007 u 00:03:48 profil autora
omnomnom
da, komentari posjetitelja su predobri :)
darko 12.01.2007 u 00:50:46 profil autora
a kad sam čitao pitanja mislio sam da se netko zajebava. al fakat.
goldietrickz 12.01.2007 u 02:56:34 profil autora
e ova dunja je s ovim menhetnom ZAKON!!!ocemo dunju za urednicu 24sata i nacijonala.e super sam se ismijao.fala.
oak 3 12.01.2007 u 09:20:25 profil autora
evo intervjua iz novog lista, podlistak petkom
Petkom:




DUBRAVKO IVANIŠ, FRONTMEN GRUPE »PIPS CHIPS & VIDEOCLIPS« KOJA BI USKORO TREBALA OBJAVITI NOVI ALBUM
Ne budite ludi, ništa nemojte očekivati

Nemam pojma što publika hoće i misli, stvarno si ne utvaram da sam toliko mudar. Uostalom, ono što je meni kvalitetno, nekom drugom je bez veze


Prošlo je petnaestak godina od njihovog prvog pojavljivanja u javnosti – 1992. godine njihov je prvi singl »Dinamo ja volim« postao neprikosnoveni hit godine, a danas zagrebačka grupa »Pips Chips & Videoclips« priprema svoj šesti po redu album. Upravo je novi nosač zvuka, koji bi svjetlo dana trebao ugledati tijekom ove godine, a čiji je dio novog materijala predstavljen na nedavnom koncertu u Rijeci, bio povod našeg razgovora s frontmanom grupe Dubravkom Ivanišem.
Nakon više od godinu dana, ponovno ste svirali u Rijeci. Čemu tolika pauza?
– Mada se ne čini tako, Fafenštajn je ogroman. I nas je iznenadilo kako vrijeme nepovratno i uzaludno prohuja! Svratiš tamo, skreneš ovamo, ode vrijeme... A goloruk narod hoće svoje, kad upre ne pušta! Usput, mi smo kao društvo kolektivno ušli u menopauzu, a tu bi vrstu pauze ipak trebalo poštovati.


Drukčija ploča od prethodne

Uz neke od najvećih hitova s dosadašnjih pet albuma, publici ste predstavili i neke nove pjesme koje bi se trebale naći na novom nosaču zvuka. Što možemo očekivati od novog albuma?
– Ne budite ludi, ništa nemojte očekivati. Vjerujte, tako je najbolje!
Četiri godine od albuma »Drveće i rijeke« te dvije godine od akustičkog live albuma »Dokument – Izštekani session«, »Pips Chips & Videoclips« ponovno je u studiju. Tim koji radi na novom albumu gotovo je isti, uz Juru Ferinu i Pavla Miholjevića iz »Svadbasa« koji potpisuju produkciju, album će miksati Dave Fridmann u Tarbox Studiju. Što je novo u vašem zvuku?
– Teško je pričati o zvuku, gotovo nemoguće. Do zvuka dolazimo stalnim eksperimentom, često u počecima rada na songovima pokušavajući negirati sve što smo i kako radili/razmišljali do sada. Na kraju, ukoliko se ne lobotomiraš, ne možeš baš toliko pobjeći od sebe, utoliko bi taj salto bio samom sebi svrhom. Ova ploča će bitno drugačije zvučati od prošle, jednostavno zato jer je ona novi početak, dok je »Drveće i rijeke« bilo kraj jedne epohe.
Od prvog pojavljivanja u javnosti »daleke« 1992. godine hitom »Dinamo ja volim« prošlo je petnaestak godina. Koliko se bend promijenio u tom razdoblju i kako danas gledate na te početke?
– Promjena je posljedica kretanja, kretanje je posljedica procesa. Proces istraživanja je jedina konstanta, nekad urodi pjesmom, češće baš i – ne. Najčešća je frustracija i brojni sićušni dnevni porazi iz kojih učiš. Tako bar vele naše tate i mame. Meni je najveći izazov napraviti dobru pjesmu, a da nitko isprva ne prepozna da smo to mi.
Moderna produkcija, agresivna svirka, te društvena angažiranost neke su od prepoznatljivih karakteristika benda koji je često podizao medijsku prašinu, ne samo vezano za glazbu. Da li se danas taj odnos s medijima promijenio?
– Odavno sam se prestao preozbiljno shvaćati. Društvena angažiranost, ako je neke tada i bilo, danas bi bila potpuno neadekvatna jer stvari se, na sreću, mijenjaju. Ne znam, slušam dječake koji recitiraju tone i tone svojih »istina«, i mislim »ok, dečko,
oak 3 27.01.2007 u 19:44:42 profil autora
DUBRAVKO IVANIŠ, FRONTMEN PIPS, CHIPS & VIDEOCLIPSA, O NOVOM ALBUMU, PROŠLOSTI I PROBOJU U INOZEMSTVO
Pipsi nisu inferiorni ni jednom svjetskom bendu!


Autor: Daniel RADMAN

Dugo ih nije bilo, bar ne u fokusu medijske pozornosti. No ovog proljeća ponovno se vraćaju. Novi je album skupine Pips, Chips & Videoclips zgotovljen i uz onaj Hladnog piva bit će najjači adut nove Menartove glazbene ponude. Možda ne s komercijalne strane (ipak je tu i Colonia), ali s kvalitativne - ne treba previše dvojiti. S Dubravkom Ivanišem, nekoć poznatim i pod imenom Ripper, porazgovarali smo o ambicijama benda, proboju prema inozemstvu (nakon suradnje sa svjetski priznatim producentom Daveom Friedmannom na albumu "Drveće i rijeke" otvorila su im se brojna vrata), a podsjetili smo se i nekih davnijih vremena, kada su Pipsi drmali domaćom rock'n'roll scenom.

JAČI SMO NO IKAD
U pripremi je vaš sedmi studijski album. Što ovaj put možemo očekivati s obzirom na to da od Pipsa gotovo u pravilu očekujemo - nešto neočekivano?
- Moja supruga je na Akademiji likovnih umjetnosti imala sjajnog mentora, profesora Kesera, koji bi studentima na početku predavanja uvijek naglasio da onaj koji unaprijed zna što će danas naslikati, slobodno može otići kući, bez ikakvih formalnih posljedica. O tome se radi; komponiranje je, poput slike, uvijek istraživački proces. Možda ja ponekad nešto očekujem od pjesme, ali pjesma to nastojanje najčešće negira. Ako si ne dopustiš da te pjesma vodi, nemaš slobodu. Treba svakako usvojiti zanatska znanja pri svakom poslu, pa tako i u mojem, ali samo zato da bi se u svakom trenutku to stečeno znanje moglo staviti pod upitnik. Ako se ne pitaš - ne napreduješ, ako ne napreduješ - stariš. A što je na kraju tog procesa ljudima očekivano, a što nije, mene može zabaviti, ali je mnogo važniji put kojim sam prolazio.
Koliko ti je danas stalo do šireg prihvaćanja benda? Umjesto uobičajenim putem "od KSET-a do Doma sportova" krenuli ste u suprotnom smjeru, odnosno k manjim, intimnijim mjestima za svirku?
- Umišljam si da znam koje su naše "proporcije", i prirodno je da mi je drago ako smo prihvaćeni. Međutim, publika nije moj osnovni poticaj bavljenja muzikom, ali ako si 15 godina profi, bilo bi prilično licemjerno reći da feedback nije bitan. Posljednjih šest-sedam godina puno smo toga prošli i naučili, bilo nam je fakat valovito more. Jebiga, možda nisam očekivao takav intenzitet olujne bure na svom brodu, al' sam siguran da smo sada puno jači. I to će se ubrzo i vidjeti i čuti.
Gdje vidiš današnju poziciju benda na domaćoj - u nedostatku bolje riječi - “urbanoj" pop-rock sceni?
- Što sam stariji, to sam manje opterećen svakojakim "veličinama", tako i svojom. Bitno nam je napraviti dobru pjesmu. Pa ako napravimo dvije dobre - to je već množina - to su pjesme! Pjesmama svi mi zapišavamo teren, netko je u nekom trenutku bolje prihvaćen i pozicioniran, netko slabije. No to zaista u konačnici nije bitno. A konačnica je ono što ostaje iza tebe jednog dana. Je li tada riječ o jednoj, dvije ili pedeset pjesama, vrag će ga znati! Tomu će moja kći najbolje svjedočiti, a ja se trudim da joj ostane dobra slika o tati.

STALNO U RASKORAKU
Bez dvojbi, 90-ih su Pipsi ocijenjeni kao najznačajniji domaći bend nastao nakon raspada SFRJ. Smatraš li da se u međuvremenu pojavio netko od izvođača tko bi ugrozio tu vašu "titulu"?
- Tituliranje, "najznačajnijost", "najboljost" - ništa mi ne znači. Ne znam,
oak 3 29.01.2007 u 17:52:55 profil autora
Scena

29.01.2007 14:48


Koncertom u Boogaloo klubu Pips, Chips & Videoclips vraćaju se na scenu





Velikani zagrebačkog rocka vraćaju se na scenu i to posljednim koncertom uoči izlaska novog albuma, planiranog za studeni, 2007. Mjesto radnje dugo očekivanog koncerta skupine Pips, Chips & Videoclips je klub Boogalu na čiju scenu Pipsi stupaju 17. veljače u 21 sat.
Uz velik broj svima poznatih, starih hitova, Pipsi će predstaviti i potencijalne buduće uspješnice poput "Zdenka i vanzemaljci", "Teroristi plaču", "Gravitacija" koje se mogu naći na nadolazećem albumu "Astronauti u pustinji". Osim dobre glazbe i odlične atmosfere, očekuju vas i još neka iznenađenja.

Pips, Chips & Videoclips, koje predvodi Dubravko Ivaniš - Ripper, postali su poznati još davne 1993. albumom prvijencem "Shimpoo Pimpoo". Osim nezaboravne Dinamove himne, na tom su se uratku našle i uspješnice poput "Gume na kotačima", "Mala fufica" i "Krumpira gospođa". Izvornom rock zvuku ostaju vrijedni i dvije godine poslije kada izlazi album "Dernjava" koji ipak zvuči puno zrelije, a dokaz tomu je i osvojen Porin za najbolji alternativni album, 1996. "Poštar lakog sna", "Ljubav", "Svaku noć sam pijan" i "Malena" samo su neke od uspješnica s drugog albuma Pipsa.

Samo godinu dana nakon "Dernjave" dolazi "Fred Astaire", još zrelije i potpunije ostvarenje koje Pipsima osigurava naklonost i kod kritike i kod publike. Moderna i agresivna svirka začinjena jednostavnim jezikom ulice kao i tekstovima koji progovaraju o aktualnim temama izazivaju veliku medijsku pozornost. Kroz cijelu 1997. i 1998. slušali smo hitove poput "Supermama", "Sex u školi" kao i izvrstan duet s Darkom Rundekom u pjesmi "Plači". Tijekom 2000. bend napuštaju gitarist Kraljić i Tićo, a stiže Nikola Radman, otprije poznat po radu s Damirom Urbanom. Na proljeće, 2003. izlazi album "Drveće i rijeke" koji veće uspjehe kod kritike postiže u inozemstvu nego u Hrvatskoj. Pipsi su u svojoj karijeri objavili i jedan unplugged album nazvan "Dokument", a nastao je na njihovom koncertu u Ljubljani krajem 2004.

(A.Be.)


www.vecernji-list.hr
matea 29.01.2007 u 18:05:36 profil autora
i bilo je jučer spot za sex u školi u emisija koja je imala jednu od tema seksualni odgoj u školi.
i ravnatelj to voli uz običajenu scenu djece koja trče hodnikom.

.
i want a verb and you give me a noun
darko 29.01.2007 u 18:27:10 profil autora
Astronauti u pustinji... Me like it veri mač!
gogolj 29.01.2007 u 18:31:18 profil autora
a jel to siguran naziv?
ne virujen ništa dok daddy ne kaže.
sucker 29.01.2007 u 19:27:16 profil autora
ma sumnjam da je to naslov.
backdrifter 29.01.2007 u 20:53:09 profil autora
omnomnom
pa taj naslov mi i nije bas nesto. ako bude razocaran sam mrvicu. astronauti u pustinji.
ne znam bas...
matea 29.01.2007 u 21:12:37 profil autora
mudroslovija-
meni nije bitno kak se zove

.
i want a verb and you give me a noun
backdrifter 29.01.2007 u 22:11:16 profil autora
omnomnom
naravno da je bitno. sve je bitno.
krampus 30.01.2007 u 14:07:12 profil autora
Bah! "Mali princ" je puno bolji naslov.
daddy 30.01.2007 u 20:49:45 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
astronauti u pustinji - preeejeeebeno!
kakav moron!
pička ti moronska materina, jebem ti oca i majku u usta.
johnnykola 30.01.2007 u 21:10:39 profil autora
sta je bilo!? reci!
covjek jednostavno umikso
pustinju na omotu boga
i plakate s kozmonautima.
neko mora biti i frend
vec pomalo zaboravljenog boska buhe.
bombas, jel'te.:)

(baba u jednom sarajevskom
prigradskom naselju na prvoj
liniji - pocetak rata:
"bacila sam prvu bombu!
bacila sam drugu bombu!:)
mercury 30.01.2007 u 21:40:40 profil autora
oca i majku, uhuhuhuhuhuhuhu, koji prc, ajme....
daddy 30.01.2007 u 22:15:39 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
gotovo sam siguran da naslov albuma ne zna više od 5 ljudi u svemiru. (da, da, dakle ni moj bend ga ne zna) a star je preko 3 godine.
i evo pjesnika da nam ga obznani.
pa buraz, fulo si!
fulo si, al ja tebe neću fulat kad te vidim.
oak 3 30.01.2007 u 23:03:44 profil autora
Pipsi napadaju Boogaloo



Pipschips & Videoclips u klubu Boogaloo posljednji puta prije invazije sondiraju teren. Uz naramak već svima poznatih zimzelena, čekaju vas nove intergalaktičke budnice.


Pipschips & Videoclips posljednji put prije izlaska novog albuma, koji je najavljen za studeni tekuće godine, sviraju solo pred zagrebačkom publikom.

Na novom albumu, još neotkrivenog naziva , Pipsi rade već dugo. Posljednji studijski album Drveće i Rijeke su izdali 2003. godine. U međuvremenu se na tržištu pojavio njihov ''izštekani session'' Dokument, a sad se spremaju konačno ući u studio i do kraja izvršiti ovaj zadatak.

Posjetitelji, kako kažu dečki iz Pipsa, mogu očekivati neočekivano.

Uz naramak već otprije poznatih hitova, očekuju vas nova glazbena iznenađenja, koja će oživjeti vaš duh i tijelo.



Net.hr
30.01.2007.